SağlıkMüstahzarlar

Emici - bu nedir? ilaçların isimleri

Adsorpsiyon - Tipik bir emme işlemi gazların diğer katı veya sıvı gövde. Tüm emici elemanlar hızla absorbe çok ilginç bir özelliğe sahiptir ve bundan sonra, bir alerjik veya başka yan etkiler olarak ortaya çıkan enflamatuar sıvıyı emmek zaman dış çevre ile mücadelede organizma. Sonuç olarak, insanlarda sıkıntılar ve sağlık sorunları aniden ortaya çıkabilir, nedenle her şeye hazırlıklı olmak çok önemlidir ve zehirlenme ve zehirlenme durumunda vücut üzerinde etkileri temel kuralları biliyoruz. Her en az bir kez hayatlarında kişi, ancak bu inanılmaz "mucizevi" koşulu ile keçe: ishal, sık kusma, kramp ve hatta bazen dayanılmaz ağrı. Hatasız zamanında hastane öncesi bakım hızlı değişiklik ve hastanın hızla iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

organizmanın işaretleri fazla cüruf (toksisite)

 1. Cilt döküntüleri. Toksinler ve diğer zararlı maddeler gözenekler, enflamasyonlar ve mat yüz kat renk tıkanmasına neden olan, yüksek sebum üretir.
 2. Ve sık ruh hali. strese süperdoyma toksinler karşı bir direnç vücut önemli ölçüde azalır. Bu insanın hormonal fonksiyon kayıplarına ile açıklanabilir. Böyle meditasyon, yoga, gevşeme olarak Gevşeme teknikleri, azaltmaya yardımcı olacaktır salınımların büyüklüğünü havasında.
 3. Kronik yorgunluk, yorgunluk. Vücuttaki toksik maddelerin aşırı düzeylerde açık bir göstergesidir uyuşukluk vardır, her şey, yorgunluk, zayıflık ve normal işleyişi için enerji eksikliği oluyor dikkat, uyku hali, soğukluk azalmıştır.
 4. barsakta iş süreçlerinin ihlalleri. kabızlık neden olabilir bağırsak hareketliliğini azalır - Yanlış ve zararlı gıda, fast food, yağlı ve nişastalı gıdalar gibi, olumsuz sindirim sistemi çalışmalarını etkiler. Tüketilmiş safra asitleri ve kolesterol zaman atılan fazla değildir ve kan dolaşımı, karaciğer zehirlenmesi emilir içinde muhafaza edilir. Buna ek olarak, sağlıksız gıda bağımlılık yapar, obezite, diyabet ve diğer sağlık bozuklukları neden olur.

adsorbanlar nedir

Başlangıçta, biz zaten dönem "adsorban" ele aldık. medikal tedavi açısından nedir? Adsorban ayrı çeşitli toksin gastrointestinal sistemden adsorpsiyonu taşıyan ilaçların grubu seçildiğinde, mikro-göreli patojenik ajanlar, alerjenler ve diğer gazları patojenleri. Adsorban, sağlıklı bir bağırsak mikroflorası artırıyor, organlarının işlemi, üre bileşimi normalleştirmek ve kandaki bilirubin azaltır. onlar birkaç çeşit olduğundan dolayı, birbirinden farklı olabilir. Temelde, tüm etkileşimleri şekline bağlıdır:

 • emer organik madde ile iletişim gel.
 • Özel bir çözelti oluşturmak.
 • bobini vasıtasıyla emilir.

Şimdi adsorbanlar genellikle şaşırtıcı olumlu fonksiyonlara sahip ilaç sınıfına adlandırılır, hızlı ve etkin tedavi için bunları kullanmak için izin verilir. Bunlar herhangi bir karmaşıklık zehirlenmesi türleri ile iyi başa.

Sorbentlerin ana özelliği

Eczane ilaçları zehir direnci olumsuz malzemeyi toplamak, hem de faaliyetlerini ortadan kaldırmak olarak. Onları Bağlama, dayanılmaz teslim dayanılmaz ağrı semptomlarını hafifletmek, hem de normale döndü kişinin genel durumu yol, birikmiş toksinlerin vücuda girin. Zaten anlaşıldığı gibi Yani, sorbent - Bu aynı adsorbenttir. Nedir, biz onlar faydalı olacaktır ve bunları aşmak için yardımcı olacaktır, ne kaygı ve hastalık durumları altında anlamak gerekir anlamak:

 • Akut gıda zehirlenmesi.
 • Alkol ve yedeklerinin tarafından Sarhoşluk.
 • Zehirlenme ilaç, toksik ilaçlar, kimyasal veya ilaç maddesi.
 • perhiz durumuna muafiyet.
 • sapmalar ve daha Her türlü.

