ModaGiysi

Kafesteki Erkekler gömlek. Paylaşmaya değer olun

Artık kafeste erkek gömleği hiç demode giysileri olduğu bir sır. Onlar çoktan klasik haline ve damalı gömlek olmayan bir durumda, daha güçlü seks pek temsilcisi olduğunu var. Seçip gömlek çok basittir giymek, kesinlikle herkese uygun olacak, ama doğru tarzı ve renklendirme seçmek gerekir.

Bir kafeste Böyle farklı erkek gömlekleri

giyim mağazaları ve moda butiklerinde Bugün hem özgür ve satılan forma uyan gömlek. Onlar uzun kollu olması ve kısa ile olabilir. gömlek hücre de farklıdır: büyük harflerle modelleri vardır, vardır - iyi. Aynı giysinin renkleri söylenebilir. Her erkek onun için doğru bir seçenek bulmak için emin. Eğer giyim eşyasını seçerseniz o bunu takacak hangi durumlarda düşünmek önemlidir. renk rahatlatıcı daha uygun gömlek çalışır ancak bir tarih veya bir parti gençler için daha iyi parlak seçin.

Bir kafeste erkek gömlek nelerdir?

Her şey her duruma göre değişir. Bu kıyafet klasik pantolon, günlük kot ve ve ile kombine edilebilir yaz şort. Seçenekler - ağırlık. O damalı gömlek, iyi ve sıkışmış ve untucked bakacağız unutmayın. Onun katılımın görüntü yelek veya atkı ile takviye edilebilir.

Stilistler bunlar bir renkte etrafında olmuştur böylece renkte bir gömlek ve pantolon birleştirmek için tavsiye edilir. Katılıyorum, çok rahat ve şık. ekoseli gömlek beri ona uymak pantolon hatta bir gömlek kullanılarak, bazı ilginç görüntüler oluşturmak anlamına gelir birkaç seçenek vardır o altında, çeşitli renkleri vardır.

Kafesteki Erkek gömleği kot ile yıpranmış harika. Bu düzenleme, en yaygın olanıdır.

düğmeleri, yaka şekli ve dikişin rengi: kafesteki bir gömlek seçerken, ayrıntılara dikkat. Şansı bu küçük şeyler, örneğin, ilginç bir şey ve orijinal bir gömlek tamamlamanın bir yolu ile yeni deneyler yürütmek için yardımcı olacaktır, vardır, bir yaka kenarı veya zarif bir kelebek küçük düğmeleri.

baskılar hakkında unutmayın! Evet, içinde ekose gömlek baskılar çok yaygındır. desen genel renk düzeni gömlek ile çok iyi uyum unutmayın, ama aynı zamanda, bunu kaybetmek istemiyorum. Bu mevsimde çok alakalı olduğunu Kızıl Gömlekler sade bir desen veya aplike ile kafes erkeklerde.

Yani, ekoseli gömlek - Bu erkek gardırop zorunlu bir unsurudur. Bu erkek, erkek ve her adımda bu tür giysiler içinde kızlar, tartışmak mümkün değildir beri. O değil kalabalık içinde kaybolmuş ve orijinal ve ilginç bir şeyle kendilerini ayırt almak önemlidir. Yeni kombinasyonlar ve tamamlayıcı aksesuarları gömlek denemek için korkmayın. bir kafes ve yürüyüşe erkekler gömlek giyin ve tatil ve iş. Önemli olan - Belirli stil için doğru kıyafet seçmek ve renk yanlış hesaplayabilir değil. erkekler için bir kafes içinde bir gömlek seçerken, stilistler ve tasarımcıların tavsiyesi dinleyin ve sonra her olay için iyi bir görüntü oluşturmak gerekecek. moda olun. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.