ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Bir laminar A4 nasıl seçilir - öneriler ve yorumlar. Puanlama A4 lamine. laminasyon A4 Filmi

Laminasyon - önümüzdeki yıllarda belgelerinizi ve fotoğraflarınızı kaydetmek için iyi bir yoldur. Özel film baz kağıt için büyük bir savunucusu olacaktır toz, kir, su ve hatta güneş ışığı (kısmen) onu koruyacaktır.

A4 laminar - bu işlem için en popüler ve çok yönlü ekipman birini düşünün. makale başlayanlar cihazın seçiminde kendi yolunu bulmak, hem de bu tür ekipmanın çalıştırılması temel ilkeleri ile tanıtmak yardımcı olacaktır.

laminasyon prosedürü oldukça basittir ve bu alanda herhangi bir özel bilgi gerektirmez. Tüm ihtiyacınız - Bu A4 cihazı kendisi ve laminar A4 (pakete) için filmi. Daha sonra, bu ekipmanın bazı özellikleri bak.

hedefleri

Eğer matbaanın ve belgelerin az sayıda işlemek için zaman zaman kullanacağı laminatlaştırıcının sahibi değilseniz, bu ev için ya da küçük bir ofiste mütevazı yardım olarak tasarlanmıştır düşük maliyetli modeller, bakmak için mantıklı.

Basit laminasyon A4 maksimum tasarım basitleştirilmiş ve minimuma çıkış belgesinin de folyo korur edilir. mütevazı cihazlar için Kalınlığı 80 mikron arasında değişir. Bu durumda filmi de toz, nem ve mekanik etkisinden başka küçük kirletici ama, ne yazık ki, sadece çok küçük bir kısmı karşı belgeyi korumak. lamine ve rafta / klasörüne yerleştirilir - O da bu ekipman durumlar için uygundur vardır.

Eğer 80 mikron kadar korumak için yeterlidir, ancak ofiste iş yoğunluğu biraz üzerinde atarsa Üstelik, daha sonra A4 de mantıklı değil basit laminar satın. O seni yakmak ya da sadece bu kadar ciddi bir yük için tasarlanmamıştır olduğundan, yalnızca bir veya iki hafta sonra ayrı düşecek.

Her gün onlarca evrak ele istiyorsanız, en iyi seçenek, yüksek performanslı A4 laminasyon Ofisi olacaktır. Bu tür modeller yalnızca güçlendirilmiş yapısıyla donatılmış değildir, aynı zamanda belgelerin çok daha fazla sayıda işleyebilir. Buna ek olarak, akıllı modellerinde farklı film kalınlığına kullanabilir.

film

Yukarıda sözü edildiği gibi, standart A4 laminasyon makinesi 125 mikron, geleneksel film ile 80 mikron ve paketleri çalışabilir. İkincisi sadece temel koruma belgeyi sağlamak, aynı zamanda mükemmel mekanik hasarlara karşı sayfasını korur.

en karmaşık ve pahalı model 250 mikron film orijinal ambalaj lamine edilebilir. Bu koruma nemi ortadan kaldırmak ve belge sıkışmaları yanı sıra, üzerinde çizikler görünümünü önlemek için izin verir. Bu seçenek en güvenilir, ancak böyle bir filmin cihazın tasarımına çok zorlu olduğunu, yani, doğru döngüsünün sonunda paket soğutma çok iyi laminator ihtiyacı var.

Bazı standart dışı görevler için benzeri, bir taraftan klasörlerde çok renk tutkal doldurmak için delikli bir film bulabilir ve. N.

işlevselliği cihazları

Çoğu ofis lamine gerektiği kadar ne denir, çalışır. Bazı modellerde sadece hızlı filmler arasında geçiş mümkün değildir ve bunlar (yaklaşık 20-30 dakika) zamana ihtiyacı 100 ve yine 80. sonra sonra sonra ilk 250 mikron, 80, - Bu orijinalleri parça parça davranılır vardır.

Böyle gereksiz gecikmeleri önlemek amacıyla, üreticilerin gelişen ve büyük ölçüde zaman, aynı zamanda donanım kaynaklarını sadece kaydetmek için ürünler arasında teknolojik "özellikleri", uyguluyoruz.

