Ev ve AileÇocuklar

Çocuklar ve yetişkinler için Kış eğlenceli

Noel tatili arifesinde tüm insanlar mucize bekliyorsun çünkü Winter, sıradışı ve sihirli güçleri vardır. Yılbaşı sıkıntılar yatışmış, evin sessiz ve tatil özellikle pencere Sema ışık kar taneleri dışında, hafta sonu isteksiz hala kilitli oturma geçirmek, bitti.

Bir, güneşli hafif soğuk ve karlı sabahı imkansız açık hava etkinlikleri başvurmak değildir. Ne zaman mutlu kış bembeyaz örtü, özellikle, böyle şaşırtıcı gücü ile sokakta eğlendiği, ama kışın olabilir?

dondurmak için değil ve bıkmak yok amacıyla, sokağa çıktım, öyle, daha fazla sevinç getirecek daha spontane ile işgal Kendine düşünmek emin olun! Çocuklarınız varsa, kış eğlenceli çeşitli çocuğunuzu eğlendirmek kalmayıp, aynı zamanda gelişimini yapmak - fiziksel ve ahlaki hem.

Başlamak için kendiniz ve bebeğiniz için sokakta kendini işgal edecek ön eylemler ve oyunlar vardır tanımlar. Farklı yaşlardaki insanların en popüler eğlence bir kızak üzerinde biniyor ve tepelerden iniş, bunu yaparken de, bunlar birleştirilebilir. Kızak değil çekerek güç olmadan, tabii ki, arzu edilen yamaç çocuğu alacak aracın rolünü gerçekleştirir. Onlar bile herhangi inmek kolay, hızlı ve son derece eğlenceli yüksek dağı. Kızak henüz trafiğin cephanelik girmemiştir ise - o, önemli değil her zaman onları analog bulabilirsiniz. iniş için kontrplak, plastik veya özel tepsinin bir parça al - ve köşe bir fatihi dönüşüyorsun.

Kış eğlenceli ortak amaç ve ortak iş ve ebeveynlerin çocukları birleştirmek gerekir - bu aileyi mühür yardımcı ve içindeki ilişkiler kuracak. bir kardan adam veya tavşan heykelini için çocuğunuzu teşvik, karda oynamak veya karda yalan sadece - sizin zevk sınırları olmayacak kadar.

Bir çocuğun motor becerileri ve geliştirmek için yaratıcılık çocuklar için alışılmadık kış eğlenceli yardımcı olur. Bu çok-renkli buz şekillerin oluşturulmasını içerir. Bunu yapmak için, su, guaş içinde çözülür iplik aşağı, forma karışımı dökün ve soğuk koyun. buz renkli parçalar hazır olacak sonra renkli figürleri ile ağaçları süslemek için gidin. Böyle eğlence koğuşları bir anaokulu öğretmeni olarak sunabilir.

Bu arada, varken sayıda çocuk açık hava oyunları çeşitli organize edebilir. Örneğin, mağaza oyun. alıcı ve satıcı kiddies kalanını yaklaşım ve tavuk seçin. Tavuk seçildiğinde, onun aynı süre sonunda söyleyerek dirsek veya legenky kıpırdamak üzerinde çizerek komik ifadeler. Kim gülmek - oyun dışında.

Düzenleyebilir ve kış eğlence böyle Tic Tac karda ayak veya eğlence ve yaklaşık eğlendirici hikayeler olarak yapabilirsiniz neyi kar ve nasıl suya dönüştürülür. Kış sezonunda da çocukta doğa ve çevre sevgisini aşılamak olabilir. Birlikte besleyici yapın ve bahçesinde ağaçların asıyor. Bana inanın, çocuk darı yer için gelecek her kuşun, çok mutlu olacaktır.

Ne diyeceğiz ve çocuklar çok daha aktif ve hareketli olduğu için kış eğlence çocuklar, yetişkinler için farklıdır yapabilirsiniz. Ancak, sokakta çıkıyor gerçeği de unutmayın, kendinizi ve hipotermi ve soğuk algınlığı bebeğinizi korumak gerekir.

genellikle farklı bir karakterde olmasına rağmen yetişkinler için, onlar için kış eğlence, hem de iptal edilmemiştir. profesyonel spor mükemmel karda gerçekten çocuk oyuncağı ile kombine edilebilir olsa kar Kar kayağı ve kayaklar gerçek bir zevk hevesli fanlar,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.