Sanat ve EğlenceFilmler

Boris Klyuyev: biyografi, filmografi ve aktörün ailesi

Boris Klyuev - eski Sovyet okul bir aktör. Bu grupta en üyeleri, şöhret için yol gibi o herhangi aşamayı geçmiş olmadan tamamen idi. O rolleri massovochnyh ve epizodik ile hareket eden yüksek öğretim rağmen, başladı. Ancak, aktör, başarılı olmuştur o kitle tarafından tanınan ve sevilen.

çocukluk

Boris değil çok sert okula gitti. aile eksik anne erken dul oğlunu tek başına, kaldırdı, o çok zordu. Baba, bir sanatçıydı o henüz dört yaşında iken (1948) kalp krizi turu sırasında öldü. Anne oğluna bütün hayatını adadı, artık evlenmek. Savaş sonrası yıllarda büyüdü akranlarının Moskova birçok gibi, ve Boris Klyuyev azılı "sokakta etkisi" tabi oldu. Onun biyografisi için değilse çok daha az başarılı ortaya çıkabilecek Claudia Polovikova, bir kez okul oyun koymak karar verdi ve ben gelecek vaat eden genç bir adam gördüm Moskova Drama Tiyatrosu, harika bir aktris. rolü iyi "Şeytan Mill" in "ilk kategoriyi özellikleri", uygulamakla denk getirilmiştir. O zaman bile, olağandışı ve genç bir adamın bazı "bizim" tahsis görünüm ve olumsuz karizması sonra o seçtiği meslekte yardımcı oldu. Söylemeye gerek yok, gösteri izledi öğrencilerin, gözlük beğendi ve icracı "birinci sınıf" pişmiş Bakan popüler bir kişilik haline geldi.

Tiyatro Okulu'na Kabul

genç adam çalışmaya başlamak okuldan sonra, erken vardı ve en kolay iş pozisyonlarına. Kare, yuvarlak rulo giyen zemin kazmak: refahını artırmak için, ben sizin için ne ödeme, her şeyi yapmak zorunda kaldı. bir zamanlar "Pike" (Tiyatro Okulu. Shchukin) okudu Baba, Boris Klyuyev başarıyla sınavlarını başarıyla geçmiştir, onun ayak izlerini takip etmeye karar verdi, ama belgeler nedeniyle silahlı kuvvetlere yaklaşan işe alma kabul edilmez. Sonra genç adam "Sliver" (Okul. Shchepkina) öğrencisi olmaya çalıştı, ama durum benzer oldu. bir aktör olma hayalinden vazgeçmek değil iken ordu bot ve onun kap içinde üç yıl değil, boşuna, oğlan da güçlendi ve olgunlaşmış idi.

sanatta Erken yıllar

1969 yılında nihayet Koleji'nden mezun oldu. MS Ve Shchepkin Küçük Tiyatro'da dağılımını aldık. Bir öğrenci olarak, o da çok yaklaşık rağmen, "sinema büyülü dünya" ile tanışmış oldu. Fark edilmeyen ataklar ve ekstralar çelik ve okul ve kazanmak için bir yol. Genç Aktör Boris Klyuyev kısaca ardından "Punisher" bir devriye (nedeniyle iyi bir görünüm için) bir Fransız asker ( "Savaş ve Barış") şeklinde gümüş ekranda muhabir ( "Kırmızı Çadır") ortaya çıktı. Her zaman bile galerileri çekim belirtilen onun adı değil. "Odası'nın" üçüncü hasta, "Vanity Fair" ikinci bir polis, "su camı" in Rab olarak ikinci: o sahnedeyken aynı durumda sağlar. Bunlar sözsüz rolü (ya da "Afiyet olsun!" Birbirlerini sanatçı diyoruz gibi) zaman içinde her genç Melpomene kulu, hiçbir şey saldırısı hayatında kaçınılmaz sahne vardı ve Boris Klyuyev görmedik. Onun biyografisi oyun AM dayalı "Kamyoncular", oyun sonrası ilginç ve ciddi çalışma ile zenginleştirilmiştir o karakteri Zamislova ile emanet edildi Gorki,. O kaprisleri acı vardı EA Bystritskaya, sahne ve ekran gerçek yıldız, ama ödül kazanan ve büyük bir deneyim haline gelmiştir. Glavrezh Maly Theatre Varpakhovskii genç aktörün yetenek inanıyordu ve o diğer ilginç roller güven başladı.

film

Yetmişli yıllarda, sadece karakter anlamlı karşılık "yabancı", "Beyaz Muhafız" görünüş, bir kazanan olarak ilgilenen, ama çoğu zaman olumsuz Boris Klyuyev film yapımcıları. Bu yüzden "Crash İmparatorluğu", "Çarmıha Gidiş Yolu" epizodik roller ve diğer bazı filmler için aktör hatırlıyorum. Bir sonraki on yılda, "düşman" geleneği Mycroft ihlal Sherlock Holmes, kardeşi kötü adamlar isnat edilemez. İlginç ve dışbükey ve "Üç Silahşörler" Yungvald-Khilkevich ait Rochefort döndü. Ancak, tüm bu rolleri vtoroplanovyh ve küçük hatırladım. Ama Trianon negatif karizma gerçek örneğiydi.

