HobiDikiş

Kurt hamuru: Birkaç basit öneriler

Üç dört çocuk - bu kurt kil biçimlendiğini nasıl hakkında konuşmak için zaten oldukça mümkündür bir gruptur. işin doğrudan geçmeden önce, gri yırtıcı hakkında bazı gerçekleri vermek doğada kendisine atanan rol bahsedebiliriz. O ana karakter nerede yararlıdır Çocuklar, Rus halk masalları hatırlamak.

Bu yazıda hayvan modelleme iki şekilde bakacağız. seçimi çocuğun yaşına bağlıdır. Önemli olan hamuru gelen kurt elde etmektir En çocuklar gibi ve sanat formu yaptığı sürekli ilgi uyandırdı.

Lepim Kurt İlk yöntem

Bu durumda, baz konileri alınacaktır. Sonuç olarak, basit bir hayvan figürleri almalısınız. malzemelerden gray clay gerekli. Değilse - bu önemli değil. Başka yöne gidip iki renkte kil karıştırabilirsiniz: siyah ve beyaz. İlk adım, üç eşit parçaya küpler bölmektir. vücudu heykel için kullanmak Bunlardan biri (diğer bir). Diğer iki parça (bunlar boyutunda eşit olmalıdır) biz namlu, kuyruk ve pençeleri gidecek.

Yani, biz hamuru gelen kurt nasıl anlıyoruz. gövde ve kafa başlarken. konik kafa için seçilebilir. kulakları unutmayın. Onlar biraz prischipnut gerekir. vücuda başını Tutkal. hamuru yuvarlanmış topun kalan yarısının. yığınlar yardımıyla ikiye kesti. Bu kurt pençe. Hala kalanlar var. Şimdi sosis şeklinde bunlardan kuyruk sarmak gerekir. Elde edilen parçalar da gövde ile bağlanır.

çamurdan Bizim kurt neredeyse hazır. Gözler ve burun onu eklemek gereklidir. Bunu yapmak için, onu iki küçük toplar (göz) ve kapalı siyah kil ve rulo almak (burun) biraz daha fazla. namlu onları takın. hazır Hack. çocuk üç veya dört yıl ise, o zaman bu iş üzerinde olabilir. Ile eski olarak çocukların zevkinize parçaları ekleyerek modelin karmaşıklığına çalışabilir.

Kör Kurt hamuru İkinci yöntem olarak

Baş ve kuyruk, ilk durumda olduğu gibi aynı şeyi. Gövde de farklı olacaktır. Bizim hayvanlar dört pençeyi aldı. Bu plastisite hayvan heykelcikleri ekleyecektir. Kurt duracak kalmaz, aynı zamanda oturmak. yaratıcıları dört ya da beş yıl uyacak, böylece biraz daha karmaşık modelleme yöntemi. sosis haddeleme ile başlayın, biraz düzleştirmek için gereklidir. Bu aşamada bacaklar nüfuz. Bu yığın gövdesinin her iki tarafında çentikler patlaması ile yapılır.

Sonra denemek ve kurt gövdenin yay, bacaklar tarafına hafifçe sulandırılmış edilmelidir eğmek gerekir. Namlu ve kuyruk - geri kalan iki parça zaten bitmiş vücuda sopa zor olmayacaktır. Bitti - hamuru başka bir kurt hazır. Bu durumda bir rakam minör detaylarla desteklenebilir.

Genel öneriler

modelleme yöntemlerini inceleyin, eller başka hayvanı gibi şekillendirebilir. Önemli olan, gerekli malzemeler önceden hazırlanmak uygun zamanı hesaplamak ve biraz sabır stok etmektir (her şey doğru dışarı dönecek çünkü).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.