SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Radyo dalgaları ile servikal erozyon tedavisi: Sürecin karakteristikleri

servikse Erozif hasar - çok ciddi sonuçları olabilir hoş olmayan bir hastalıktır. Bu ayrıntılı bir inceleme gerektirmektedir. Sen tedavinin çeşitli etkili yöntemler seçebilirsiniz servikal erozyon. Hastalığın belirtileri ve nedenleri hakkında ilk bilmek arzu edilir. Popüler yöntem kriyoşirurji, lazer ve radyo dalgası pıhtılaşma tedavisi olduğu unutulmamalıdır.

sorunun nedeni düşük, travmatik doğum, kaba cinsel ilişki sırasında meydana boynunun dış kabuk üzerinde aşırı mekanik bir işlem olabilir. Ayrıca, hastalığın nedenleri genital yol enfeksiyonu ve uygun olmayan tedavi atfedilebilir.

semptomlar ile ilgili olarak, erozyon genellikle oluşmaz olabilir. Aşırı bir durumda, bir kadın lekelenme eşlik edebilir cinsel ilişki sırasında ağrı görülebilir. Hastalık, ilk aşamada ise, en sık konservatif yöntemle işlenir. Zaten çalışıyorsa, o zaman yapılan erozyon kaldırılmasını serviks.

Ne olursa olsun sunulacak hangi yöntemi tedavisi kapsamlı ve derin olmalıdır. Her şeyden önce, vajina ve serviks üzerine iltihabı durdurun. Bu amaçla, hazırlıklarını ilaçlı. Doğurmak için henüz vardı kadınlarda hastalığın tedavisi, cerrahi yöntemleri kullanmadan, sadece muhafazakar yolu yapılması önerilir olduğuna dikkat edilmelidir. Örneğin, bir çok renkli ışık, geniş bir optik dizi sahip olan.

Çoğu durumda, cerrahi kullanılır. Oldukça etkili olan erozyon tedavisi servikal radyo dalgaları. Bu yöntem - tıptaki son gelişmeler. birimi "Surgitron" seçeneğini kullanarak işlemleri için. yöntem, etkilenen dokuların tedavisi radyo dalgası enerjisi taşınmakla oluşur, doku hasarı ve dış muhafazalar hemen hemen sıfıra indirgenir.

Yanık dokusu neredeyse tamamen ortadan gerçeğiyle servikal erozyon popüler radyo dalgalarının Tedavisi. yara izi ya da yara kabuğu kalmaz servikste yöntemi kullanılarak sonra, muamele edilmiş alan hızla iyileşir, ve iyileşme süresi hastanın önemli ölçüde azalır. Prosedür çok hızlı yapılır ve kadın bir saat sonra eve dönebilir.

Radyo dalgalarının servikal erozyon tedavisi belli kontrendikasyonları vardır:

- kanserin varlığı;

- genital organların enflamatuar süreçlerin varlığı;

- rahim içi araç monte edilmiş

- Gebelik;

- zayıf kan pıhtılaşması;

- ateşi.

döngüsünün onuncu güne beşinci gelen prosedürü gerçekleştirmelidir. Aslında bu dönemde tedavi alan daha çabuk iyileşir olmasıdır.

Servikal erozyon radyo dalgalarının Tedavi seks yasaklıyor. Bu etkilenen alan tedaviden sonra yaklaşık 30 gün sürer. Ayrıca, havuz banyosu kullanmak sonraki 10 gün boyunca banyo yapmak gerekmez. Bir kadın bir kaç gün sukrovichnye seçim görünebilir. Sorun çözüldüğünde 30-45 gün sonra - çok kısa bir süre içinde izin verilen gebelik için hazırlık başlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.