Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Yengeç sopa dolması - ve sadece lezzetli

Yengeç sopa hemen Rusya'ya sevdim. Daha önce, bu ürünün bazı egzotik deniz ürünleri yer gibiydi. Ancak şimdi, çok sık sıradan bir şey olarak kabul tablolarda mevcuttur. Ve düşük fiyata yengeç çubukları, hızlı bunlardan pişirme Her günkü salata, rulo ve diğer atıştırmalıklar her türlü sevdim ve kutlama bayram için. Ama yengeç sopa ile doldurulmuş sadece şöhret kazanmak başlıyor. Ama bu yemeğin çok varyasyon, hazırlık ve tat özgünlük kolaylığı birleştirdi. o kalori küçük bir miktarı ile çok kolay ve komplikasyonsuz yemektir - Yengeç çubukları doldurulmuş. İşte bu yemeğin hazırlanmasında bazı seçeneklerdir.

Yengeç sopa peyniri ile doldurulmuş ve sarımsak.

Biz gerekir:

  • 2 yumurta,
  • Yengeç sopa - 1 yn.
  • Sarımsak - 2 diş,
  • Peynir - 50 gram,
  • Mayonez - 3-4 yemek kaşığı.

Önce yengeç çubukları kılmalı ve bunları doğru bir şekilde dağıtmak gerekir. Katı yumurtaları kaynatılır, sonra ince sarısı ovmak protein kesmek. Bir kaba rende kullanılarak peynir eziyet. Sarımsak karanfil chesnokodavku geçer. İki kaşık mayonez sarımsak, peynir ve proteinler karıştırın. Sonra doldurma ince bile dağıtmış crabsticks üzerinde katman ve hafifçe rulo halinde büküm koydu. her iki tarafta Bu rulolar mayonez yayma ve tamamen ve daha sonra yumurta sarısı batırılmış olabilir. giy sen düzenlemek, bir tabak yeşillik.

Çok olağandışı tat yengeç sopa morina karaciğer ile doldurulmuş olması. Bunu yapmak için, banka morina karaciğeri iki haşlanmış yumurta ile püre, tat mayonez ekleyin, iyice karıştırın. önceki şeklin verilmesi, eşit bükülmemiş yengeç çubukları yağlamak ve geri almak. Bunun yerine, karaciğer da konserve pembe somon, saury, ton balığı, sprats kullanabilirsiniz. doldurma isteği üzerine, soğan ekleyebilirsiniz ve yumurta eklenmez. beğeninize Her seçenek olacaktır.

İlginç bir fikir - et ve mantar dolması Yengeç sopa. Bunu yapmak için, 100 haşlama et gram ve bir o kadar salamura mantar yeşil soğan ekleyin doğrayın. Biz et sopa almak ve yavru tempura doldurun. Daha sonra her sebze dilimleri ile bir tepside ve garnitür koymak birkaç bölüme sopa kesti.

Yengeç sopa dökümü daha Şimdi hiçbir soru olmalıdır. Her seferinde yeni bir dolgu ile deneme yapabilirsiniz.

Bu basit yemekler hazırlarken karşılaşılabilecek tek sorun - zorluk gevşemeden yapışır. Bu kaliteli bir ürün seçerek önlenebilir. Herkes orada uzun hiçbir Yengeç sopa olduğunu bildiği ve bunlar Surimi yapılır - kıyılmış balık beyaz çeşitleri. Ama bu onların popülerlik azalmaz. Eğer satın aldığınızda yalnızca o sopalar bileşen listesinde ilk sırada yer alıyor Surimi, yapılır emin olmak için gereklidir. doldurma yoksa, ürünün satın terk etmek daha iyidir. ambalaj mutlaka imalatçı, son kullanma tarihi, optimum depolama koşulları hakkında bilgi olmalıdır. sopalarla tekrarlanan donma tabi ve onları satın gerekli değildir bu yüzden, buz ve kar varsa. renk sadece bir tarafını boyalı yengeç sopalarla ise pembe kırmızıya değişebilir. iç taraf, beyaz düz gri olmayan veya sarı olmalıdır. Kalite çubuklar buruşuk veya çatlamış edilemez. koku belirgin yengeç, rahatsız edici zengini değil balık olmalıdır. dağıtırken iyi sopa gözyaşı yok ya surimiye çok elastik olduğu gibi bölünürler.

daha yabancı yedek ve katkı maddelerinin ürünü, onu kendi dikkat etmek nedenin daha hatırlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.