Sanayi

Metal İşleme 2016: profesyonellerinin paha biçilmez bir deneyim

Günümüzde endüstriyel kompleks ülkemizde olmakla kalmayıp, dünya modernleşmenin zor aşamalardan geçiyor. Avrupa ülkeleri yeni ekipman üretiminde yer alan, bu bizim fabrikaları arkasında biraz fark. Bu nedenle, sanayinin yoğun gelişimine yönelik çeşitli faaliyetlerde ve yeni ortaklar çekmek olduğunu. Yeni çözümler çok dar bir çerçevede dağıtılır gibi, pek çok uzman basitçe doğru bilgi veya uzun gecikme alınamıyor. Yeni teknolojiye geçiş her zaman zor yapımcı algılanan. ilgilenen kişilerin böyle bir grup sergisi ve paylaşım deneyimleri bir araya zaman herhangi bir değişiklik daha arzu ve düşük maliyetli hale gelir. Her etkinlik sorumluluk sahibi bir yaklaşım, ancak önceden planlama sadece gerektirir. Sergi Kompleksi "Expocentre" bu yıl 27 Mayıs 23 arasında gerçekleşecek sergide Metal-2016, en iyi şekilde yararlanmak için, açıkça ziyareti ve eylem planının amacı tanımlamak gereklidir. yeni bir seviyeye iş getirmek için bir fırsattır - Sergi Metal-2016 söylemek güvenlidir.

Böyle bir olayın örgütün bütün ekibin koordineli çalışması sayesinde her zaman yüksek bir düzeyde tutulur. Sergi geçmişi 1984 yılında geri başladı. Tabii ki, o zaman ölçeği çok daha küçük idi. Modern projesi, üretim optimize Rus pazarı ve yabancı malların rekabet düzeyini artırmak için kaynakların sürekli arayış içinde olan sanayinin bir çatı temsilcileri, altında toplar. Kuşkusuz, sergi Metal 2016 - Rusya'da büyük projeleri ve aktif Rus makine yapım kompleksinin modernizasyonu için gelişmiş çözümler ve teknoloji teşvik takım tezgahının, alanında eski BDT ülkelerinden biri.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için sergi bilgi merkezinin koordinatörler doğrudan uygulanması tavsiye edilir. Yine bütün veri çevrimiçi moda, "Expocenter" kompleksinin resmi web sitesinde mevcuttur. Herkes hızlı ön kayıt gitmek mümkün olacak.

Uygulamada görüldüğü gibi, sergi yalnızca çok kaybetmezsiniz çünkü vazgeçemiyorum, aynı zamanda bir şey kazanamaz. Eğer, tecrübe bildiğiniz gibi - bu, mesleki faaliyetleri sırasında bir kişi alabilirsiniz çok değerlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.