ÇirkinlikTamirat

Duvar kağıdı hariç bitirmek için daha dairede duvarlar?

sahiplerinin onarım sırasında sorunların büyük sayı, apartmanda bir duvar oluşturmak eğilimindedir. böylece kusurları onları süslemek ve gizlemek ve iç değil komşuları böyle bir sıradışı Nasıl. Buna ek olarak, bir kez istediğiniz ve çok pahalı pratik ve değildi. Genellikle ilk şey aklın duvar kağıdı gelmek için. Biz tartışmayacağım. türlerin güncel çeşitli sayesinde herhangi bir oda için uygun bir seçenek bulmak mümkün. Ama nasıl o zaman iç yaratıcılık ve özgünlük birlikte olmak? Evet ve işlevselliği de göz ardı edilemez. Sonuçta, diyelim ki, sorunun cevap arayışında olmak: "Nasıl dairenin mutfak duvarlarını süslemek için" Sen anlamaya başlarsınız duvar kağıdı o - değil bu oda için en iyi seçenek. Biz, farklı daha pratik ve dayanıklı bir şey lazım. Ancak neyse ki, daire ve evlerin şimdiki sahipleri uzun süre sorun üzerinde bulmaca gerekmez. Yapı malzemeleri pazarında doğru çözümü bulma çalışma değildi o kadar çeşitlidir. Biz, sırayla, değerli tavsiye ile yardımcı olmaya çalışacağız.

Yani, duvar kağıdı hariç, apartmanda duvarları neyi Döşeme?

Genel ilkeler

İlk ve en önemlisi, duvarlar için doğru malzeme seçimi, sen oda bitirme olanlara dikkate almak gerekir. Bu ve bir başlangıç yapmak ihtiyacı itibaren. Eğer durum bu ise, o zaman burada çevre dostu malzemeler için, üretimi kimyasal bileşenlerin asgari miktarını kullanmak tercih gereklidir, bir yatak odası veya kreş söylüyorlar. Bir koridor gelince genellikle duvar eller dokunmadan oda olduğu için çabuk duvarlarda aynı elin bitiş izlerini etkilemeden kaldırmak yeteneği büyük önem taşıyor bu yüzden, o zaman onun için en iyisi, bu takım elbise daha dayanıklı malzemeyi anlamalıdır . Bildiğim kadarıyla, dediğiniz gibi, mutfak, sıcaklık değişimleri, nem varlığını dayanabilir malzemeler orada gerekecektir. Eğer apartmanda duvarlarını süsleyen ne bahsedersek, biz, her şeyden önce, pratiklik ve işlevsellik Soruları ele alınacaktır. Belirli iç tasarım gelince, öyle - renkler ve bizim tarafımızdan tarif malzemelerin dokular her türlü bolluk, kendileri için uygun seçeneği seçmek mümkün olacak, çünkü bu incelemenin değil konu ise, tavsiyelerimizi, seni temel.

sıva süslemeleri

Sen uzakta apartmanda duvarın ideal olmaktan, en hafif deyimiyle var? Nasıl verimli ve ucuz, hızlı bir şekilde bitirmek için? dekoratif sıva seçeneği düşünün. kabul ettiyse, iki tavşan ile tek bir darbeyle doğruldu edilecek - ve kusurları gizlemek ve iç yüceltmek. yüzeye uygulama boya ile kaplıdır sonra Ve tasarım dekoratif sıva olarak herhangi bir sorun olacaktır. Yani uygun bir renk değil çalışma bulmak için. Ve dahası, ne zaman "alçı" kelimesi gri, tüm flecked kum yüzeyinin düşünmeye gerek yok. Hiç de değil. Bugün dekoratif sıva yüzden onunla yapabilirsiniz çeşitli ve dokulu bir yüzey ve antika ve ebru olduğunu. bitirmek, bu tip tek dezavantajı, belki de iyi beceri olmadan kendi yüksek kaliteli finiş başarılı olmak mümkün değildir yapmak gerçeğinde yatar. Eğer özellikle akıllıca değildir ve çözüm satın almak Ancak, o zaman kendi başına yapabileceği, türü "çekirdeksiz". İstersen, duvarlar ile dekore edilmiş Venedik sıva, tabii ki, yine uzmanlara başvurmak için arzu var olan ya da yüzey taklit taş kaplama.

karo

Bu malzeme oldukça iyi bilinmektedir ve hiçbir şey yapamaz zaten sürpriz gibi görünüyor. Ancak, tüm bu kadar basit değildir. Günümüzde seramik karo o banyo ve tuvaletlerde sadece kullanılan, ama bazen ile ve oturma odaları ve koridorlar duvarları dekore böylece çeşitlidir. Oh ve mutfak için ve neredeyse en uygun seçeneği yaptı. onun çeşitli yansıtılmış ve mükemmel bir şekilde hizmet ediyor duvarları için bitirme malzemesi yatak.

PVC paneli

Oldukça sık bu tür kapsama ofisleri bulunur. Ama dairenin duvarları süslemek için izin verilmez diyen. Nasıl hızlı ve acısız olmuştur çalışmak istiyorlarsa, yüzey süslemeleri ve kaplama kendisi, dayanıklı, güzel ve kolay temizlenmesi için nasıl? Tabii ki, PVC paneller dikkat edilmelidir. Onlar için mükemmel, mutfak için idealdir duvarlarını süsleyen banyo ve koridorlar. Bir bütçe tamir için - büyük. Özellikle bütün iş yeterince matkap ve tornavida idare edebilmek için, kendi başlarına yapılabilir gerçeği göz önünde. Ayrıca bugün, plastik paneller ama bazen kolaylıkla çarpıcı bir iç oluşturmak, böylece güzel bir desenle, sadece düz üretilir. Ucuz, pratik ve özgün.

