Sanat ve EğlenceFilmler

Olga Krasko: filmografi, biyografi ve özel hayat (fotoğraf)

Tanınmış ve pek çok sevilen aktris Olga Krasko Harkov'daki 1981 Kasım ayının otuzuncu gün doğdu. Ama ailesi yakında Moskova'ya taşındı. Arzu Olga çocuklukta ortaya oyunculuk kariyerine başlamak. Ve onu asla terk.

Sayısız çocuk hobileri

Gençliğinde, gelecekteki aktris jimnastik sevilen ve hatta oldukça uzun onunla başa ve. o da, koro katıldı çok dans etti. Moskova'da Olga başka ilgi ve gitar çalmaya. O, "Umut" adı verilen çocuk grubunu katılmak başladı. Bu Olya okudu vokal temelleri ve hakim şu anda oldu evre konuşma. Bu nedenle, hatta çocuklukta, sık sık yaratıcı akşamları, konserler katıldı ve çocuk kamplarında gerçekleştirdi.

Eğitim oyunculuk

Ortaöğretimde sonra derhal Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu girdi. Tabakov ve M. Lobanov - Olga yeterince tanınmış aktörler ve sahneler metre gözetiminde eğitildi. En aktrisler göre, onun başvuru sırasında, o bile, kelimelerin arkasında yatan hayal bile olabilir aktörün mesleğini. Sinemanın dahi en ünlü ustaları ona bilinmiyordu. Öyle görünebilir, ve birçok popüler film değildi. Ve oyunculuk mesleği olduğunu anlayarak - bu nedir değerli bir çaba tam da, onu çok daha sonra geldi.

İlk tiyatro Katılım

2002 yılında, Olga Krasko başarıyla stüdyo okulda eğitimine tamamladı ve tiyatro "enfiye-box" çalışmaya başladı. Aktris çeşitli yapımları birçok roller oynamıştır. Bütün o sahnede görüntülerin çeşitli canlandıramazdı. O kolayca üretiminde Bertha rolü verildi "Baba." O oyun "Uzun Noel akşam yemeği" Lenora takdire şayan oynadı. O sadece lezzetli "Aşağı Derinlikleri" üretiminde Natasha imajına girdi. Ve bu olağanüstü aktris Olga Krasko gerçekleştirilen başarılı rolleri yalnızca küçük bir parçasıdır.

oyun "Ördek Avı" Sanat Tiyatrosu'nda Olga başlangıç oldu. Çehov. Sonra "Vassa Zheleznov", "Sinema Maratonu", "An Ideal Husband" gibi yapımlarda rol aldı. Ve zaten 2002 yılında, kadın oyuncu ödülünü Oleg Tabakov Vakfı aldı.

kimin biyografi Olga Krasko denilen Çek TV dizilerinin birinde sinema yılında girmiştir yetenekli ve başarılı genç kadın, boyalar "tarihin Jandarma." Bu 1997 yılında oldu. Sonra da "Başarısızlık Poirot", "Baba" "bir fikir var" gibi filmlerde ateş etmeye başladı.

film çekimleri Bölüm

Krasko Olgoy ile Filmler 2005 yılından bu yana daha hızlı televizyon ekranlarında görünmeye başladı. İlk başta, o başlıklı askeri doğa filminde Nelly rolü var "taşları toplamak için zamanı." Başarılı oyun onu diğer birçok yönetim ilgi gördü. Olga karakterin komedi "Altın Buzağı" rol aldı. Bu hareketli görüntü onun görüntüsü Zosia Sinitskaya gitti.

Yetenekli oyuncu popülaritesi gelişi

Olga başarıyla ünlü Rus şair hayatı hakkında anlatıyor popüler TV dizisi "Esenin" de Lena'nın rolü ile başa. Olga o Varvara Suvorova rolü var televizyon dizisi "Türk Gambit" nin filme katılan sonra Ama gerçekten meşhur oldu.

Meşgul sonuçlanan numuneleri, bir rol oynadığına oldukça zor ilerledi. Provalar daha bölümlerde görünmesi gerekiyordu, günlerce süren, bu yüzden bile o tam programın düzenlendiği numuneler üzerinde, bu ne yapabileceğini her şeyi gösteriyor. Bu kaydetti ve bu yazar Boris Akunin aktris ilk çok fazla gerçeği edilmelidir. Ancak, bir süre sonra o kendi görüşünü değiştirdi.

