Gıda ve içecekTatlılar

Bir pasta ekşi krema pişirmek için nasıl bilmiyorum? Tarif burada bulunamadı!

Aramızda kim lezzetli ve güzel kokulu turta sevmez? Onlar tatil için değil, aynı zamanda sadece çaya akşam yemeği için sadece hazırlanabilir. kek pişirme çok zaman almaz, ama sonuç kesinlikle memnun edecek sonra. Bugün ekşi krema nasıl bahsedeceğiz kek, bir tarif varyasyonlarının bir yeri vardır. Sonra ekşi krema ile hamur çok lezzetli ve havayı çıkıyor ve krem turta ve takviyeleri herkesin zevkinize göre seçebilir, böylece çeşitlidir.

Ekşi krem pasta - basit bir tarifi

ekşi krema ile Bu pasta çay için çok hızlı ve kolay, mükemmel. Eğer fantezi içerir ve güzelce dekore Ve eğer böyle bir ekşi krema pasta güzel ve lezzetli doğum günü pastası dönüştü.

Test için 2 adet gerekir. tavuk yumurtası, ekşi krema 250 gram, Sanat. şeker h. spoon soda (geri ödemesi sirke), yarım art. elenmiş un. İsteğe bağlı olarak, hamur fındık ya da kuru üzümleri ekleyin.

şeker formülü miktarı ile yumurta ovuşturun, ekşi krema ve eklemek hidratlı soda, un ve hamur pişirin. Gördüğünüz gibi, önemli ölçüde ekşi krema ile pasta hazırlama süresini azaltır sarsmak ve sunmaya şey, yok. pişirme formu veya gres hazırlanan fırın pişirmeye hazır hamur dökün. Fırında kek tamamen soğutulmalıdır. Bundan sonra, iki parça ve gres krem halinde kesilmiş.

Krem Hazırlama: ekşi krema 250 gram, yumuşak kitle kadar şeker ile bir bardak yendi. Krem hazırladı.

Ekşi krema pasta rendelenmiş fındık veya waffle üzerine dekore edilebilir, ancak bir daha özgün dekorasyonu ile gelebilir. hayal gücü ve özgünlük için havalandırma veren bir tarifi -, ekşi krema pasta Sonuçta. Asıl - nazik tadını ve aromasını korumak için.

Ekşi krem pasta - yoğunlaştırılmış süt ve kahve tarifi

Bu formül bileşenlerinin ve pişirme, hem de bir önceki köktenci bir şekilde farklıdır. Ama en özgün ve lezzetli ve kolay olduğunu ve sütlü kahve ile ekşi krema pasta hazırlamak için.

test için size yoğunlaşmış bütün süt yüz gram, iki yumurta, 2 bardak şeker, kahve 2 yemek kaşığı, sirke (bir çay kaşığı) ve elenmiş un iki bardak ile sönmüş ekşi krema, soda, bir bardak almak gerekir.

Daha sonra ekşi krema, soda sulu, yoğunlaştırılmış süt ve unu ekleyin şeker ile yumurta sürün. hamur yoğurmak, iki eşit parçaya böler. bir kısmında kahve iki çorba kaşığı ekleyin. İki kek önceden ısıtılmış fırında pişirin. Yarı-mamul ürün soğutuldu ve iki eşit parçaya yatay olarak kesilir.

krem hazırlamak çok kolaydır: Eğer krem 0,5 kg ve konsantre süt 300 gram almak iyice karıştırın gerekir.

Sır hazırlamak için yarım tereyağı bir paket, ekşi krema, iki yemek kaşığı ve iki kaşık kakao tozu, şeker bir fincan (çatal, hiçbir slaytlar) almak gereklidir. 4-5 dakika boyunca ateşe koymak her şeyi karıştırın.

Şimdi bir ekşi krema pasta oluşturur. Her bir tabaka, iki kat arası bekleme krem, kek kırıntılardan kırıntı yan, üst elde edilen sır dökün. nefis mevcut!

Ekşi krema pasta "Ayı"

"Teddy Bear" - ekşi krema kek, tarifi bile annelerimizi biliyorlardı. Fakat şimdiye kadar, değil bir ilgisi kalmadığını ve modern ev kadınları arasında popüler olmuştur. en bu lezzetli tatlı yapma sırlarını öğrenelim.

Test için, ekşi krema ve şeker, 0.5 saatlik bir bardak gerekir. L. sirke, 3 yemek kaşığı ile söndürüldü tuzlar çay kaşığı kabartma tozu. elenmiş un. Bu bileşenler arasında, hamur yoğurmak. iki eşit parçaya bölünür. bir kısmında kakao bir buçuk yemek kaşığı ekleyip karıştırın. Bundan sonra, bunların kısımlarının her yine 3 parçaya aynı paylaşan ve ince bir tabaka halinde bunların her yayın. Biz (plaka kullanarak) shortcakes şekil ekleyin. Deney, yeterince ince bir tabaka elde edilir olduğu gibi, parşömen kağıdı hamur germek için iyidir ve tepsinin hareket etmek zordur. Altı kek pişirin.

şeker ve fırçalamak bir kadeh ile karışık ekşi krema yarım fincan: krem yapma.

Her bitmiş kek çıkan krem yağlar. teker kek birini ekleyin: ışık, siyah, vb Sır pasta dökün. hazırlanması için, bir yağ 50 gram, 2 saat karıştırıldı. kaşığı süt, şeker ve kakao 2 çorba kaşığı üç kaşık alır. kaşık. 3-4 dakika boyunca yanıyor ayarlayın. kek üst dökün. "Ayı" pasta hazır. Kullanımdan önce, 12 saat boyunca buzdolabında tutmak için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.