IlişkilerCinsellik

Bir kızı orgazm ne kadar çabuk getirsin?

Çoğu erkek, bir kızın orgazmı getirmesinin ne kadar çabuk olduğu konusunda bir sorunuz var. Ve bu şaşırtıcı değildir, çünkü bir erkeğin benlik saygısı ve onur duygusu, özellikle bir kadının memnun olma derecesine bağlıdır. Bildiğiniz gibi, bir kadının seks yapmak için bir dizi duygu ve duyguya ihtiyacı vardır. Bu nedenle bir erkek istenilen sonucu elde etmek için daha fazla çaba harcamalıdır.

Erkeklerin kesinlikle tüm temsilcileri, kızın orgazmı hızla nasıl getireceğini öğrenmeye çalışıyorlar. Sonuçta, gerçek bir insan yalnızca kendi zevkinden değil aynı zamanda ortaktan zevk almalı. Bayan'ın daima hassas ve ihale ortaklarına dönmek isteyeceğini anlamak değerlidir. Ne söylerseniz edin, samimi hayatın çiftteki ilişkinin doğası üzerinde büyük etkisi vardır. Aslında, orgazm bir kız getirmek, sabır ve azim için iyi bir rezerv olan, basittir. Ve bu konuda küçük hileler yardımcı olabilir.

İlk olarak, sevilen bir kadınla samimi bir hayat dolu olmalıdır. Cinsel eylemi banal teknik işleme indirgemek gerekli değildir. Prelude, daha sonraki eylemin başarısını sağlayan en önemli aşamalardan biri olarak düşünülür. Bir adam bu aşamada bir iş ortağını en üst düzeye çıkarmaya çalışmalıdır. Kural olarak, yetkili muamele gören bir kadının vücudu sürekli bir erojen bölge haline gelir, bu yüzden okşaklarda ve öpücüklerde küçümseme. Süreye övgü ve keyifli kelimelerle eşlik etmeyi, kızın ona ne kadar güçlü aşk gösterdiğini ve şu an ne kadar güzel olduğunu anlatmayı unutma. Bir kadını orgazm hale getirmek, onun hayran olduğunu hissederse daha kolaydır!

İkincisi, önceki aşamadaki başarıyı pekiştirmek için oral seks yardımcı olacaktır. Bu şekilde tatmin olma sevgi dolu kalpleri daha da yakınlaştırıyor. İnsanın ilişkileri daha açık hale gelir, çünkü ortaklar böylelikle birbirlerine en üst seviyede güven gösterirler. Buna ek olarak, sıradan cinsel ilişki sürecinde orgazm yaşayan çoğu kadın, tatlılık hissini yalnızca cunnilingus sayesinde elde edebilir. Erkekler için küçük bir tavsiye: Doğrudan noktaya gitme, önce bayana biraz nazik okşak vermelisin. Sözlü okşamayla sağlanan memnuniyet parmaklarınıza yardım ederek güçlendirilebilir. Örneğin, klitorisini dile okşamak, yavaşça parmağınızı vajinaya sokar.

Üçüncüsü, erojen bölgeler olarak adlandırılan her birinin vücudundaki belirli noktaların varlığını unutmayın . Bir erkek, bir kıza orgazmı ne kadar çabuk götürmesi gerektiğini düşünürse, öncelikle heyecan noktaları keşfetmek için bedenini nazikçe "inceler". En güvenilir ve hızlı yöntem sözde G noktasının uyarılmasıdır. Seks sırasında uygun klitoral masajla bir erkek bir kadının azami zevk almasını sağlayabilir.

Bir kızı orgazm haline getirmenin ne kadar çabuk olduğunu anlatan bu basit kurallar, bir erkeğin sevgili bir kadının hayatında en iyi ve en iyi ortak olmasına yardımcı olacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki, bir çiftteki en önemli şey aşktır. Eğer duygular ve hisler varsa, o zaman seks muhteşem olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.