OtomobilArabalar

Kore "gergedan" Ssangyong Musso

Ssangyong Musso bir yıldan uzun süreli bizim piyasada da bilinir. SUV güzel hızlı vücut, çerçeve yapısı vardır. Buna ek olarak, bir motor Mercedes-Benz ile donatılmıştır ve iyi bilinmektedir. geliştiriciler bu temelde, bir pikap Ssangyong Musso Spor yarattı, orada durdurmaya karar verdi.

Geçen Restyling Musso temel modelin sonucu "temiz" cam ve krom ile büyük svetobloki oldu ızgara. Tamponun, geniş nadkrylki geniş hava girişleri, şeffaf cam ile "ayaklar" - Bütün bu pikap şekli verir. Boyuna proshtampovki kaput ve çamurluklar dinamizme vurgulamaktadır. Uzun dört kapılı kabin de bu önemli bir rol oynar.

yük bölmesi SSANGYONG Musso iyi boya yardımıyla fiş ya da çizik farklı türde karşı korunmaktadır. Her tarafta tespit kayışları için tasarlanmış muazzam kulpları vardır.

Kabin SUV aracın içine almak için bazı beceri gerektiren zemin, yukarıda oldukça yüksektir. Buna ek olarak, düşme ya da sürekli olarak eşikler ayakları sarılmak çünkü kış, kolayca, giysi leke yapabilir.

Sürücü koltuğu Ssangyong Musso çok uygun. Standart ayarlamalarına ek olarak, yastık yüksekliği taşımak ve bel desteği ayarlamak mümkündür.

arabanın direksiyon mükemmel elinde tutar. Bu parmak girinti ile geniş bir jant tarafından kolaylaştırılır. Direksiyon simidinin sadece açıyı düzenler.

Gösterge paneli iç yumuşak dokunuşlu plastik döşemeli. Kumaş koltuk ve zemin çok pratik değildir.

araba sadece olabilir başla debriyaj pedalına öncesi basın. Orada daha az yüklü marş olacak ve üzerinde yanlışlıkla devreye derneshsya değil, bu önemlidir. 120 hp Mercedes-Benz Turbo dizel 2000-3000 dev / dak değerinde mükemmel bir pikap duruyor. Çekiş Kontrolü ani başlar sırasında savrulma almaz.

SSANGYONG Musso iyi seçilmiş dişli oranlarıyla bir beş-ileri geçirgenliğine sahiptir. Birinci vites göstergesi Araç 30 km / saat hızlandı. İyi bükümsüz motoru ile 100 km / s sonra beşinci transferi de Etkileyici hızlanma. vites kolu ile hafif güç, berraklık mükemmel içerme kullanmak gerekir.

araba nedeniyle yüksek hızda mükemmel yol tutuşu vardır viraj denge çubukları, köprüler pikap üzerinde bulunan. Ön çalışma torsiyon süspansiyon üçgen kolu ile kabul edilebilir bir yumuşaklık SSANGYONG Musso içerir. çünkü ikinci sıra yolcuların Yorumlar, her zaman iyi değildir arka aks ve yaylar üzerinde ön olarak, verimli çalışmaz.

Bu quality shumoizlyatsiyu salon unutulmamalıdır. Dizel motorun gürültüsü sadece 3000 devir / dakika sonra duyulabilir. vites kolu ve direksiyon iletilen motordan Titreşim sürücüye bazı rahatsızlıklara yol açabilir. İyi görünürlük elektrik ve yüksek asılmış Otomobil ile büyük dış aynalar tarafından sağlanmaktadır.

Araç güçlü ABS ile disk frenler, hem de fren kuvveti dağılımı sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle, fren sıradan yol yüzeyi olarak performans ve çok yüksek bir ıslak çim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.