IlişkilerCinsellik

Okul ilişkileri: bir öpücük bahsediyor?

Kişilerarası ilişkiler - Sen durmadan bu konuda konuşmak böylece karmaşık ve çok yönlü bir konu. Karşı cinsten bir temsilcisi bir kız veya kadında Ilgilenmis olduğunda Doğal olarak, kesinlikle sorar: ne olduğunu, kendi payına, hissediyor? bir dereceye kadar yardım öpüşme durumu netleştirmek için.

yaklaşık tipoloji

  • Peki, ne diyor alnına bir öpücük ya da yanak? Eğer zor durumlardan kurtulmak yardımcı olur eğer, diyelim ki, 5 yaş ve üzeri olduğundan daha genç bir kişi (veya olgun adam) daha eski, iyi tavsiyeler verir ve, özen korumaya çalışırsa, itirafınızı duyar ve öfke nöbetleri tahammül - o sizin için geçerli olabilir üst düzey bir arkadaşı ve iyi bir arkadaş olarak, baba ya da kardeş. Bunun için teşekkür ederim - nesne yerine platonik anlamda, cinsel değil. Bana inanın, bu tavır da pahalıdır. hiçbir şey için yönde istenilen değişiklik yapmanın mümkün olmadığını Ve - Elimizdeki bu dostluğu devam onu kaybetmek yok neyi yetinmek.
  • Ve ortak dudaklar anca dudakların köşeleri dokunurken haddeleme öpücük nedir diye? Büyük olasılıkla, bir ürkeklik, çekingenlik Adam. Bunu size, o senin teşvik bekliyor çekiyor, onu memnun. Onun endearment sen onunla iyi hissediyorum memnun olduğunu açık bir şekilde gösterin. biraz girişken - ve tutkulu aşığı ile ödüllendirilir!
  • Nazikçe ama sıkı sizinkine dudaklarını dokunmadan - Bir öpücük neyi söylüyor? sen, genç adam gerçekten seninle olmak istediğini, seviliyorsunuz gerçeği size incelikle ima ne adamın arzusunu, hissediyorum. Bu konuda rahat hissediyorsanız, sertlik - kendi özel unutmayın tekniği öpmek erkek sürecinden keyfi yaşamaya öğrenmek, dinlenmek, sizi kurtarmak sakinleştirmeye çalışıyor.
  • Isırma, dil okşamak, sabırsız, hatta açgözlü dudaklar - delil, tutkularını ısıtıyor frank yakınlık istediği - bu başlayan bir öpücük, öyle diyor şaşkın hissetmek ve öfkeyle vurma kalbi. Böyle anlarda hem kolay başınızı kaybetmek. Eğer bir şey var kişisel ilişki karıştı nedenle, - tetikte olmaya çalışıyorum ..
  • Burun ucunda Smack - şefkat, sempati ve güvenin açık ve samimi bir ifade. Sen sadece sevdiği için, ancak zaman zaman duygularınızı değerini artırır biri, adama ruhsal yakındır. hatta mümkünse onlar tür öpüşme demek neyi şüphe etmek yoktur. Saçınıza dudaklarını dokunmak aynı tanıklık. Bana, hiç kimse ona bir yabancı bir kadınla öpüşürken gibi olacak inanın!

Şimdi bize elleri dönelim. ortağı sık sık dudaklarını yürütmek nazikçe ve şefkatle, yanaklarına Avuçlarını koyar? Bu durumda öpüşme erkekler ne? Yine, güven, samimiyet, saygı, bağlılığın oy. sevdiği ve ciddiye seviyor olması. Birçok erkek, tamamen açık, savunmasız bir kadının önünde kendi zayıflığını göstermek korkmayan yararlanılabilir. ellerini öpen ve (resmi karşılama hariç) fırçaların dış Ve - sizinle olduğunu size bir sinyal o rahat olduğunu siz - ruh ikizi birbirinden yarısı.

Dudakları, boyun, boğaz üzerinde seyahat kulak memelerini? Bu eşinizin size vermek istiyor demektir olumlu duygular, keyifli deneyimler, canlı anları, erotik zevk. Böyle sevgi kolayca ön sevişme daha açık eyleme geçen, oyunun bir tür vardır.

Tabii ki, bizim bir liste değildir. Ama teorik ve pratik bilgilerin çeşitli dayanmaktadır, ancak Güvenilir biri çünkü. sevilmek, kendini seven - sonra her alınan ve hayatta size mutlu anları getirmek bir öpücük verdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.