Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Windows otomatik güncelleştirmeleri devre dışı bırakma

Geliştiriciler Microsoft içinde onun, Windows işletim sistemlerine sahip uzun Kullanılmış otomatik güncelleme mekanizması. çoğu zaman olduğu gibi,, yerindelik açısından iyi niyetli karışmış durumda.

Bazı kullanıcılar otomatik güncelleme talebi programları, başkaları da bu fonksiyon olup olmadığını umurumda değil iken. Eh, elbette bu fırsatı mücadele eden.

Bu herkesin herkesi memnun asla deyişi akla getiriyor! Microsoft, bireyin istekleri bilgisayar kullanıcıları ve bazı ortalama oranlar değildir dikkate alır pazarın değerlendirilmesi, sonra güncelleştirme tanıtıldı. Prensip olarak, bu yaklaşım haklı, ancak% 100 doğru olamaz. Her ne kadar, keşke çünkü arama çubuğu arama motorları ile kıskanılacak frekans giren bir sorgu: "Nasıl do ı devre dışı otomatik güncellemeler?". Bu programın mekanizma değil herkes için ilginç olduğunu göstermektedir. Önce başlangıcı arasında hikaye hakkında nasıl devre dışı bırakmak otomatik güncelleme, let us hatırlamak ne is ve niçin isimli gerekli.

Bilindiği gibi, mükemmellik için sınır o bilgisayar programları söz konusu olduğunda, yoktur. küresel pazar işletim sisteminin resmi verildiği tarihteki bir dizi test çalıştırır gerçeğine rağmen, o zaman belli eksiklikleri ortaya çıkardı. hangi güvenlik düzeyi düşürülür çünkü Örneğin, sistem kitaplığı dosyaları boşluklar olabilir. Evet ve performans bilgisayar kaynaklarının optimum değil kullanımı gibi, yeterli olmayabilir. Kusur kutu be çok çeşitlidir. Onlar hala orada olduğunu anlamak önemlidir. Onları ortadan kaldırmak için iki yöntem sağlanmıştır: otomatik güncelleme ve hizmet paketi dosyalarının kurulum. İkinci durumda kullanıcı sistem üzerinde güncellemeler kendi, indirileceği ve yüklemesi gerekir. Bu arada, bu bulup indirmek için gerekli olan her biri programların onlarca değil! Bazen ustalar "paket" hepsi bir arada dosya ile modülü otomatik kurulum. Fakat ilk vaka, bir arka plan İnternet indir gerekli dosyaları içerir. Nedeniyle bu, sistem is her zaman güncel, çünkü kullanımları son sürüm arasında dosya hangi böcek netleştirilmiştir. "- Denetim Masası - Güncelleme - parametrelerini ayarlama Başlat" ayarlar ekranına almak için basın. Burada her şey sezgisel: Bir modunu seçmek veya otomatik güncellemeyi devre dışı bırakabilir. Normalde hiçbir zorluk yoktur. İşletim sisteminin lisanslı sürümünü kullanarak ve kullanıcı küresel ağa kalıcı yüksek hızlı erişimi vardır: Arka plan indir sadece iki durumda da çok ilginç. Aksi takdirde öğrenmek için önerilir otomatik devre dışı bırakma güncelleştirme.

Kullanıcılar genellikle düşük hızlı kablosuz internet şikayetçi. O güncellenmesini de "suçlu", insan müdahalesi ve tutmadan dosya yükleyebilir çıkıyor bir iletişim kanalı.

Önemli bir nokta herkesin gerektiğini biliyorum kim istekleri anlamak nasıl devre dışı otomatik güncelleme: dahi torna kapalı yılında ayarları, hizmet itiraz etmek ağ is hala devam eden ilgili.

o başka bir şey değildir hakkında düzenli vasıta yapmak. güncellemenin tam reddi için aşağıdakileri yapın:

- kısayolunu "Bilgisayar" sağ fare butonuna tıklayın ve "Control" seçeneğini;

- "Hizmetler ve Uygulamalar" in "Hizmetler" i seçin;

- listenin sonunda "Güncelleme" bulmak için;

- (o zaman bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz) fareyi çift tıklayın ve tıklayın "Uygula" için "Devre dışı" unutma etmek Başlangıç türünü taşımak

Bu tür bir yöntem otomatik güncelleme mekanizması devre dışı bırakmak için garanti edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.