OtomobilMotosiklet

Bir jet ski seçme: değerli tavsiyeler

Su motosikleti çok ilginç bir şey. Hızlı, güzel, büküm karmaşık hileler birimi, neredeyse en güvenli ulaşım modudur. Pek çok insan bunun olmasını istemek şaşırtıcı değil! Bununla birlikte, kelimelerden fiillere geçmeden ve dalgayı nasıl ele alacağınızı öğrenmeye başlamadan önce, şahsen sizin için en uygun olan bir su bisikleti satın almak için tekniği anlamayı öğrenmek gerekir.

Sınıflamaya başlayalım. Su taşıtının çeşitli türleri vardır: aile, spor ve turist. Her tür çalışma için "hapsedilir".

Aile hidrosiklileri, kural olarak, büyük bir kapasiteye sahiptir (dört kişiye kadar). Büyük bir bagaj, ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza almanızı sağlayacaktır. Bu tip jet ski yönetiminde en çok mutlu bir fil gibi - itaatkar ve yumuşak - çocuklara bile bir yönlendirme yapabilirsiniz.

Turist akvaryumcısı. Bu tür modeller çok geniştir ve büyüktür. Mecazi olarak, bu sudaki bütün bir kamp. Birçok model kıyıdan uzaklaşmayı kolaylaştırmak için menteşeli ayak dayamaları ile donatılmıştır. Bu sınıfın bir su motosikleti, su üzerinde olabildiğince dayanıklı ve dayanıklıdır ve uzun bir özerk yol aralığına sahiptir. Bu sınıfın genel dezavantajlarından birine durgunluk belirtilmelidir.

Spor jet ski. En gösterişli agregalar bu sınıfta "bulunmuştur". Bunlar hafif malzemelerden yapılmıştır. Küçük bir ağırlık ve güçlü motor, bu "canavarlara" su üzerinde 100 km / saatten daha fazla bir hız gelişimine izin verir. Spor su motosikletleri, kural olarak "duran" bir düzen içinde yürütülür. Yani önceki iki sınıfta koltuğu varsa, sağlanmazlar. Bu düzenleme, "pilot" a ait bacak kuvveti nedeniyle kontrol edilebilirliği artırır, ancak ek yük oluşturur. Bir su sporları otomobilini ele geçirmek için, iyi bir hazırlığa ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurun. Aksi takdirde, mecazi olarak konuşursak, bacaklar düşecektir.

Sınıflandırmayı ele aldıktan sonra, belgelerle de uğraşmanız gerekir. "Zakavyvyka", yasanın su motosikletlerini küçük tekneler olarak gördüğü yönünde. Bu nedenle, satın aldıysanız, aynı zamanda standart bir bürokratik kayıt işleminden geçmeniz gerekecek. Ve, satın alındıktan sonra 10 gün boyunca. Kayıt için Küçük Tekneler için Devlet Müfettişliği'ne gitmeniz gerekiyor. Burada bir başvuru yazmanız, kayıt için ödeme yapmanız ve satın alımın yasallığını onaylayan bir belge göstermeniz gerekecek. Son nokta daha ayrıntılı olarak tartışılmaktadır. Eğer dükkanda bir su küpüğü satın aldıysanız, o zaman bu madde ile herhangi bir sorun olmayacaktır. Ancak bunu ellerinizle yaparsanız, bir avukat veya satış sözleşmesi oluşturmanız gerekir.

Son olarak, konunun maddi tarafını tartışacağız. Standart "kalite / performans" oranına ek olarak satın alma masrafı, büyük oranda su motosikletinizi seçtiğiniz sınıfa bağlı olacaktır. Kaliteli spor modellerinin fiyatı üç yüz bin turistten başlar - 400 ve üzeri. Bütçe seçenekleri daha mütevazı.

Buna ek olarak, pek çok yeni gelene, motosikletin bir kutuya yerleştirilmesi, özel olarak donatılmış bir römorkta suya dağıtılması gerektiği açık değildir. Ek mumlar, can yelekleri, su jeti, yağ, kuyu temizliği için yıkama hortumları satın almak gereklidir ve ayrıca bir kapak arzulanır. Bu nedenle, rüya maliyetinizin su motosikletinin ne kadarına bağlı olarak, nihai fiyata ek "sarf malzemelerinin" maliyetini eklemeyi unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.