Sanat ve EğlenceFilmler

Rus aktörler - "pencere tarafından bir adam"

Bugün filmi tartışacağız "penceresinde adamı." Biz yönetmen Dmitriem Meskhievym tarafından yaratıldı 2009 yılında Rus filmi, bahsediyoruz. Bant St. Petersburg çekildi.

soyut

İlk olarak, filmin konusunu tartışmak, aktörler sunulmak üzere devam edecektir. "Pencere tarafından bir adam" - bu aktör adanmış üzücü bir hikaye vardır Aleksandru Dronovu. elli yıllık Kahraman hayatında mutluluğu bulamadı - eşi kaba ve mutsuz bir eşi bakmakta olduğu, oğlu etrafında değil. Ancak, şaşırtıcı bir yeteneği vardır. penceresinden, kahraman doğru yönde taşıyarak, halkın kaderini yönetir. Bu özellik sadece, aynı zamanda sinir bozucu karın ve bir arkadaşı cesaretini ancak. İnsanın fay kez kaza olur. Dronova araç taşıt photojournalist Sony ile çarpışır. değişmeden mucize kalır.

ana katılımcılar

Sonraki ana rol oynayan aktörlere sunulacaktır. Irina Dronov özellikli bir film - "pencere tarafından bir adam". Maria Zvonareva bu rolünü canlandırdı. Biz Rus sinema ve tiyatro oyuncusu bahsediyoruz. Kristina Kuzmina foto muhabiri Sonya oynadı.

Filmde "penceresinde adam," Yuri Stoyanov Aleksandra Dronova rolünü oynadı. Biz sinema ve tiyatro Sovyet ve Rus aktör bahsediyoruz. Rusya Halk Sanatçısı unvanı verildi. Birlikte Iloy Oleynikovym ile yapımcı olarak da konuşan "kasaba" rol aldı. O Ukrayna SSC Odessa bölgesinde, 10 Temmuz 1957 yılında doğdu. Bu Slav köklerini sahip olsa etnik bir aileden geliyor. O 27 okulda, Odessa okudu. Anne Müdür Yardımcısı olarak çalıştı ve Ukrayna dili ve edebiyatı öğretmeni oldu. Baba - Bir jinekolog. Çocukken, gelecekteki aktör sinema oyuncusu eskrim yapan stüdyo, ziyaret, şiir yazmış gitar çaldı. O Arts A. V. Lunacharskogo Moskova Devlet Enstitüsü'nde eğitildi. O Bolşoy Drama Tiyatrosu Tovstonogov oynadı. Iloy Oleynikovym ile "kent" programını yürütmüş. "Büyük Aile" projesinde yer aldı. O programı "Canlı Ses" açtı. Online dramatize okumalarında "Çehov hayatta." Katıldı İlk eş - Bir sanat tarihçisi Olga Stoyanova. Bu evlilik Aleksey Hlopov ve Nikolai Khlopov doğdunuz - onlar televizyon gazeteci. İkinci eşi - Marina Stoyanova. Üçüncü eşi - Elena Stoyanova. O bir önceki evliliğinden bir kızı var: St. Petersburg Devlet Üniversitesi yüksek lisans öğrencisi Ksenia ve Anastasia PFUR. Catherine ve Ocak - Ayrıca aktör iki kızı var

diğer kahramanlar

Sonraki ikinci planının rol oynamıştır aktörleri yer alacak. Ayrıca Boris Kazantsev adında bir karakteri özellikleri film - "pencere tarafından bir adam". Sergei Garmash bu rol oynamıştır. Vladimir Stas Vdovichenkov oynanan - Başka Sony. Sergey Kozik araştırmacı Denis Mihayloviç imajını somutlaşan. Sergey Vlasov bir polis ana dal oynadı. Margarita Bychkova bir oyuncu Lucy olarak olay ortaya çıktı. Andrei Aksenov görüntü mounter sahnesini somutlaşan. Natalia Vysocansky makyaj sanatçısı oynadı. Dmitry Lugovkin bir akıncı olarak seyirci unutmadım. Victor Babic sürücünün imajını somutlaşan. Paul Harizanov bir polis rolünü oynadı. Vitaly Kovalenko bir aktör olarak filmde yer aldı. Sergey Muchenikov ABD uzmana göre, bir doktor oynamıştır. Elena Radevich tiyatroda kızın imajını somutlaşan.

ilginç gerçekler

İşte film hakkında birkaç ilginç detaylar, aktörler yukarıda sunuldu. "Pencere tarafından bir adam" - Bu "Kinotavr" Aç Rus Festivali'nde prömiyeri bir resimdir. Etkinlikte "En İyi Kadın Oyuncu İçin" ödül aldı aktris Maria Zvonareva. Daha sonra, o "Golden Eagle" ödülüne ve "Nika" için aday gösterildi. Boyama drama ve trajikomedi türler birleştirir. Yapımcılar Dmitriy Meskhiev Sergey Melkumov, S. Shumakov vardır. Hikayenin merkezinde komut Ili Tilkina olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.