Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Alexei Anischenko: biyografi, kişisel yaşam. en iyi roller

Bryansk bölgesi ülkeyi yetenekli bir sürü insan, aralarında Alexei Anischenko verdi. aktörün Biyografi ünü o ana karakterlerinden birinin görüntüsünü somutlaşan hangi televizyon projesi "Ana-Kız" sonra ona geldi söylüyor. Onların '32 yılında Yıldız filmlerde ve dizilerde oynadı zaten en fazla otuz rollerin gurur duyabilir. Biz buna ek olarak, Alexei hakkında ne biliyoruz?

Alexey Anischenko: Biyografi yıldız

Dyatkovo - o gelecek aktör doğduğu kasaba. Bu, Temmuz 1984 yılında oldu. Güreş - Alex Anischenko okul yıl ihanet tutku. bir gencin Biyografi profesyonel sporcu olma niyeti, o da eğlenceli ve sağlık promosyon için spor karıştığını olmadığını iddia ediyor.

Alexei çocukluk pek parlak. sürekli para yüzünden eksikliği kavga Ailesi, babasının kötü iş projesi ailesinin harabe yol açtı. Zamanının Anischenko çoğu büyükannesi geçirmek zorunda kaldı. Sonuç olarak, ailesi çatışma yorgun, çocuk annesiyle birlikte kaldı ayrıldık. o bir aktör olmaya karar verdiğinde onu desteklenen gerçeği Anne Alex yine minnettar, giriş sınavları için hazırlık yardımcı olmuştur.

ergenlik yılları

Moskova - Bir şehir ki, liseden mezun olduktan sonra Alexey Anischenko taşındı. aktörün Biyografi o meşhur öğrencisi olmaya ilk denemesinde başarılı olduğunu gösteriyor "Sliver." O Bryansk bölge üniversitelerinden birinde bir dönem çalışma hakkında vardı bu önceyse öğrencilerin eğitim seviyesi hayal kırıklığına, düşürdü.

Anischenko Roma tiyatrosu değil kurdu. dördüncü sınıf öğrencisi olarak, genç adam "Hac Yıl" üretiminde parladı. Ardından oyunda Romeo'yu oynayan, dikkat çeken "Shakespeare prova." İkinci rolü ona geleneksel sermayenin sanat okulları yetenekli mezunlarına verilir onur ödülü "Altın Yaprak" kazandı. Ancak, Alexei film ve TV dizisinde tiyatro çekim olarak kesinlikle hiçbir pişmanlık seçti.

Onun katılımı ile Film ve dizileri

"Baba" - Alex Anischenko rol aldığı ilk dizi. bir gencin Biyografi onun rolü bir minyatür olduğunu iddia eder. Polishchuk, Lübnan - Ama sette meslektaşları adam milli sinemanın bir yıldız oldu. İki yıl sonra, acemi bir aktör televizyon programında "Gizli iletişim" oynamak için teklif ama seyirciye ve gösteri ulaşmadı nedenleri olan bir sır olarak kaldı.

"Acımasız iş" - aktör Alexei Anischenko rolünü kazandı başka popüler serisi. Yıldız biyografi Bu TV şovu yıldızı o nedeniyle eylem memleketi Dyat'kovo gibi, bir taşra kasabasında gerçekleştiği gerçeğine sevdim söylüyor. Alex İlginç görüntülerin filmi "değildi hayat", TV dizisi somutlaşan "bölgesinde Aşk."

En güzel saat

"Anneler ve Kızları" - Ünlü Alexey Anischenko oldu sonra bir televizyon projesi. Biyografi genç aktör gazeteciler arasında ilgi uyandırmaya başladı kişisel yaşam, ilk fanlar vardı. kız gibi hayalleri hayata çağrılabilir bir adam - dizisinde, o Dennis imajını somutlaşan. Onun karakteri akıllı ve cesur, çekici bir görünüm, çekicilik ve iyilik, dürüstlük vardır. Anischenko bu rolden gurur hala.

Son yıllarda, Alex sadece diziler yönetim de popüler. Kendimi gelecek " "Dark Water" TV programı görülebilir", "Aşkın İyileştirme Gücü", "Eclipse", "PSE" vb.

perde arkasında Yaşam

Alexey Anischenko, biyografi, kişisel yaşam ve makalede açıklanan hangi rolü evli. Onun seçimi oyuncuydu Olga Nikonov, televizyon projesi üzerinde çalışırken genç adam tanıştığı "Acımasız iş." düğün 2007 yılında gerçekleşti.

Boş zaman Alexei little, ama yine de onların hobileri unutmak için çalışır. Örneğin, Anischenko hatta küçük bir koleksiyon yayınlanan şiir yazmaya yapan. Diğer tutkusu o diğer ülkelerin kültürünü keşfetmek için seven, seyahat ediyor. Son olarak, aktör memnuniyetle metropolün gürültüsünden dinlenme, doğa üzerinde arkadaşlarıyla seçilmiş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.