SeyahatSeyahat İpuçları

Bali inanılmaz geziler

Beyaz plajlar, mangrov, bakire orman - bu kelimeleri onlarla Bali ziyaret turist getirmek deneyim, açıklayabilirsiniz. dinlenebilir Bali adasında yirmi altı derece etrafında gezinip su ve hava sıcaklıklarında - yıl her saatinde rahat.

Bali, plaj tatili, dünyanın dört bir yanından sörf hayranları ağırlık merkezine ek olarak. Oldu ünlü Kuta alanı - su aşıkların konsantrasyon yer. Aynı zamanda canlı bir gece hayatı sürer. İnce kulüpleri, barlar ve restoranlar her adımda.

Eğer bir plaj tatili bıkmış ve fethetme sevinç Eğer dalgalar size yabancı olan, o büyük grubu Bali turları ziyaret ediniz. Bu ülke kültürü bir anda en huzursuz Gezgin keşif o kadar çok konumlar birikmiş asırlık derinliklerinde olduğunu. Yalnızca değil son yıllarda yabancı dil, mesleki rehber, bütün hakkında bilgi dolu sahip vasıflı hale Yerel ikamet, almak için bir kılavuz olarak tavsiye edebilir Bali konumlar. Aşağıdaki seyahat arasından seçim yapabilirsiniz:

büyülü yanardağ seyahat edin. Bali Geziler çeşitliliği ile mutluyuz, ama kaçırmak mümkün değildir. eşsiz bir doğal anıt - Burada eşsiz "Fil Mağarası" Goa Goya ziyaret edebilirsiniz. en büyülü volkan - Kintamani, kimin sigara krater volkanik Gölü Batur ile çevrilidir. kayıtsız kimseyi bırakmayacak Bali el köylere ziyaret edin. inci ve mücevher, altın ve kuyumcu ünlü Uzlaşma Cheluk. Mae köy - yaşam ve ahşap oyma şaşırtıcı sanatçıların çalışmalarının bir yer. Batubulan yer - batik severler için hac merkezi.

sönmüş bir yanardağ Agung eteklerinde dünya okyanuslarının seviyesinden 1000m yükseklikte yer alan Bali Besakih annesi tapınağı (11. yüzyılın mimari anıt) ziyaret ederek, aynı zamanda çok eğlenceli bir getir.

Kechak dans - 100'den fazla dansçıların performansına Akşam gezi. Bu renkli gösteri Hindu parçasıdır destanı Ramayana. konser Eğer tanrı Vişnu devasa heykelini görebilirsiniz kompleksi "Garuda Wisnu Kencana", gerçekleşir. Maymunlar bir yerleşim Habitat olan Uluwatu Tapınağı. Bu yapı, tipik bir Bali mimarisi bir model olarak, bir genişlik bakan kayalık üzerine inşa Hint Okyanusu.

güzel tatil yerlerinden Bali dolu. Turlar sadece kültürel değerlerle aşinalık aynı zamanda egzotik doğa harikalarından olan, sizi memnun edebilir. Bunun bir örneği - 1999 yılında kuruldu Orkide Bahçe,. inanılmaz yaban hayatı ve insan kaynaklı çeşitlerin yüzlerce zihninizi sindir. Şaşırtıcı aroması havayı doldurur. bahçe az bir hektarlık bir alanı kapsar, ancak çeşitlerin ve melez bolluğu kaçırmak izin vermez. Onlarla bir orkide mikrop almak ya da uzun yolculuk için paketlenmiş dikkatle bir demet alabilir.

Bali Geziler çeşitliliği ile mutluyuz. Doğa severler bütün Endonezya adalarında neredeyse bilinen tüm ırkları içeren kuş parkı ziyaret etmek tavsiye ederim. Park ikiden fazla hektarlık bir alanı kaplamaktadır ve size tropikal doğa ve nadir kuş çeşitliliği ile iletişim zevk veririz.

Bir timsah çiftliğine ziyaret uzun süre hatırlanacak. İşte 350'den fazla sürüngenleri yetiştirildiği, bazı türlerin yaş yüz yıl ulaşır. cesur eğitmenler vitrinde benzersiz gösteri, kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Buna ek olarak, Bali gezginler Komodo ejderha adayı dinozorların hayatta kalan son kökenini hayran eşsiz bir fırsat olacaktır.

Bali Mükemmel tatil turları uzun süre hafızanızda kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.