IlişkilerCinsellik

Öpüşme erkek ve kadın Faydaları

Öp -, insanlara anlatmak için iyi bir yol "I love you". Ve dünyanın nüfusunun% 90 o ana duyguların ifadesi için yoludur.

Bilim adamları insan vücudu üzerinde başkaları ile söz konusu teması etkisini araştıran edilmiştir. Onlar zarar ve öpücükler fayda yanı sıra bunları tetikleyen faktörleri monte edildi. Birlikte bakmak edelim!

araştırma

Filematologiya - bilimsel, çalışılan Öpmek için ayırın. Araştırma sırasında, bilim adamları ilginç gerçekler çok sayıda bulduk. Açığa olduklarını ve öper kullanımı budur. Onların duygusal arka planı, aynı zamanda insan sağlığı üzerinde sadece etkilediği ortaya çıktı. Ve bu durumda kazanan iki tarafı kalır.

arada, onlar büyük hassasiyet ve duygusallık temel özellikleri nedeniyle gösteri sevgi böylelikle daha doğrusu, adil seks gibi inanılmaktadır. Kadınlar için öpücük fayda büyüktür çünkü onlar değil, boşuna, elbette, bunu.

kadın vücudunun Faydaları

Ne kızı ekstra kilo birkaç atmak istemiyor? Sık sık ve tutkuyla (bir defada en az 20 saniye) öpersem vücutta metabolik süreçleri hızlandırmak mümkündür. Kalori daha hızlı yakılır. 1 dakika içinde bir ortağın ağızla temas Tutkulu kadınlar, zaman 500 metrelik kaçak olarak aynı miktarda enerjiyi geçirebilirsiniz. Normal kısa öpücük 5 kalori alır. Bu hızla fırtınalı ilişkinin başlamasından sonra kilo severler ilgili hikayeler çok sayıda açıklar.

Ayrıca hamile öpüşme sağlığa faydalarını vurguladı. fetusun gelişimi nedeniyle sıkça hormonlar değişikliklerin dalgalanmalarına bağlı olan ruh annenin duygusal durumuna bağlıdır. Ve bu depresyon başlangıcını provoke edebilir. kocası çocuğunun gelecekteki anne öpmek etrafında düzenli olacak Ancak, süre geçmesi daha kolay olacaktır. Dahası, bu tür temas bir çocuk (o patolojilerin gelişimi ve çocuğa dağılımlarını kışkırtır) için özellikle istenmeyen sitomegalovirüs, ile başa çıkmak için yardımcı olur.

duygusal etkisi

Günlük yaşam rutin ve karmaşık görevleri ve günlük stresten doludur. öpüşme Faydaları ruhunun üzerindeki rahatlatıcı etkisidir. seviyesi stres hormonu aktif sevgi ve mutluluk hissi sorumlu oksitosin, üretirken (kortizol), azalır. Gerilme direnci artar ve sinir sisteminin daha düşük bir voltajda olan.

Tutkulu öpücük insanlar neşeli hale getirir. Bu kasvetli düşüncelerle yükü değil, o kariyer merdivenini tırmanmak ve toplumda başarılı olmak için serbesttir. Oksitosin, her iki cinsiyetten organizmalar tarafından üretilir, fakat kadınlar için bu erkekler için çok daha önemlidir.

şehveti arttırın

öpücükleri fayda başlangıcı olarak onların çok yönlülük içindedir. Ortak dalga içine ortakları melodi yardımcı bu arzunun kadar uykuda uyandırmak. Cildin hassasiyeti harika ve kişi somut bir haz alır, böylece dudakların 1 cm² yüzey, en az 200 sinir uçlarını içeren olmasıdır.

Bir öpücükle ardından Cinsel temas, bedensel duyumların sadece tam değil, aynı zamanda duygusal renkli değil, bu sevgi eyleminde seks sahneleri yapar. cazibe arttıran bir madde - Tükürük androsteron içerir.

gençlik uzantısı

Bir öpücük kullanımı ne olduğu hakkında bir soruyu yanıtlayan onun insanlara yardım gençlik korumak ile, onların görünümünü iyileştirmek olduğunu belirtmek gerekir. Böyle temasını uygulamak için, kırışıklıkların karşı iyi jimnastik eşittir hangi 39 yüz kasları bağladı. Bu harika egzersiz deride kan akışını arttırır ve genellikle öpücük kadınlar, artık genç ve güzel kalır.

Diş hastalığı nadiren onları karşılaşır şanslı olanlar oldukça tatsız ve. öpücükler fayda o şanslı insanlardan biri haline gelebilir onlar aracılığıyla olmasıdır. tükürük fosfor ve kalsiyum büyük miktarda içerir, minesi üzerinde bir kuvvetlendirici bir etkiye sahiptir. hyperacidity nötralize plak kaybolur. Ayrılan antibiyotikler doğal kökenli, iltihap ve ağız yapan geciktirici yaraları iyileştirir.

Sağlığın geliştirilmesi

Yararları dudaklarından öpmeye, ek olarak, bağışıklığın genel düzeyini artırmaktır. antikorlar başlangıç vücuda giren yabancı bakteri, sentezini teşvik. Bu süreç bilimciler çapraz bağışıklama diyoruz. Farklı ırklardan insanların kanını karıştırarak çok sağlıklı çocuklar doğar olduğu bilinmektedir. İşte prensibi sadece küçük bir ölçekte, aynıdır. Aşıklar soğuk ve diğer hastalıklar hakkında unutmak için uzun süre tutkuyla öp.

