HobiDikiş

Elleriyle kot Desen torbalar: ruh ile süslemek, göze yapmak

Eğer işe yaramaz eski kot ortalıkta varsa, o zaman bir akşam kendine yeni çanta yapabilirsiniz. Desen çantaları elleriyle kot gözleri, sen en az çaba ihtiyaç olduğunu ve özel dikiş becerileri ihtiyaç vardır. Şimdi hazırsınız.

Birkaç dakika için

Kendi elleriyle Çanta hiçbir zaman hazır olacak. Basitçe, eski kot almak kısa yolu bacaklarını kesti. dikkatli bir şekilde kenarları boyunca kesilmiş itme step dikişler, kenarları yuvarlatılmış, ve dikiş. Bu torba için bir tanıtıcı eklemek kalır. Aynı zamanda kalan malzemeden yapılmıştır veya takmak edilebilir hazır bir deri, kumaş ya da tanelerden. Bu çanta takı her türlü uygun olacaktır için, el yapımı. Örneğin, bir broş renk, simgeler, işleme şeklinde kumaştan yapılmış. Yani basit ve mütevazi, neredeyse sonsuza kot ömrünü uzattık.

bacağın Sırt Çantası

kot - Başlangıç materyali, bence, açıktır. Şu anda, bacakları kesilmiş step dikişleri sökük ve çiftler halinde dikmek. İşte desen çanta kot. ellerinde ile okul smenki veya fitness için bir sırt çantası olun. Eğer düzgün bir dikdörtgen aldıktan sonra, neredeyse hazır sırt çantasının düşünüyorum. Bunu süslemek ve askıları eklemek kalır. Bir sırt çantası bantları kullanıyor olacak takın. Sadece kumaşın üst sokmak bir kaset yerleştirin ve dikiş. Onları Sıkma, sen sırt çantası doğru sarkık şeklini alacağını göreceğiz. Bunun yerine bantların, size iğne için bir mağaza mal satın alabilirsiniz onlar için özel lastik bantlar ve parantez kullanabilirsiniz. Bu durumda elleriyle Dikiş torbaları, dikiş mağaza eşlerinden farklı olmayacaktır. payetler, Rhinestones ile süslemek veya hazır termo satın alabilir. Sen akrilik ile bitmiş bir model boyayabilirsiniz kumaş üzerinde boya. Desen, onun parlak olduğunu, en sıradışı, en önemlisi de seçebilirsiniz. boya ile abartmak korkmayın. Eğer çekemez bile, en denim uygun ve sağlıklı ve normal lekelerini bakacağız.

Bizim küçük kardeşleri için

Burada dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları bahsediyoruz. Onlar için de kolayca ve hızlı bir şekilde yeni bir şey yapabilirsiniz. Ve biz kendi elleriyle, hatta daha kolay her şeyi yapacağız, kot desen çanta gerekmez. Denim kumaşa nesne takın tebeşir boyamak. Yani bir tarafı olsun. Zarfın ilkesine göre çapraz bağlama hatta çiğ kenarları ayrılıp "grunge" bu tarzı diyebiliriz. Biz laptop hakkında konuşmak, o dolgu polyester üzerinde bir çift kapak olmaya uygundur. Bu mekanik darbeye karşı bilgisayarınızı korur ve düşme sırasında koruyacaktır. Astar pamuk yapmak daha iyidir. fermuar veya düğmeleri eklemek unutmayın. Burada daha ayrıntılı olarak kullanılabilirlik konusunu dikkate alınması gerekmektedir.

Bir konudaki çeşitler

elleriyle kot Desen torbaları eski pantolon yapılabilir tek şey değil. Genellikle mutfak ve hatta koltuk örtüsü cepler, uygun önlük Dairesi organizatörleri olun. Doğru, daha fazla malzeme ve komşular toplamak için orada olacaktır. Bu yüzden bir düzine yıldan daha fazla sürebilir, kot atmak için acele, ama farklı kılığında yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.