Örneğin, marka Fellowes yukarıdaki problemi karar, AutoSense çok faydalı bir teknoloji patentini aldı. yeni işlevler çalışma prensibi etkili oldukça basit ve aynı zamanda. Cihaz nedeniyle otomatik gömülü filmin kalınlığını belirlediği, optik sensörler, en uygun düzen modunu seçer. Yani kullanıcı sadece pakette belgeyi yerleştirin ve cihazın kendisi yapacaktır alıcı laminatöre koyun ve her şey vardır vardır. Bu durumda, operatör 250 mikron film sonra soğutma cihazı için beklemek zorunda değildir ve hemen, örneğin, laminasyon devam çok uygundur, paket 100 mikron arasındadır. Bir laminar A4 seçmeden önce akılda bu noktayı tutun.

model

matbaa için ekipmanın dünya piyasasında saygıdeğer Xerox ve Canon hakimdir. Evet, onların ekipman neredeyse kusursuz ve itibar saygı uyandıran uzun süredir olduğunu. Ama dünya çapında ve özellikle Rusya'da hizmet merkezleri bolluğuna rağmen, cihazların bakım bankası yanı sıra bu satın bölünürler.

Uzun zaman işin (1994) iç piyasasında, derler, köpek lamine üzerinde yedim çok başarılı şirketi Fellowes vardır. marka cihazda fiyat etiketleri oldukça hesaplı, hem de kendi ekipmanlarının bakım gerektirmez. Şirketin ürünleri yurtiçi tüketiciler için önemli bir artı üçüncü taraf sarf etmek omnivordur ve seçici çağrılabilir.

o güvenilirlik, esneklik açısından en önemli modellerini içerir ve fark kaliteli yazıcı çıktısı, aynı zamanda iyi bir değer / dönüş değil sadece, hadi bu markanın küçük lamine A4 notunu tespit etmeye çalışalım.

Çoğu telefonlar:

  1. Callisto A4.
  2. Satürn 3i A4.
  3. Ay A4.

Ay A4

Bu mütevazı ev veya ofis için bir giriş seviyesi bir cihazdır. Optimal ve ucuz seçenek - Eğer zaman zaman, Ay modeli bir laminator kullanın. Cihaz, ancak, herhangi bir üretici tarafından film ile çalışır kalın olmayan 80 mikron (30 cm / dakika).

tamamen basit ve sezgisel Yönetimi. Yeşil LED kullanımı için cihazın hazır bildirir (açıldıktan sonra 6 dakika sonra). Orijinal reçeller kolayca ulaşabilmesi eğer öyleyse tasarım, katlanabilir türü vardır. durumda, yüksek kaliteli bir malzemeden yapılmıştır ve çalışma ısıtılmaz ise.

Eğer kartvizit, resimler, mektuplar, kartpostallar, kılavuzları ve benzeri diğer kaynaklar ele gerekiyorsa, Ay - Bu dokümanlardan Laminasyon (A4) için idealdir. Çoğunlukla olumlu modeline Kullanıcı geri bildirimi. Sahipleri çıkışta basitlik cihazları, yüksek kaliteli baskılar takdir ve fiyat etiketi oldukça demokratik.

Fiyat - yaklaşık 3000 ruble.

Satürn 3i A4

"Satürn" - Çalışmaya başlamadan önce son nesil laminar seçkin hızlı ısıtma (biraz daha az bir dakika). Model çekici bir görünüme sahip ve 125 mm (30 cm / dakika) 'ye kadar paketleri ile çalışabilir.

Cihaz, soğuk ve sıcak laminasyon için üç modu vardır. Çalışma sırasında konut birimi değil ısıtılır ve dokunmak tamamen güvenlidir. Varlığı sensörleri tam orijinal sıkışmaları engeller ve katlanabilir tasarım belgesi çıkarmak için yardımcı olacaktır. modeli orta ofis için idealdir ve en karmaşık sorunları ile baş edebiliyor.

kendi değerlendirmeleri Kullanıcılar sıcak nispeten ucuzdur ve çekici özelliklere sahiptir, bu "ortalama performansını", kucakladı.

Fiyat - yaklaşık 9000 ruble.

Callisto A4

Model kullanım için tasarlanmış ve 125 mikron (en fazla 40 cm / dakika) kadar film ile çalışmaktadır. Fonksiyonel birim film değişiklikten sonra bekleme süresini ortadan kaldırır sıcak ve soğuk çalışması ve AutoSense teknolojisi için çeşitli modları içerir.

Ters fonksiyon kağıt sıkışıklığı ya da yanlış besleme durumunda orijinali kaldırmanızı sağlar. konut tamamen ve dokunmak kesinlikle güvenli ısıtmalı değil. Cihaz yapılmış modeli orta ve büyük ofisler arasında çok popüler özel forumlarda olumlu yönde laminasyon alanında en zorlu görevlerden ve sayısız değerlendirmeleri için uygundur.

Fiyat - yaklaşık 13 000 ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.