ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Çizimler, diyagramlar ve talimatları: Bulgarların kesme makinesi ellerini kendi

en az bir kez açılı taşlama ile çalışmak olsaydı, onun eksiklikleri bilmelidir. çalışma elle eğer ana savunucularından biri olan numunelerin kadar yüksek hassas kesim değildir. Bu sorunun süreç ihtiyacı aynı parametrelerle birden fazla öğe elde etmek zaman özellikle önemli olan komplike olabilir.

Geri tepmeyi ve titreşimi, daha rahat sabit tesis Verilen. Ancak, edinim endüstriyel makine ev ortamında haklı olamaz. En basit modeli 22.500 ruble mal olacak.

Adresleme

Bununla birlikte, bu cihazlar, bir öğütücü ve çerçeveyi kullanan kesme makinesi gerçekleştirmek daha kolay olduğuna inanmak için bir yol açabilen bazı dezavantajlara sahiptir. Bu makinelerin Fabrika modelleri dar kapsamlıdır. Örneğin, yukarıda ele alınan gerçekleştirildiği modeli, sadece 100 mm boru kesti. Ama ev ortamında oldukça sık numuneler daha etkileyici bölümü ile çalışır. Buna ek olarak, onların tüm ihtiyaçlarını, belli bir modelin tam olarak onları tatmin etmek mümkün değildir.

Bitki ekipmanları değiştirilebilir, ama genellikle finansal yatırımlar eşlik eder. Hatta bazen imsansız bu işler için. Bu buluş, işlem zor olan alaşımlardan imal edilir cihazlar ile ilgilidir. Bulgarlar bugün ellerini kendi kesme makinesi sık sık ev yapımı sihirbazı yapmayı deneyin. Birkaç yoldan biriyle bu sorunu çözmek için kullanabilirsiniz. Onları gözden geçirdikten sonra, ve kendi tasarım düşünebilirsiniz.

Kesme makinesi üretimi için öneriler

elleriyle Bulgar bir kesme makinesi yapmaktır önce, bir avuç taşlama makinesi ve bir çerçeve ve tutacak olarak işlev gören bir boru olarak hareket bileşen parçaları hazırlamak gerekir. Bu bir metal plaka kullanılarak öğütücü güçlendirilmesi gerekir. Yaklaşık yarım saat sürer böyle çalışmaları yürütmek üzere, demir kalın bir parça kullanmak için bu alanı boş gerçekleştirmek için.

Metal örnek kaynaklı alanı olması konuya destek gidecek. geri dönme hareketi bir yay ile sağlanır iken kol ucu ekseni üzerinde ayarlanır. Bu teknoloji üzerinde elleriyle değirmeninin makine üretimi kesme, neredeyse her yere monte edilebilir düşük ağırlığa sahip ekipman alabilirsiniz. Gerekli tüm unsurlar çiftlikte bulunabilir çünkü ek olarak, montaj, bir maliyet eşlik edilmeyecektir.

Makine imalatında ikinci bir düzenlemesi

Bu yöntem ile Bulgar kesme makinesinin üretimi biraz daha karmaşık olabilir, ama aracı madde kesme daha doğru sağlayacaktır. yapmanız gerekir çalışmaları yürütmek için:

  • masaüstü;
  • bir çerçeve yapısı;
  • hattı.

Tablo çerçeve açıları ve kanallardan kaynaklanır. tezgah rolü sac, ancak aşağıdaki malzemeler bazı durumlarda kullanılan kullanılabilir:

  • Sunta.
  • FSF.
  • MDF.

Karar ekipmanı kullanmak, hem de bazı boşlukları çalışacaktır ile planladığınız için amacına bağlı olacaktır. kesme makinesi bu teknolojiye elleriyle Bulgar yapıldığında, sabit olacak ve bir destek olarak hareket edecek bir kısmı daha fazla çerçeve yapısını gerçekleştirmek için gereklidir.

Bir kısım masa üstüne monte ve kaynak veya cıvata ile sabitleyin edilecek. İkinci tasarım, birinci menteşe ile birleştirilir. Bu ayarlandığında açısı makinesi, kimin pozisyonu elle değiştirilebilir. orijinal konumuna cihazı iade etmek amacıyla, bir yay yüklemek için gereklidir.

Ellerinle makine değirmeni kesim yapılabilir olacaksa, hatta bir cetvel gerçekleştirmek gerekecektir. Bununla beraber örneklerinin boyutunu koyabilirsiniz. Bu, genellikle kullanılan, veya etiketler ve hareket edebilen bir markör ile demir boru parçası.

Ne göz önünde bulundurulması önemlidir

Günümüzde makineleri modellerinin büyük vardır. lavabonun altında yer alan bir avuç taşlama makinesi olarak, diğerlerinde yüzeyi üzerinde yerleştirilir. onların elleriyle, Bulgarların kesme makinesini güvenlik söz konusu olduğunda, kendinizi hazırlayabilirsiniz çizimler, bu seçenek daha güvenilir olacaktır, üst ayarlamak için en iyisidir.

tezgah kesme disk, birleşim çizgisi avuç taşlama makinesi göre yapılır. Eğer elektrik mühendisliği bilgisine sahip, bu manyetik marş yoluyla dahil edilmesini uygulanması tavsiye edilmektedir, bu durumda, düğme pedalı hizalanır. Operatör Eller meşgulken bile, herhangi bir zamanda makine, o bacak durdurabilir.

kesme makinesi elleri ile Bulgarların yapıldığında, o çizimleri dikkate almak önemlidir. Oldukça sık, onlar hataları önlemek için yardımcı olur. Güvenlikle hatırlamak önemlidir. Makinenin montajı tamamlandıktan sonra, hiç salgıyı sağlayacağına duyduğu kullanmalıyım. O nöbet temas etmemelidir.

Alternatif imalat makinesi sarkaç

Bir oluşturma metal kesme makinesini elleriyle, onun türlerin sarkaç tercih edebilirsiniz. sarkaç ve çatı imalatı için kullanılacak şekilli borular içermelidir, bu ilk aşamada. Metal profiller genellikle konsolu tespiti için kullanılan, çelik çubuk ve metal otobüsü tamamlamak için gereklidir.

makine destek bazın varlığı kabul ederse, 5 mm çelik sac kesme boyutta olmalıdır. şekilli bir boru parçası şeklinde olan bir kolu için, çapraz şaft kaynakla güçlendirilmelidir. Bir dik montajını sağlamalıdır.

Sonuç

elleriyle metal kesme makinası üreten bir kol gerçekleştirmek zorunda ve, yan taraflarında, montaj deliklerinin yapmak. Onların yardımı ile ana ekipmanın dişli konut sabit. çubuğundan bir kelepçe ve gerçekleştirmek için gereken kıskacı. Katı form, plaka olacaktır, bunların uzunluğu yakanın genişliği 20 mm, daha büyüktür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.