Anatomik Tedavi ayırma adsorbanlar

adsorbentler - Doktorlar hepsi aynı ilaçları kullanmanız önerilir. aşağıda sunulmuştur ilaçlar, en etkili olduğu kabul edilir:

 • "Smecta".
 • Aktif kömür ya da beyaz.
 • "Polyphepan".
 • "Enterosgel".
 • "Polisorb".
 • "Sorbeks".
 • "Sorbolong".

Günümüzde, yukarıdaki tüm araçları yaygın alıcılar tarafından kullanılmaktadır. Ama aslında hastaya herhangi bir araç almadan önce genel nitelikli bir uzmanına danışmak gerekir. Bu entegre yaklaşım gastrointestinal sistemin düzensiz ve yetersiz işleyişi ile bağlantılı bir şekilde olan sorunların çoğunu çözmeye yardımcı olacaktır.

tozlar olarak ve tablet, granül, sıvı yağlar, jeller ve çeşitli macunlar şeklinde kullanılabilir adsorbanlar. fonların serbest bırakılması türü ve şekli dikkate insan vücudunun kişisel özellikleri alır sırayla teşhise tabi sonra bir doktor atanır.

aşırı dozda ya da okuma yazma bilmeyen bir uygulama neden olabilir ne

Yanlış bir yaklaşım ilaçların farklı yan etkilere neden olabilir almak. Görüldüğü gibi, her eczane sorbent kendi adı vardır. Adsorbentler artık bir çok temsil edilir, ama sadece en popüler araçlar üzerindeki olası yan etkileri tartışılacaktır.

Beyaz kömür (adsorban), daha ziyade bunların aşırı dozda kadar tehlikeli değildir. Eğer dikkat gereken tek şey alerjik reaksiyonların oluşma olasılığıdır. alerji muzdarip insanlar, bu özellikle dikkat edilmelidir.

"Sorbeks". Şiddetli bulantı olarak, dayanılmaz karın ağrısı bir yan etki olarak ortaya çıkabilir. Çok uzun doz sonucunda "Sorbeks" sadece ilacın tam kesilmesine aracılığıyla mümkün olduğu ile başa çıkmak için kabızlık, ishal, gaz, yol açabilir. Bu vitaminler ve çeşitli mikro ve makro besin emilimi ile ilgili bir sorun olabilir, çünkü bu araç, en fazla 14 gün kullanmak arzu değildir.

"Smecta" - oldukça popüler bir ilaç. serbest ana formu - tozu. uzun bir kullanım süresi uzamış kabızlığa neden olabilir için, sebebiyle gerekli vitamin ve minerallerin vücuda geliştirme Avitaminoz, malabsorbsiyonunu artırır.

siyah aktif karbon (adsorban) hakkında konuşmak, sindirim sisteminin bozukluklarına neden olabilir büyük miktarlarda bulunmaktadır. Hasta o ishale neden muhtemeldir, dışkı genellikle siyah olur, kabızlık olabilir. Unutulmamalıdır aktive edilmiş karbon kullanımı birlikte diğer ilaçlarla, etkinliğini büyük ölçüde azaltabilir.

"Enterosgel" da, barsakta şişkinlik ve bol gaz oluşumuna yol açabilir. Kramplar, kolik, kusma - bu belirtilerin hepsi ilaca neredeyse anında isteksizlik neden olur ve bunun sonucunda vücut bunu kabul etmiyor gelmez.

"Polyphepan" - doğal bir adsorbenttir. Ne var - Polyphepanum? Hemen, biz bu ilaç almaya çok tatsız olduğunu unutmayın. Bu araca tadı daha iğrenç koku neredeyse hiç yok, serbest akan bir dokuya sahiptir, ancak. "Polyphepan" çok uzun süreli kullanımının bir sonucu olarak, hastanın bağışıklık sistemi büyük ölçüde azalır vücutta mineral maddelerin bir eksikliğine yol ve o olumsuz etkileri çeşitli başa açamadı edebilirsiniz. Uzmanlar, bu gibi benzeri kalsiyum, magnezyum, demir ve çeşitli vitaminler ile birlikte Polyphepanum alarak tavsiye nedeni budur.

