Hizmetler

Çin'den bir sipariş için bekliyorum? Aliexpress üzerinde mal izlemek öğrenin!

Giderek dünya çapında online mağaza satın almak için kararlıyız. nedeni bu tür alımların birçok avantajı olmakla dezavantajları da vardır. Örneğin, en iyi bilinen çevrimiçi mağazalardan birinin çok sık alıcılar »? Ben Aliexpress mal nasıl izlerim", soruyorsun, doğrusu, zaten parsel gönderdi. makale bunu anlamak için yardımcı olacaktır.

Çin'den mal izlemek nasıl

sitede Aliexpress üzerinde sipariş Çin ürünlerinden Yayınlanan, iki nakil aşamalarında birini aşağı izleyebilirsiniz:

  1. Bu ürün zaten gönderildi ve Çin topraklarında yer almaktadır.
  2. Bu ürün zaten sınırı geçtikten ve Rusya sınırları içerisinde olan.

Nasıl iki durumda da daha fazla bilgi alabilirim? İlk müşteri mal sevk edilmiş satıcıdan e-posta mesajı alacaksınız. Çoğu zaman bu sipariş yerleştirdikten sonra 2-5 gün için hazırlanan, ancak mağaza Çinli girişimciler 10 güne kadar düşünmek olanak tanır.

mektup bu dönemde alınmadığını bile, Aliexpress mal izlemek için nasıl ek bilgi aşağıdaki adımları uygulayarak elde:

  • Kişisel kabine girin.
  • Doğru sırasını seçin.
  • öğe "ekran ayrıntılarını" seçiniz.
  • açılan sekmede Kopya sayısı.

Sözde izci sipariş sayısal ve harf kod sonucu etmektir kopyalanan, o bireyin ve özellikle parsel katılır.

Nasıl parsel izci izlemek için?

isteği, belirli bir parçayı atadıktan sonra, kolayca sayısına göre Aliexpress öğeleri izlemek nasıl anlayabiliriz. Eğer parsel numarasını görmek ve mal sipariş nerede öğrenebilirsiniz hangi tıklayarak web sitesinde bilgi iletişim kurar olabilir Siparişler sekmesinde, hakkında bilgi iletilmesi.

Hatta yolda parsel, ancak sipariş bilgilerinde parça numarasını bulamadık belirten bir mektup aldıktan sonra, bunu bilmek önemlidir, hata oluştu emin olabiliriz. Bu durumda, satıcı ile temasa geçilmesi gerekir. Bu konuda bilgi aynı sayfada, yolda bulunabilir. o gümrük geçene kadar iyi niyetli tedarikçilerin çoğu parselin hareketini gözlemleyerek. o sitede bir parselin durumu kolayca takip edilebilir.

Satıcı numaraları dışında herhangi bir bilgi sağlamaz durumlar vardır. Nasıl bu durumda Aliexpress mal izlemek için? Sen, tek bir site ChinaMail siparişi durumunu kontrol saha sayısında parça numarasını girmek için deneyebilirsiniz. Bu durum için başka ipucu: bütün parseller, SG biter bir parça, Singapur sitesi adresine izlenebilir.

Çin yayında yer parsel

aşağıdaki gibi Çin topraklarında parselin konumu hakkında bilgiler, genellikle: durumunu ayarlandığında "ayrılma hedef ülkeye bekleyen." mallar gümrükleme geçtikten sonra Ancak, "ihraç" ve daha böyle önemini göreceksiniz olarak listelenir, "hedef ülkeye uçtu."

Ortalama olarak, başka bir statüsünden 25 gün geçmesi gerekir, ancak bu süre 40-45 gün kadar yüksek olabileceği istisnalar vardır. Şimdi Aliexpress mal izlemek, ve düzenin belirli bir konuma uyum durumunun araştırılması, nasıl bildiğinize tanınmış çevrimiçi mağazadan uzun zamandır beklenen ve otomat malların emin olabiliriz.

Rus postada Yeri parsel

Yani gümrük geçti ve sipariş ülkemizin toprakları üzerindedir. Ve şimdi nasıl Aliexpress yayınlanan mal izlemek için? Bunun için Rus posta web sitesinde tüm bilgileri sağlar. izleme bilgilerini sunan tüm halen mevcut online kaynaklar sitenin adresine almaya. Ancak, birden fazla parsel durumunda iptal etmek yardımcıları şunlardır: Sadece servise numarasını kopyalamanız gerekir. Rus Mail artık daha yorucu parça prosedürü sunmaktadır.

izlenmeyen tesislerinde ile ne yapmak gerekir?

mallar izlenemez durumlar vardır. Neden 2:

  1. Henüz sipariş verildiği andan itibaren 10 gün olmamıştır.
  2. Okunamayan izci.

İlk durumda sadece mallar Aliexpress bir parça olarak ikinci durumda, sonra biraz beklemek gerekir? En iyi çözüm takip numarası geçersiz tedarikçiye bir ileti yazmak olacaktır. Satıcı tarafından başka bir işlem 5 gün içinde uymazsa, güvenle anlaşmazlık açabilirsiniz. Sonra alıcı istediği ne kadar para parsel, alınan dönmek isteyip bilgi vermek gerekecektir.

İhtilaf, sırası parça numarası ile herhangi bir problemi yok olay açıktır, ancak teslim edilmedi. artık o kadar önemli mal izlemek için anlamak yoktur Aliexpress. Rus Post - Bu onun çalışmalarının çok yaygın tür hata vardır çünkü, anlamamız gerekir şeydir.

Ayrıca bu durumda, satıcı ve alıcı arasında işlemin otomatik kapatma sona erme, tarih mal tedarikçisi gönderdikten sonra ayarlanır takip etmek çok önemlidir. Anlaşmazlık aksi para bile teslim edilmemiş mallar için, satıcıya aktarılır, sadece koşulları geçerlidir kadar süre açılabilir.

Taraflar arasında çekişmeli ilişki kısa sürede çözülmeli - 5 gün. Aksi takdirde, alıcının talep miktarında para kendisine iade edilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.