MDF Panel

Görünüşte bu plastik gibi görünür, ama ikinci olarak değil suya dayanıklı. Buna ek olarak, çoğunlukla yalnızca tek sesli bir düzenlemesi olarak üretilir ve genellikle ahşap kaplama taklit edilir. Dairenin koridorda duvarlarını süsleyen ve hatta malzeme çok pahalı değildi daha, aradığınız Ancak, o zaman bu seçenek mükemmel şekilde uygun olacaktır. Bu paneller stres, iyi yıkamaya oldukça dirençlidir, ek olarak, kendi kurmak değil, aynı zamanda altında tüm iletişim ve yüzey düzensizliklerini gizlemek için sadece mümkün olacak.

boyama

Nispeten düşük maliyetli seçenekler duvarları göz önüne alındığında, biz görmezden ve boyama olamaz. Bir zamanlar çok moda ve çok şık bitirir kabul edildi. Bugün, boyama olduğu birçok modern malzemelerin olduğu gerçeğine rağmen, bu kadar popüler değil. Nitekim, başlangıçta, hala sadece başladığında (tabii ki kötü yeşil renk şeması ile kaplı eski Sovyet daireler panele, işaret etmeyen) bu tür bitirir görünmesini, her zamanki vodoemulsionku aldı ve istenen gölge almak için buna bir boya ekledi. İstenen sonucun elde edilmesi için her zaman mümkün değildir, ve temizlik güçlükle kaplanması için uygundur. Bu kir uzak ilköğretim onlardan yıkanır böylece Hayır, şu anda piyasada, kendi kompozisyon ve vernik içerdikleri bazıları bitmiş boya, yoksundur. Hızla farklı bir nedenden dolayı popülerlik dekorasyon bu yöntemi kaybediyor.

Gerçek şu ki dikkatli hizalamak ve bir çok düzgün yapmak gerekli yüzeyin gerek iyi sonuçlar elde etmektir. Yani yüksek malzeme maliyetleri ve uzman personel gerektirir. Buna ek olarak, bu yöntem, kirli biri olduğu kabul edilir. İpucu: maliyetleri azaltmak ve süreci hızlandırmak için, özel duvar kağıdı otshpaklevannye ilk duvarın üstünden yapıştırın ve sonra üzerlerinde boya uygulayabilirsiniz.

Tüm seçenekler en yaygın yukarıda sunulan ve, genel olarak, kamu. sahipleri bunların para düşük değildir ve pahalı malzemeler için ödemek göze Ve eğer daha iyi ne, apartmanda duvarları süslemek için. Önümüzdeki bu konuda en umut verici seçenekler düşünün.

mantar

Harika bir seçenek. Doğal mantar döşeme odasında sıcak bir ortam yaratan ve şu anda farklı renklerde boyanmış kullanılabilir olduğundan, istenen iç tasarım yaratacak ve dolayısıyla onun doğasında ahşap dokusu korunur. Buna ek olarak, tüp duvarları sıcak ve yalıtımına katkı sağlayacaktır.

dekoratif taş

bitirme başka pahalı bir seçenek. dayanıklı ve, ek olarak Ama, son derece rafine ve durum ana vurguladığı noktalar. Eğer bilmiyorsanız bir apartmanda koridorda duvarlarını süslemek için daha Ve, bunu düşünün. Bu kaplama herhangi bir "yaralanma" ve kir korkmaz çünkü Böylece,, binanın iç orijinal tek değil, aynı zamanda işlevsel olmadığından emin olun. Tavsiye: Bugün kolayca inşaat pazarlarında büyük bir sahte satın alabilirsiniz söylemeliyim - değil doğal ve yapay dekoratif taş. Ve, onun doğal olmayan kökenli can bile her uzman belirlemek başladığımızda fark cesaret, o niteliksel yaptı. Bu arada, onun nitel özellikleri pratikte etkilenmeyecektir neden bu malzeme size çok daha ucuz mal olacak.

3D panel

Duvar kağıdı hariç dairede duvarları süslemek için değil, bilmiyorum olanlar için mükemmel bir seçenek. Piyasadaki süpernovalar bugün, bu yüzden yaratıcı oluşturmak isteyenler için idealdir, iç "hiç hoşlanmadığı". kapak gelince, o, tabii ki, pahalı, ama onun müthiş görünüyor ve bu panelleri oluşturmak çarpıcı görsel efektler tüm masraflarını karşılayacaktır. Buna ek olarak, çok büyük bir artı bu tür panellerin montajı kendi olabilmesidir. Ve özel bir tedavi öncesi gerekli değildir. Yani, duvarlar için uygun dekor seçimi, onu gözden kaybetmek yok.

Sonuç

Biz apartman duvarlarını süslemek için nasıl anlatılır. Elbette seçmenizi - Nasıl onları süslemek için. Ama yazının sonunda Birbirimizi tavsiye vermek istiyorum. duvar kağıdı indirim yapmayın. Onların duvarları süslemek istemiyorum - gerekli değildir. Malzemelerin seçimi, harika daha, gördüğünüz gibi. Aynı dekoratif taş sadece sadece son duvar örtülü çok daha ilginç görünüyor, demek, duvar kağıdı bazen bir arada ve: Ama unutmayın. Genel olarak, hayal ediyorum. Ve tüm kesinlikle başarılı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.