"Atoxil" ya da "Polysorb" uzun süreli kullanımının bir sonucu ağrılı kabızlık, kolik neden olabilir ve ağrılı duyumlar ile birlikte gibi.

Doğal doğal sorbent - pektin

eczane yüzeyde tutucuları, ilaçlar, isim ve özelliklerini inceledikten sonra, doğal çarelere açın. ağırlıklı olarak meyve ve sebzelerde bulunan bir vitamin - en pektin ile başlayalım.

Bu sorbent nedenle, toksinler ve kimyasallar etkilerinden insan bedenini rahatlatmak yapabiliyor, tamamen doğaldı. Buna ek olarak, pektin kolesterolü ve kurşun ve cıva gibi zararlı ağır metalleri bağlama özelliği vardır. Gelecekte, tüm bu olumsuz unsurları tamamen insan vücuttan elimine edilir. Bu çeşitli zehirlenmesi ve kardiyovasküler sistem hastalıklarından korur.

Ayrıca ilaç ve çeşitli zehirlenmesi organizmada kullanılan diğer terapötik maddeler, çok yararlı bir ürün doğal elyaftır. En kısa sürede ve maksimum fayda ile birikmiş insan kirleticileri, kimyasalları ve toksinleri vücuttan edebiliyor.

Hangi gıdalar lif içerir

Yukarıda sorbentler ve eczanede ağırlıklı emme hassası bilgi sağlar. Ancak bazı gıdalar da adsorban olarak hareket edebilir. Bu nedir? ilaçlar için mükemmel bir yedek Hangi ürünler nelerdir?

Muhtemelen şimdi, herhangi bir biçimde bir mağaza yağ satın o toplu madde veya küçük toplar şeklinde olabileceğini biliyorum. Ancak uzmanlar yine de meyve ve sebzelerden lif yemeyi tavsiye ederiz. bu sadece mükemmel bir sorbent olduğunu söyledi. Aşağıda lif açısından zengin olan gıdaların listesi aşağıdadır:

 • Kuru üzüm, meyve ve fındık şekerlenmiş.
 • Böyle gooseberries, erik, kırmızı ve siyah kuş üzümü gibi meyveler,.
 • Tahıllar: yulaf, arpa lapası, karabuğday lapası.
 • Mantarlar.
 • Kavun, muz, elma, balkabağı.

Baharatlar - analoglar adsorbanlar

gövdenin saflaştırılması için de kişniş ve sarımsak gibi çok uygun adsorbanlar olup. Bize daha ayrıntılı olarak her ürünü kullanmak edelim. Hiç kişniş tıbbi özellikleri hakkında merak ettiniz mi? Birçok kişi buna çok önem yok, ama esansiyel kişniş yağı spazmları ateş ve iştah artırabilir gibi, büyük bir hata. sindirim bozuklukları muzdarip insanlar için kişniş Ayrıca bir çok yardımcı olacaktır. her şeyden önce ek olarak, bu baharat da ağır metallerin vücuda temizlik işin üstesinden gelebilen.

Şimdi sarımsak bahsedelim. Hepimiz sadece kendi lezzet geliştirmek için farklı yemekleri sarımsak eklemek için kullanılır. Bununla birlikte, sarımsak - gastrointestinal sistem toksinlerin kalıntılarının çıkarılmasına da katkıda bulunur enzimleri üretmek için karaciğer zorlamak için güçlü bir değerli bitkisel. Ve her şeyden önce, ürünün sindirim geliştirmek için ve insan vücudunda besin emilimini kurmak mümkün olduğu anlamına gelir, belirgin bir koleretik etkisi ile karakterize edilir.

Yeşil çayın iyileştirici özellikleri hakkında biraz

Yeşil çay zararlı maddeler ve vücudu toksinlerden temizlenmesi için en uygun araç olduğu bilinmektedir. Belki de bu iyi adsorbenttir. bitki çayı hiçbiri yeşil daha iyi bu görevi ile başa çıkmak mümkün değildir. Karaciğer etkileyen, kateşinler içerir antioksidanlar, büyük miktarda içerir. Bunun bir sonucu olarak, çalışma organı önemli ölçüde artırıldı, ve üzerinde olumsuz bir etkiye sahip, içinde biriken daha hızlı maddeler ile vücut parçaları.

Onlar gerçekten vücuttan kimyasallar ve toksinler çekilmesi için en iyi ürünlerdir olarak Böylece, tüm doğal emiciler, temizlik için idealdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.