SağlıkTıp

Bir mumya nedir

efsaneler, zanlar, ve diğer söylentiler mumie ilişkili çok sayıda bulunmaktadır. Gerçekten doğal özeldir inanılmaz bir maddedir. Bu mumya, birçok kişi hala bilmiyorum aslında. Ya gerçekten bunu kullanarak, gerçekten, sen bile en karmaşık hastalıklar kurtarabilirim? sorular çoktur, fakat sırayla hepimizi bildirin.

Bir mumya nedir

Bu yüksek dağ kaya tepki olarak geldi organik aktivitenin bir ürünüdür. Bir yüksek irtifada bulabilirsiniz. Bir mumya nedir? Bu eşsiz biyolojik madde bir terapötik ve profilaktik etkisi olan. İnsanlar aktif eski çağlardan beri bunu kullanıyor. Bugün, daha önce olduğu gibi aynı şekilde popüler. Modern tıp tanır mı? Evet, ama sadece bir besin takviyesi olarak. Maddenin çalışma bu güne kadar taşınan unutmayın. Onun yeni ve kullanışlı özellikler tamamen açık olacağı mümkündür.

mumya ile tar benzer. Nerede hala orada mı? kimse cevap verecektir tam da bu soru. Bazıları dışkı olduğunu söylemek tarih öncesi hayvanların, anlaştık yağın sadece birkaç - Diğerleri mumya iddia etmektedirler. Birçok sürümleri. Ne bilim diyor? Birçok kimyasal çalışmalar yapılmıştır, ancak insanların ne mumya hakkında bilgi edinmek için yardımcı olmamaktadır.

hayvan, bitki ve mineral üç kökeni teorisi. Bilim adamlarının büyük çoğunluğu ilk ona etmeye eğilimli olduğunu belirtmek gerekir. Onun özü mumya hayvan gübresinden üretilen olmasıdır. mevcut olmakla inandırıcı argümanlar hala yok Mutlak kanıtı.

Bir mumya nedir ve ne için kullanılır nedir? Bu maddenin kullanımı farklıdır. insanlık tarihi için onunla ilgili çalışmalarının farklı türde çok sayıda yazılmıştır. Bu sadece eski kitaplarda kurabilir, aynı zamanda yazarlar uluslararası uzmanlar tanınan çağdaş bilimsel tezler, alakalı değil. Birçok ülkede bu maddenin hakkında yazın.

Çalışmaların çoğunda mumya birçok tıbbi özellikleri olduğunu söylüyor: o, yaraların sarılmasına iltihabı ortadan kaldırabilir yardımcı olur, vücut eski almaz, onu güçlendirir, vb. Shilajit mükemmel beyni uyarır ve hafızayı geliştirir.

Anne, biz gerçekten bazı durumlarda yardımcı olur düşünün tedavisi. Uzun kanıtlanmıştır. Terapötik deneyler vücutta yenilenme sürecini çekerken çok daha hızlı gerçekleşecek göstermiştir. Sonuçlar, hatta şüpheciler bazen etkileyici.

Bir mumya nedir? Bu olumlu bağışıklık sisteminin durumunu etkileyen maddelerin kaynağıdır. Pek çok doktor çok sık çeşitli hastalıklardan muzdarip kişilere reçete.

Aşağıdaki rahatsızlıklar için kullanılır:

- diyabet;

- ülserler;

- yanıklar;

- alerjiler;

- iskelet sistemi hastalıkları;

- deri lezyonları;

- İç ve dış enflamasyonlar;

- Tırnak hastalıkları;

- kabızlık:

- böbrek ve karaciğer hastalıkları;

- kalp hastalığı;

- kanama vb.

kullanışlı özellikler tarif maddenin tamamı henüz çalışılmamıştır. Yukarıda belirtildiği gibi, araştırma şu dakikada devam eder. Bazı bilim adamları ve doktorlar tedavi ve kanser edilebilir kullanarak inanıyoruz.

Daha önce, insanlar düşünce mumya olduğunu - bir kişinin ölümsüz hale olabilecek bir araç. tabii ki, naif, geliyor, ama yine de dünya olduğu bir gerçektir yeterince uzun ömürlü kullanmadan günlük.

yetenekli mükemmel biostimulant vücudumuzu gençleştirmek - madde olduğu kanıtlanmıştır. hastalıklarda Faydaları gerçekten önemlidir dan. mumya bile büyük miktarlarda zararlı olmadığını da unutmayın. Şimdiye kadar herhangi bir mutajenik, ne toksik ne de başka zararlı özellik ortaya değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.