"TASS ... yetkilidir" ve bir casus imajı

Sovyet KGB alma örgütünün Telefilm-mnogoseriynik "TASS yetkilidir ..." gerçek hayatta gerçekleşen birçok olaylarda kuruldu, özellikle de büyük ilgi uyandırdı. Bir casus kolay değildi oynamaya karar, bizim seyirci zihniyet genellikle bir karakter oyuncusu-icracı ile ilişkilidir, ancak Boris Klyuyev böyle bir anti-kahraman hatırlanacak anlaşılmaktadır ve hiçbir hata olmasıdır. Garip ama hainin resmin özellikle kadınlar arasında, görülmemiş boyutlara sanatçının popülerliğini arttırdı olduğunu. Onlar emperyalistlerin KGB'nin gizli entrikalarına ile empati cesur mücadele izleyicilerin dikkatini kalmaması Bazı bölüm bile, resmin dışında kesti. Bu arada, bu filmde aktör (sırayla hainin rol oynayan, aslında bir casus ve KGB) iki rol oynamıştır. Bu durumda, güvenlik görevlisi yabancı ajan daha uzun zaman sette çekim zorunda kaldı.

postprodüksiyon

Klyuyev ile ilgilenen hareket mesleğin bir başka parçası yoktur. Sanki tanımlamak da mümkündür "görünmez ön savaşçı." Yabancı filmler doğru çevirmek ve sesli gerekir. Ses Borisa Klyueva karakterler ve karikatür filmleri denizaşırı üretim birçok söylüyorlar. bu zor konuda beceri yüksek seviye aktörü takdir Little Mermaid, Richiz "Parfüm" ve "9-Kapısı" nin Boris Balkan Kral Triton bahsetmek yeterlidir. harika filminde "Dogville" seslendirme de bunu geliyor.

yeni zamanlar

Sovyetler Birliği döneminde, gebe aşamasında herhangi sinema filmi defalarca ideolojik elekten süzülür. Ama "her şeyi gören göz" bazı eserlerde kaçırmamaya ve sonra bitmiş filmi rafa koydu. Buna rağmen, o yıllarda birçok güvenle bir başyapıt olarak adlandırılabilir çalışan. kültürel izleyicilerin sansür kaldırılması dalgalanma bekleniyor sonra. Şimdi her konuda çekebilirsiniz rağmen Yani, olmadı.

Boris yüksek profesyonel düzeyde gerçekleştirilen suç dramalar içinde Klyuyev fakat denir materyalin kendisi gibi "çekmedim." O bir generalin üniforma oldu ve "Kamenka", "Kör", "Krasin Korunması", "Dokuz Bilinmeyen Men" ve hiç kimse on yıl hatırlar hangi diğer filmler tekrar tekrar kullanılmıştır. Özellikle Boris Klyuyev popülaritesi içinde oynadığı edinilmiş "Voronin." değil rağmen ergenlik, aktör gençlerin idolü, özellikle genç kızlar oldu. Sokakta tanıştık, onlar mutluluk bu gerçeği gerçekliğini kanıtlamak birlikte resim çektirmek için sormak veya bir imza vermek üzere, ona yakın olmak, sanatçı ile aynı havayı solumak inanmıyorum. Naralar: o bu "klyuevomanii" ironi adil bir miktarını ifade eder rağmen Boris bu genç yaratıkları inkar etmez "! Çok Klyuyev Bak". klasikleri yetişmiş Fiyat birden parçalar "şaheserleri" gerçek bir sanatçı, elbette biliyoruz. Ama "omnivordur" aktörün suçlamalar kategorik olarak reddeder. aktör tüm zanaat sonra bir film oynuyor ve birisi onu sevmezse nedenle, izlemek olamaz. Ve bir iddia aktörlere ve yönetmenlere ve yapımcılara olmamalıdır getir.

mali

ciddiye sanatçı emeklerini satmak için. Bu bir sanatçı, müzisyen veya ressam kendilerini övmek, ve herkesin can olduğunu gerektiğine çıkıyor. oyunculuk çalışmalarının Ödeme çok tuhaf. tiyatroda günlük yorucu çalışma büyük bir şirket, hatta mütevazı bir orta yöneticisi yukarıda çalışmaz takdir edilirken komplikasyonsuz dizisinde oynadığı, sen oldukça iyi kazanabilirsiniz. drama okuluna Öğretim da bir arpalık değil. bazen başarılı aktör, aldatmak için de girişimlerde bulunulmuştur. oranları ve hesaplamalar ile karışıklığı önlemek amacıyla, Boris Kluev aktör maddesi kullanılmamıştır. Bu olağanüstü bir kadın tüm ödenmemiş sorunların çözümünü alır ve onun değerli müşterilerin hile izin vermez.

perde arkasında Kişisel hayat

Ailesi her zaman "perde arkasında", kendi deyimiyle, olmuştur Boris Klyuev, onun özel hayatı tartışmak sevmez. sizin "diğer yarısı" aktör üçüncü girişimi başarısız oldu bulun. Maalesef, aktör oğlu 23 yaşından de, genç yaşta öldü. Boris Klyuyev eşi Victoria, hiçbir şey tiyatro ile ve sinema, o eski atlet değil. Tanıdık bir partide, neredeyse kırk yıl önce, uzun bir zaman aldı. İlk başta orada manevi yakınlık Boris ve Victoria sıkça söz ettiren ve yaşam soruları hakkındaki görüşleri çok ortak noktası var olduğunu fark etti. Sonra güçlü bir duygu, iki boşanma ve bu güne kadar devam o kadar başarılı olmuş bir evlilik yoktu. Çift, çok dostça yaşamak ve hep birlikte boş zamanlarını geçirirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.