Spor ve SağlıkEkipman

Bisiklet "Stealth": yorumlar ve izlenimler sahipleri

bir dönemde benzin fiyatlarının Tehlikeli bir tempoda yükseliyor ne zaman ve yollarda, trafik sıkışıklığı vardır hatta küçük kasabalarda, bisiklet bize sadece işe gitmek için izin veren ulaşım, en iyi aracı haline geliyor, aynı zamanda geziler yapmak. Uzun süre bir iki tekerlekli arkadaşıma görev yapmış ve büyük bir ciddiyetle ele alınmalıdır kendi seçimine çok sevinç getirdi.

Stels - Bizim bisiklet

Bugün, herhangi bir özel dükkanda parayla, farklı amaçlar için motosiklet geniş bir yelpazede sunmaktadır. Bunların çoğu yabancı imalatımızdır. Ne yazık ki, SSCB'nin yıkılmasıyla, ülkemizde ve iki tekerlekli taşıma üretimi yapan birçok bitki, uzun süre çalışmayı durdurdu veya düşüş vardı. sadece 1998 yılında bir Rus bisiklet "Stealth" olduğunu, yorumlar bunların çoğu olumludur.

Bu konuda sorarsanız marka yerine onlara basmak yerine, pedal tercih kimseye, o zaman kesinlikle ürünlerinin avantajlarını ve dezavantajlarını söylemek mümkün olacaktır. Son zamanlarda rağmen -Speed bisikletler "Stealth" ulaşılmaz bir şey gibiydi, artık neredeyse her saniye Rus aile var.

Fiyat segmenti bisikletleri Stels

Herhangi bir şirket başarılı olmak için, pazarda bir niş bulmak gerekir. Başka bir deyişle, ürün alıcı olmalıdır. Bisikletler "Stealth", fahiş olmamıştı fiyatları, aslında bir orta sınıf ürün olarak tasarlanmış. 25 000 ruble tüm çan ve ıslık ile bu "canavar" satın alabilirsiniz - en basit modellerin maliyeti sadece 4500 ruble ve 20 000 olduğu, bu can nüfusun çoğu satın alın.

Tabii ki, profesyonel bisikletçi tercihi tanınmış üreticilerine verilen, ancak Rus firması rekabetten bir gösterge değildir. Aksine, bu gerçeği basit Bisiklet tutkunları için çalıştığını gösterir.

Eğer ilgili okursanız "Stealth" değerlendirmeleri bisiklet sahiplerini bu kadar popüler olmasının nedeni, tek anlayabilir. Bu, pek çok açıklamalar var, ama temel nedeni bizim yol inşaatı için uyarlanmış onun yatmaktadır. Yabancı Yabancı yepyeni sevgilim bizim yollarda yolculuktan sonra kırdı neden Bu nedenle şaşırtıcı değildir ve uzun süre sadakatle Rus usta vermektedir.

Çinli Fakes Stels bisiklet

popülerlik diğer göstergesi mağazaları yerli bisiklet "Stealth" için şüpheli benzer Çinli model görünmeye başladı gerçektir. bu tür ürünlerin incelemeleri Rus marka yetkisini etkilemez ki, son derece olumsuzdur.

Kaliteli bir ürün satın almak için, mağazaya gitmeden önce sahte orijinal ayırt etmek öğrenmeleri gerekiyor. Üreticinin resmi web sitesinde dışa bakmak ve gerçek bir bisiklet "Stealth" nin operasyonda nasıl davranması gerektiğine ilişkin pek çok bilgi bulabilirsiniz. orada da bulunabilir araçların, sahiplerinin Yorumlar belirli bir model üzerinde karar verir. Resmi bayi adresleri içeren bir liste, bir bisiklet, gereğinden fazla ödeme değil satın almak ve bir garantisi ile en yakın dükkanın adresini bildireceğiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.