Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "Kurt Gölü" - mistisizm ve romantizm karmaşık bir füzyon

TV dizileri ve bin tarafından doğaüstü varlıklar hakkında filmler. Onların bom son yıllarda geldi. Daha önce filmde kurt adam bir yenilik (Jack Nicholson ile "Kurt", "Paris'te bir Amerikalı Kurtadam" unutmayın) idi görüldü. Ama gelen "başka bir dünya", "Van Helsing", devam eden "ciro", "Kan ve Çikolata", "Alacakaranlık" ve onlar gibi diğerleri, yaklaşık sinematografik poluvolkov gözleri kırpılmış. 2001 yılında filme filmi "Kurt Gölü", "Wolfblood" (ile karıştırılmamalıdır İngiliz dizileri, (kurtadam vardı da var) "Vampire Diaries", önde "kurt" nin, korku bu alt-türün neredeyse öncü oldu ve Rus savaşçıları!) .

En ilginç yer

Sadece bir sezon çekildi. Bu serinin "Kurt Gölü" ve sınırlı olarak. Nihai sahneler sonra çözülmemiş sorunların ve çözülmemiş birçok roman bıraktı. Bu filme böyle ani kesilmesi nedeni çoğu izleyiciler için bir sırdı bu. Para yaratıcıları İster "Kurt Gölü" için derecelendirme düşük kazanılan olsun, bitti. Ama gösteri, kısalık rağmen iyi geldi, buna dikkat etmek değer.

gür ormanları arasında

Her şey bir çalkantılı aşk sahnesi ile başlar: bir polis Dzhon Kanin Seattle kız arkadaşı Ruby'nin el ve kalbini sunuyor. İnsanın zevk için nişanlısı eşi olmayı kabul eder. Sonra korkunç bir şey vardır: gelin kaybolur. Kanin cevabını veremediği - açıkça saldırıya, ama kim ve neden üzerinde. Sonra damat Ruby, ilginç bir isim yoğun ormanları arasında Kurt Gölü (İngilizce o Kurt Gölü gibi geliyor) ile kaybedilen taşra kasaba küçük evine gönderilir. gizemli bir şey gizlenen yer orası! Buradaki insanlar topluluğu dış dünya ile temas çok düşkün değildir tutun. Bunlar açıkça gizlemek için bir şey var. gerçeğe Dokapyvayas, sen çok tatsız bir şey rastlamak olabilir. Bu John'a ne olduğu. Hiçbir şey için şehrin adıdır, gerçekten uzun atalarının geleneklerini devam antik çağlardan beri, semipeople-poluvolki yerleşmiştir. Nasıl bir yabancı, kendi topraklarına izinsiz giren kabul etsin? Onlar kurt yaşadıkları ile, dedikleri gibi - bir kurt uluması ve ana karakteri bir gösterisi var ...

zamanım yok Fore

seride "Kurt Gölü" İyi bir oyuncu kadrosuyla süzüldü. John Lu Daymon Phillips tarafından canlandırılan ana karakter, Dış görünüşüne ırk ve bloodlines karışımı sanırım. Lu Daymon Upchurch - Filipinlere Cherokee Kızılderilileri yerlisi Asıl adı. ağırlıklı serilerde 100'den fazla eser, Onun filmleri. Rubi Uaylder rolü Mia Kirshner seslendirdi. İlginç görüntü oluşturdu Pol Uesli (fanlar telesagi "The Vampire Diaries" onun için deli, o ile solist olduğu "serisine kardeşi" Ian Somerhalder). İyi ve daha bir açık kızılderili Ancak Kanadalı - Grem Grin. kostnerovskom filmde oynadığı rolden ötürü bu aktör "Oscar" aday "Kurtlarla Dans". kadın karakterlerin de bahsetmek istiyorum Mary Elizabeth Winstead.

Başka ne filmde dikkat etmelidir? Bir gösteri özel efektler, harika bir kamera çalışması, çarpıcı sahne için kötü değil. "Kurt Gölü" - gerekmez izlerken mistisizm ve romantizm ilginç bir füzyon, seyirci sıkılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.