Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Buğulanmış somon nasıl hazırlanır

Somon - Buna ait bir balıktır somon ailesinin. Nedeniyle eşsiz özellikleri, insan vücudu için çok yararlı bir ürün olarak kabul edilir. Birçok uzman somon pişirmek için en iyi yol buğulama söylüyorlar. Bu yüzden bu vitamin ve mineraller açısından mevcut tüm maksimum tutar. Bu farklı şekillerde yapılabilir.

benmari sırları

çift Somon - bir diyet takip ve diyet kontrol etmek zorunda olanlar için ideal olan bir düşük kalorili ürün. Isıl işlem Bu tür tüm besinler önemli değişimler olmadan, üründe kalır. Buna ek olarak, somon buğulama - aynı zamanda çok lezzetli bir yemek. arzu özel mutfak aletleri kullanmayı sağlamak. Eh, evin çift kazanı varsa. balık, tuz ve taze limon leşi: işten önce Hostes sadece aşağıdaki ana bileşenleri hazırlayabilir.

Her şey çok basit yapılır:

 1. İlk olarak, somon ölçek, gut, yıkama temizlenmesi gerekir ve daha sonra dikkatlice keskin bir bıçakla biftek bölmek için. Ayrıca çıkarılıp istenirse cilt edilebilir.
 2. biber tuz ve tutam kütükler.
 3. Bir vapur kafes onları Lay ve en az bir saat pişirin. acele ve işlem süresini azaltmak etmeyin. Biz balık gerçekten iyi pişmiş olduğundan emin olmalıdır.

Hazır somon bir tabağa koyun ve hemen limon suyu serpin edilmelidir. Bu özgün tadı ortaya çıkarmak için yardımcı olacaktır. tabakta hayranları için, limon ekstra birkaç dilim koyabilirsiniz.

garnitür ile Balık

Eğer sebzeli pişirin eğer çift Somon bile daha lezzetli olacaktır. Buna ek olarak, bu yöntem aynı anda majör ürün ve garnitür yapmanızı sağlar. Aşağıdaki ürünler için kullanmak en iyisidir: İşlenmiş ve balık, soğan, havuç, kabak, genç ve taze patates leşi gutted.

aşağıdaki gibi yemeğin hazırlayın:

 1. Balık yıkanır, kuru ve tek tek bölümler halinde kesmek için.
 2. halkalara Soğan soyma ve kesme. Kabuk atmak ve su ile alt kap içine kat daha iyidir. Bu tamamlanmış ürüne farklı bir lezzet verecektir.
 3. Aynı havuç ile yapılır.
 4. kabak saflaştırılmış patates büyük küpler parçalanır.
 5. tuz ve karabiber serpilir somon parçaları, daha sonra bir kaba koyun ve biraz yağ ekleyin ve yaklaşık yarım saat bırakın. Bu kez onlar iyi marine verebilecek yeterli olacaktır.
 6. benmari altındaki sebze dökün.
 7. üstte somon yatırın. Her parçanın İçinde soğan halkaları bir çift yerleştirilebilir.
 8. Sadece bir çift kazan içerir ve zaman dikkat edecek. Gerekli 20 dakika hazırlamak.

İstenirse, bir yerlerde yemek ortasında, sen 1 defne yaprağı ürünü ekleyebilir. Ancak, o zaman biz bunu temizlemek için unutmamak gerekir.

