ModaGiysi

Dersler diy: elleriyle bir tişört üzerine desenleme

Eğer birkaç güncelleştirmek istediğiniz güzel bir tişört var, ama her zamanki şeylerden aynı anda güncel moda trendleri karşılık gelen şık hale getirmek için, o zaman onun tasarımı ile deneme yapabilirsiniz.

ön adımlar

T-shirt üzerinde Desenlendirme çeşitli şekillerde yapılabilir. Ama bu çok şey için, önce hazırlamalısınız. Aksi desen özensiz dönecek, hiçbir kırışıklık ve kıvrımlar bırakmak, bunu ütüleyerek, bunu yıkayın. Bu kontrplak, sunta veya kartondan ince levhanın kenarı bulmak için, T-shirt genişliği ve uzunluğu için iyi olurdu. O önünde dekore edilecek olursa, giysi arkasını baskılar uygulanması için pürüzsüz sert bir yüzey sağlamak ve korumak için, yatırım yapmak gerekecektir. Ya da tam tersi. gömleklerindeki Daha desenleme doku işleme teknikleri bağlı bazı doğaçlama araçları gerektirir. Biz ayrıca bu konuda konuşmak.

sanatçılar dönüştürün

tişört sitesinde nötr görüntüyü değil, aynı zamanda logo veya tuttuğunuz takımla, onun sloganı, eğlenceli atasözünü sembolizmi sadece çizebilirsiniz. Sen bir yazıt yapabilirsiniz grafiti tarzı. Sizin için en önemli şey - bir kalem iyi bir komuta, daha doğru bir işaretleyici. Tişörtlerde ilk desenleme önermek Çünkü bu basit aracı kullanarak yapmak. mükemmel tekstil üzerine yazılmış Svezhezapravlennye belirteçleri, boya kolayca kumaşın lifleri içine emilir, uzun bir süredir güvenli ve renk tutar. Ancak, kaynak (tişört), çünkü ışık olduğu önemlidir sadece beyaz işaretleyici karanlık madde açıkça görülebilecektir. Kendinden desenleme böyle tişört üzerinde yapılır: nasıl çizmek bilmek, o zaman kalem olarak kumaş üzerinde bir taslak (! Ön sağ taraf) yapmak veya tebeşir ve sonra şu veya bu renk boyamak. Bu ilk iş ise, farklı tonları geçişler olmadan, baskı daha basit, tek renkli veya zıt renklerde seçin. El dolması edildiğinde - onlar neler yapabileceğini tüm göster!

İnme stenciled

Bir tişört uzerinde işaretlemeden bireyler veya işletmeler düzen, işin fiyatı vs. işin karmaşıklığı, kopya sayısına bağlı olarak, farklı olabilir hemen t-shirt üzerinde karmaşık görüntü yapmak ögrenmeniz bile kendi başlarına sorunun çözümü size çok daha ucuz mal olacak. Ama geri sürecine. Eğer elektronik ortamda sağ baskı aldı varsayalım. (. ACD, FastStone Image Viewer, "Photoshop" ve diğerleri) mevcut bilgisayar grafik editörü kullanarak otzerkalte, siyah ve beyaz moduna görüntüyü çevirin yazdırma bir baskı levha ve baskı. Sadece ilk etapta, figür istenen öğeyi aşmamalıdır. İkinci olarak, bir tişörte bağımsız desenlendirme yapmak, özel ekipman gereklidir. örneğin, halka ve akrilik için (kumaşlar için) boyalar. Bir süre sonra renkler hakkında, ancak numune çember boyutunu geçmemelidir. Şimdi Ekipmanlar:

  1. çember tutturulmuş Tülün kalın parça, başlatır.
  2. (Yani çember size yanlış tarafı konduğunu) bir çıktı deseni bez üzerine bindirilmiş ve tüm ayrıntıları kopyalanamaz.
  3. Resmin tamamını alan yüz, el değmemiş görüntü su geçirmez tutkal yağlanmış edilir. iyi kurumasını bekleyin.
  4. Bir T desenli tül takın köpük kauçuk, sünger ya da fırça parçaları almak ve tül tişört yoluyla Desen parçalarını uygulanır. Tüm olarak doğru mümkün olmalıdır bantlanmış alan boya istenen sınır için akmasına izin vermez.
  5. kurutulmuş baskı bekleyin. Boyanın ambalaj dikkat edin, kullanım talimatları bulunmalıdır. o renkli ürün ütülenmeli yazılıdır Çünkü eğer, daha iyisini, sonuç uzun süre kalacaktır.

tasarım alanında Başarı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.