Sanat ve EğlenceFilmler

En Romantik: Kadın Vizyonu

Romantizm - özel bir sinemanın tür, oldukça zengin bir geçmişe sahip. adı tarz anlaşılacağı gibi Başlangıçta, müzik melodram temeli oldu. dönem "en iyi melodram", yeni tiyatro yapımını ima halkın bir ilgi neden zaman günlerde oldu. Şimdi iç çelişkiler tarafından parçalandığı bir kahraman, tarafından icat psikolojik kriz kullanılan melodramatik filmi için bir temel olarak - Ama sinema tarz özelliklerini icadı ile değişti. En iyi romantizm mutlaka ana karakterlerin karmaşık ilişkileri ile ostrokonfliktnoy aşk hikayesi eşlik etmelidir. tarz adil seks arasında bu kadar popüler olmasının nedeni budur, fakat melodram genellikle eleştirmenler için bir hedef olarak hizmet vermektedir. Nitekim, melodramatik filmlerde çok eleştirebilir - öngörülebilir hikayesi, aşırı duygusal arka plan, ana karakterlerin doğruluk ve genellikle zoraki sorun durumlarında. Ama türün tüm doğal dezavantajlarına rağmen, izleyici ve eleştiriler mutlak sevgiyi hak bu filmler arasında gerçek başyapıtlardır.

dünyanın en iyi romantizm - "Rüzgar Gibi Geçti" filmi, romanından filme Margaret Mitchell, Viven Li ve Clark Geybolom dan oynadığı. O 1939 yılında çıkarıldı ve hala bu türün en iyi filmlerinden biri olmaya devam etmektedir. roman filme birkaç kez "Rüzgar Gibi Geçti", ama yönetmenin hiçbiri ilk üretimini aşması başarısız oldu - ve seyirci favori - bu (tüm zamanların en başarılı film enflasyona göre düzeltilmiş) en çok nakit olduğunu. filmi "Titanik" yönetmen James Cameron - birincilik için VIES içine bu film ile başka iyi melodram. Bu film hiçbir tanıtıma ihtiyacı: sinema efsanesi, biliyor ve gezegenimizin tüm beş kıtada bakmak, on bir "Oscar" aldı ve uzun en çok gişe filmi kalmıştır.

Rus iyi romantizm - Film diğer ülkelerde popülerlik kazandı, "Aşk Gözyaşlarına İnanmıyor". Kadınların sevgi ve yalnız kadın hakkında Sovyet filmi, aşağılayarak bant denilen eleştirmenlerin keskin kınama neden "Sindrella Masal." Sovyet kitleler, tam tersine, filmin son derece memnun olduğunu ve orada ABD, Çin, İsrail gösterilen ve zaman o halkın sevgisini kazandı. bakılmaksızın ikamet, yerin - üç kadın durumuyla ilgili basit bir hikaye tamamına yakın ve anlaşılır siyasi eğilimleri ve din.

21. yüzyılın yeni romantizm iyi - filmi "Love Actually" yönetmen Richarda Kertisa dan. aşk - Çeşitli hikayeler anlatır Bu olağanüstü film, onlar harika bir duygu olabilir ne kadar farklı ortaya koyuyor. Sonuçta, aşk kişiye ve belleklere, yasak veya izin karşılıklı ve karşılıksız, fırtınalı ya da sakin çocuklar ve yetişkinler, içindir - tüm bu alfabe aşk ilişkileri bir filmde görülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.