Yemekler Multivarki

Evin bir çift kazan yoksa, umutsuzluğa kapılmayın. çalışmak için başka tekniği kullanabilirsiniz. Bir çift için somon pişirmek konusunda Önerileri, tecrübeli şeflerden ödünç gerekir. Eğer multivarka gerek kendisi için çok ilginç bir reçete yoktur. Bu durumda, ürünlerin oldukça ilginç seti kullanılacak: 0,5 kilogram limon 1 parça somon, tuz, 50 gr krema ve baharatlar.

yemeklerin hazırlanması Yöntem:

 1. Öncelikle balık ile yapmak gerekir. hazır biftek kullanmak daha iyi bir çözüm için. Onlar sadece bir kase içine katlanmış olacak, tuz, biber ekleyin ve limon suyu serpin. Bu turşusu ürünler 20 dakika oturmalıdır.
 2. Balıkların adet bir kase Multivarki koydu. içeride Ön özel ızgara yüklemeniz gerekir. Bundan sonra, iş parçası ekşi krema yağlamak ve limon dilimleri bir çift üst üste bunların her koymak gerekmektedir.
 3. biftek plaka değişmeli bunun üzerine süreci için, en fazla 20 dakika sürer.

Limon suyu ve ekşi krema sayesinde balık kokulu, ihale ve çok sulu olur.

bebek maması

Küçük çocuklar da balık yemek çok faydalıdır. Büyük fosfor, kalsiyum, potasyum, sodyum miktarı, hem de vitamin bir dizi (A, C, E, B 1) daha iyi bir bebek geliştirmek için yardımcı olacaktır. Çocuk hekimleri genellikle buharda çocuklar somon biftek için özel olarak hazırlamak için genç annelere tavsiye ederiz. dakika sadece bir konuda bir yemektir. yaklaşık 1.5-2 santimetre, patates, dereotu, havuç, tuz, defne yaprağı, karabiber ve yağı 1 somon biftek kalınlığı: ihtiyacını gidermek için.

biftek Pişirme çok multivarka olabilir:

 1. İlk olarak, sebze, yıkanması, temizlenmesi ve daha sonra isteğe bağlı olarak kesmek gerekir.
 2. tuz, yağ ve bir küçük biber (isteğe bağlı) ekleyin, çanak Multivarki ürünlerinde katlayın.
 3. çubukların üstüne koyun.
 4. Üzerine eti koyun, daha sonra dereotu bir delikanlı ile örtün. tuz ve karabiber ile bir parça balık ovmak Öncesi gerek.
 5. Set modu "buharlı" ve 40 dakika zamanlayıcı algılar.
 6. sinyalden sonra tüm kemikleri kaldırarak, balık almak ve iflas gerekir.
 7. sebzelerden narin püresi pişirmeye.

Bebek bu çanak gibi zorundayız. Buna ek olarak, oldukça bağımsız yiyebilirsin.

önemsiz ayrıntılar

Her ev kadını, işi almadan önce, peşin somon buğulama yemek pişirmeyi bilmeli. Zaman eti çiğ kalır kalmaması hesaplanan, ancak sindirilmiş değil edilecek. Bütün bunlar birkaç faktöre bağlı olacaktır:

 1. Ürünü öğütme yöntemi. Hazırlanan karkas kemikten kesilmiş biftek veya filetolar ayrılabilir. İkinci durumda ise, ürün daha hızlı kaynatın. Ve hazırlarken, deride ek olarak, eğer başka daha az almaya.
 2. parçalarının boyutu. et çok temiz eziyet ise, tabii ki, daha hızlı pişirir edilir. Doğru, ürün çok kuru dönecek. Tipik olarak, uzmanlar kemiğinde Balık pişirmek için tavsiye ediyoruz. Bundan başka, biftek, en az 1.5 santimetre olmalıdır. Ancak o zaman sıcaklık buharlama ihale ve sulu sonra bırakılacaktır.
 3. Seçilen teknolojinin Görünüm. çalışmak için, bir çift kazan, multivarku kullanmak ya da sadece pota kevgir üzerinde ayarlayabilirsiniz. Bu durumların her birinde, pişirme süresi biraz farklı olacaktır.

Örneğin, benmari biftek bir çift, en az 20 dakika sürer yapmak. Multivarki için sürece iki kat daha fazla alacaktı. bulaşık çocuklar için tasarlanmış ise, beş dakikalık zaman dilimini artırmak için daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.