Bu yöntem bir ortak eğlence için ve ışık için yararlıdır. Bir daha derinden daha nefes almaya vardır ve nefes egzersizleri çok yararlı olduğu bilinmektedir. Reaktif oksijen hücrelere girer. Bazen nefesini tutmak zorunda. Tüm bu sesleri ve akciğerleri güçlendirir.

Bir kişinin bir şeye çarptığında, o bamteli öpmek teklif etti. Ancak, endorfin ve mat ağrı üretmek için, dudaklarını dokunmak gerekmektedir. analjezik toplam tamamen haklı.

daha az olasılıkla geliştirilmiş kan akışı nedeniyle kalp krizi veya inme olur, böylece daha sert kalp işi, tren ışığı öpüyor. tüm organlara ve sistemlere Kan akar, bu da damarlarda geçer. Normal basınç seviyesini ayarlar.

Bir öpücük daha yararlı bir erkeğin vücuduna

erkekler için yadsınamaz faydalar öp. vücudu ile temas gibi hissediyor ve harekete geçtiğinde, güven hedeflerine ulaşmasına yardımcı görünmektedir. Bilim adamları etkinin doğa sporları olduğunu bulduk. Yükselen adrenalin seviyeleri, zihinsel ve fizyolojik aktivitesi.

Düzenli sevdiği öpüşme bir adam, büyük olasılıkla, 5 yıl artık bu hoş ritüel ihmal edenler daha yaşıyor. Bu meraklı gerçeği kolaylıkla bilimsel açıdan itibaren açıklanmıştır.

Kural olarak, daha güçlü seks temsilcileri yaşanan stres nedeniyle yaşlanma. Bir kadın bazı zayıflık göstermek için, oturup ağlamak durumunda, bir adam hakkına sahip değildir göze. Bu biriken stres çünkü. Bu anoksi ve zararlı serbest radikallerin yığınları görünür. erkekler için strese direnç mücadelesinde öpücük etkisini Şifa eşi daha önemlidir.

Öpüşme, ortaklar mukoza dil ve sinir uyarılarının beyin yayın endorfin ve adrenalin üretimini stimüle çok sayıda ihtiva dudakları, tahriş. periferal vasküler spazmı, basınç artar meydana geliyor Bu nedenle, kalp dokusu ve hücreler, oksijen kaçırır olan kan alır. beyin nöronları duyarlılığını azaltır. Bir adam rahatlatır ve rahat hisseder. Bu durumda stres başlangıcı çok daha az olasıdır. Yaşlanma yavaşlar ve genç daha uzun bir süreyi tadını çıkarabilir.

Yani, sevdiklerini öpüşme, kendimizi ve abartma zordur fayda getirmez. bu şaşırtıcı ritüel sayesinde olası ortak uzun ve keyifli bir hayat olur. Toplamda sadece iki cinsiyeti yarar. Daha iyi, kalp, kan damarları, akciğerler çalışmak daha az ağrı olmak ve bağışıklık sistemi güçleniyor, dokunulmazlık düzeylerini artırmak.

zarar öpücük

O kadar iyi öpücük ne netleşiyor. Yararları ve zararları - Aynı paranın iki yüzü ve ikincisi bakmak zamanıdır.

Bir kadın kontak dudaklar kullanarak bir ortak takdir eder. o başarısız olur ise, bu ilişki üzerine tamamlanabilir. Genellikle bile bir ay boyunca, adam için duygular yaşıyor, bu oldu, onu öptü, hemen herhangi bir arzu ve tutku kaybetti. Olayların bu dönüşte Etkileyen faktörler tat ortaya çıktı ve öpücükler, dişler kalitesinde ağız beceri kokusu.

Genellikle ilgi kaybı hiçbir kimya olduğu gerçeği atfedilen. Sadece 10 saniye zararsız bakteriler gibi 80 milyon alışverişinde ortakları gerekli ve hastalıkların ortaya çıkmasına yol açan bağışıklık sistemini ve kötü amaçlı yazılım güçlendirir. Enfekte kişi öpüşme kolayca (ağızda yaraların varlığı halinde), akut solunum hastalığı ya da influenza, ve diğer iltihaplı stomatit, tüberküloz, hepatit, herpes anjin izlerler.

risk faktörleri

o klamidya, frengi ve belsoğukluğu söz konusu olduğunda öpücük hemen çok romantik bir eğlence görünmek olmaktan çıkar. Yani sadece kimseye öpüşme ağzında bir yara veya ülser var, özellikle de son derece arzu değildir. Araştırmacılar böylece AIDS yakalamak ve mide ülseri bakteri Helicobacter ile birlikte sindirilir savunuyorlar.

mononükleoz iletimi "hastalık öpüşme" ikinci adım olan, aynı zamanda mümkündür. Ve sebepsiz virüs tükürük yoluyla geçer çünkü. Bütün bu "güzel" faktörler her iki cinsiyeti etkilenen Dan. Erkekler ayrıca onların dikkatini çekmek için, kadınlar bol bir ruj, muzdarip. Birçok popüler markalar güvensiz kurşun sağlığa olan üretim kompozisyonuna dahil edilmiştir. Ayrıca, öper düşük beceri çiftlerin% 60 yok eder, böylece bu anlamda üzerine yüzü kaybetmemek için daha iyidir.

Toplamda, bu irtibat oldukça yararlıdır, ancak daha önce de belirtildiği gibi, her sikke, iki tarafı vardır onunla birlikte ve bazı riskler böylece. En önemlisi olduğu hastaların ağız ile temas halinde% 100 eminiz. Ardından öpücük sadece ruh ve sağlık düzeyini artıracaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.