IlişkilerCinsellik

30 yaşındayken bakir olması nedir?

Bugün, kolayca yeterince birbirine yakın hale gelir. Onların bekaretini hangi yaşta sorulduğunda Ama biz kolayca cinsel ortakların sayılarını tartışabilirsiniz olmasına rağmen, bize pek doğruyu söylüyoruz.

İstatistiklere başvurulursa

kızlar 17'ye gidiyorsun Ama biz güvenle gençlerin cinsel deney korkmuyoruz sonucuna varabiliriz iken ortalama, çocuklar genellikle 16 yıl sonra ilk defa olmuyor. Bu arada, 1950 yılında ilk ortağı ile samimi bir ilişki içine girdiği ortalama yaşı 21 yaş idi ve 1980'lerde - zaten 17.

Ancak, her birimiz ergenlik döneminde cinsel aktivite için hazırdır. Bazı gençler çok zor üzerinde karar vermek bulabilirsiniz.

Belki de başrolünü Steve Carrel ile filmi "Kırk Virgin" (2005) grafiğinden ile tüm tanıdık. Ama ne acaba, neredeyse orta yaşlı kadar seks yaptık olmasaydı kadınlar?

Tarih Rebecca

Altın Rebecca 35 yaşındayken bekaretini kaybettiğini itiraf ediyor.

Onun 33 yıl içinde Rebecca 272 kilogram ağırlığındaydı. fazla deri kaldırmak için cerrahi - 34 yaşındayken Gastrik baypas ve daha sonra yapıldı. Ve sadece 35 yıl içinde Rebecca yine daha önce görünüyordu olarak, sonsuza ona kapatıldı, flört ve arkadaşlık, dünyasına dönmeye karar verdi.

Hepimiz gibi, o sadece diğerinden daha ona daha olacak kişiyi buluşmak istedi. Ve sonra o ilk sevgilisi haline Stephen ile bir araya geldi.

Rebecca hâlâ ilişkilerinin yeni başlıyor bakire olduğunu söylemedim. Onların 35 yılında böyle garip ve utandırıcı itiraf hissetti. genç yaşlarda kızlar gibi, o çok fazla soru ve korkular vardı. Belki de genç kız daha da büyük oldu. seks yapmak - gibi ne? İlk defa zarar verir mi? Tüm yaşı ne olursa olsun, ilk kez gerçekleşmeden önce Belki bu tür sorular, kendini her kızı sorar.

Rebecca Golden Şimdi

İlişki Rebecca ve Steven iki yıl sürdü. o Balık uygulaması Of online randevu Plenty yoluyla nasıl olabilir garip BDSM hafif varyantı ile bir araya fark etti ve onu kızlık zarı hala ameliyatla gerekiyordu: roman tamamlanmasından sonra, o çok şey öğrendim. Ama onun hayatı gerçekten radikal değiştiğini kabul ediyor. 38 yaşındaki Rebecca nihayet bir kadın seks verebilir tüm sevinçlerini öğrenmek mutluluk duymaktadır.

"Aslında, şimdi mutluyum, - bizim kahraman diyor. - hikayemi duyduğunda Birçok kadın, kendilerini anlatmak ve onlar da nihayet karar vermek çok zaman aldığını söylüyor. Arkadaşlarımın çoğu rağmen hala "normal" yaş yaptı. "

Rebecca göre çok zor, 35 yıllık bir erkekle ilk yakınlık karar vermek. Oysa o bu yaşta açıkça ihtiyacı olan eşin haberinin olduğunu fark ve o akıllı sever biliyordu ve biraz kendine yeten adam, bu ilham ilişkileri hangi.

"Sık sık benim ilk kez hatırlıyorum, - Rebecca diyor. - Bu en önemli bileşeni değil "- Ama ben insan fizyolojisi ile ilgili olduğuna inanıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.