Filmde, birlikte Olga ile gibi luminaries rol İskender topu, Vladimir Ilyin, Egor Beroev, Gosha Kutsenko. Ve biz aktris sakince aldı diyemem. Endişe kadar güçlüdür. Ancak, kesinlikle bütün döküm ve yönlendirme parçası gösterdi saygılı tutumu, o bu güne kadar özel sevgi ile hatırlar.

telesinema ekranlarında gösterildi, Olga ve kitle ve film yapımcıları bahsediyor. Ve görünümleri oldukça farklıydı. Ancak, birçok Barbara rolü zekice oynadı gerçeğini gözlemlemekteyiz. Olga tamamen güçlü enerjik ve doğrudan alışması başardı.

aktris aktif olarak yeni filmin çekimleri yer almıştır

kimin filmografi zaten yeterince geniş olan Olga Krasko, üreticilerden teklifler almaya başladı. Bu nedenle, kariyerine ivme kazanmaya başladı. Olga "Valery Kharlamov gibi filmlerde yer aldı. Ekstra zaman "" "" benim, ilk girişimini açın "" Masha ve Deniz. "

Apart Olga Krasko, aynı zamanda "paradoksu" gibi eserleri ile zenginleştirilmiş filmografi harika bir oyuncu rol aldı Bütün bu tablolar, gelen, "Gece Misafir", "Aşk gizli." Bu kademeli tekrar "Bölge" ve were, en ünlü olan bazı dizilerde oyunculuk başladı "Etkisi Beauharnais." yeterince kolay Aktris bile artan karmaşıklık roller verilmiştir. Tüm o akla yatkın şeklinde izleyicilere sunmayı başardı.

Olga gibi filmlerin çekim yer aldı "Sklifosovsky." Bu seride, o beyaz bir ceket geniş bir kitleye önüne çıktı. Maxim Averin, Alyona Yakovleva ve çalışan bir kadının Sette Dmitry Miller. Olga da filmde rol aldı "Sherlock Holmes".

Kişisel hayat yetenekli bir oyuncu

kimin filmografi hala oldukça hoş yeni adları ve iyimser düşünen kişi ile güncellenir Olga Krasko. sayısız sorunlara da felsefi yaklaşım yönetir. Bugüne kadar Olga 2006 yılında doğdu yalnız kızını uydu alıcıları, getiriyor. Ancak, babasının adı halka ifşa etmemeyi çalışır. Olga Krasko - İşte ketum bir bayan. Kişisel yaşam gizlice harika bir oyuncu.

Onun dadı yardımcı bir kızım. Buna ek olarak, aynı zamanda evin etrafında bir yardımcı yoktur. Bu, tüm genç kadın tam oyunculuk kariyerine konsantre sağlar. Olya, acele eve iş günlerinde olduktan sonra. O hep kızı övünebilir bu başarıları, hayranlık hazırdır. Olesya henüz farkında değildir sahiptir annesi olduğunu - aktris. O sokaklarda birçok kişi bunu tanımak neden durdurmak ve imza istemek anlamıyor.

Aktris tehlike ve heyecan ile bağlı olan her şeyi çekti

Olga sayısız buluşmalar iyidir. Böyle olaylar için tipiktir ortak tutku ve özel bir atmosfer, çekiyor. Çocukken Olga sık dağlara gitti, yürüyüş düşkündü. Tehlikeli ve zor durumlarla bağlantılıdır şeyi sever. Kısa bir süre önce Krasko dalış başlar.

Sonuç

Ancak, mesleki faaliyetleri hakkında Olga unutmak gitmiyor. Bu aktif olarak uzaklaştırıldı devam ediyor. Ve yakın gelecekte biz onun katıldığı yeni filmlerin salınımını beklemelisiniz. genellikle olduğu gibi, doğası gereği, aktris o oldukça kibirli olduğunu söyledi. O ünlü olmayı sever. Bu nedenle uzun bir süre için popüler olmak için her şeyi yapacağız söyleyebiliriz. Hangi tabii ki, pek çok taraftar memnun etmek başarısız olamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.