Entelektüel gelişimiMistisizm

Iskambil tarafından kehanet yöntemleri. eski tahmin

Gelecekteki birçok insanı istiyorum öğrenin. Sadece genellikle düzgün sorunu yaklaşır. psişik yetenekler sadece "seçili" olabilir ne olacak ne gizler perdesini aralamaya, bunlar makul olmayan güvence veriyor ilgili programları izliyor. Ancak, oldukça uzun süre test edilmiş olduğu kehanet yöntemleri. Örneğin, oyun kartları üzerine. Tabii ki, bunları nasıl telaffuz edildiğini bilmelidir. Ve her bir resmin değerini öğretmek gerekli değildir. Sen onsuz yapabilirsiniz. Nasıl? en bakalım.

Hangi güverte seçtiğiniz?

İskambil tarafından kehanet yöntemlerinde ilgilenen olanlar için önemli nüanslar olmayabilir. "Aracı" seçimi bunların birçoğu bağlı olması. Büyükanne falcılar, örneğin, kullanılan (özellikle kumar) olan hisse senetleri kehanet için kullanılamaz inanıyoruz. Onlar yanlış diyoruz. Bu nedenle, acemi büyücü yenisini satın almak tavsiye edilir. Basit kehanet herhangi güverte gerçekleştirdi. Çoğu kaynaklarda sadece otuz altı kartlarını gerektiğini söylüyorlar. Kesinlikle bu öneriyi uygulamak gerekli değildir. pek çok sıradan kehanet görüntülerin seçimine dayalı olması olarak uygun değildir. Bu seviyedeki sonucu belirlemektedir. senaryo ile ilişkili kartı sayısı, fark etmez. Güverte, "do not play" yeni olması önemlidir.

Eğer haritalar ile iletişim kurabilir? test

İster beğenin ister beğenmeyin ama geleceğe bakmak için (belki değil henüz) vermediyseniz insanlar hala vardır. Bu birçok faktöre ve koşullara bağlı olabilir. Bazen sadece zaten kaçınılmaz bir sonuç olduğunu iyi bir şey, berbat etmemek için, önceden bilmek zorunda değil. Sadece ciddi iskambil tarafından kehanet yöntemi yararlanmaya planlayanlar, daha önce küçük bir deney yapmasına önerilir. onlar gerçeği söyleyecek misin?

İşte böyle yapılır bu. Bir deste al, bir renk yapmak. kırmızı ve siyah: Sadece iki tane var. Şimdi rastgele bir kart çekin. o gizli renkler olacaksa, sorularınızı sorabilirsiniz. tahmin değil, o zaman olayı ertelemek. Gerçek şu, güverte olursa olsun kullanmış olabilir oynayarak kartlarıyla Ne kehanet yöntemi açık değildir. Dedikleri gibi Sadece bugün, "senin bir gün değil." Bu test Elinizde bir paket almak her zaman tavsiye edilir. Zamanla, günler "hissetmek" öğrenmek tahmin zaman. Bu arada, bu önemli dini bayramlar sırasında tavsiye edilmez "kız plait dönmez."

Ücretsiz kehanet

En basit seçenekle başlayalım. Bir paket almak gerekir. kesin bir cevap olabilir bir sorun düşünün. Örneğin: Şimdi "? Böyle ve böyle bir şey almak gerekir mi" Bir kart çekin. davanın düşürülmesini Bak nasıl. şöyle yorumlar: kurtlar - kesinlikle "evet"; elmaslar - pürüzsüz, ama ciddi engelsiz değildi; Kulüplerin - değmez, iş harcamak ve sonuç hayal kırıklığı: zirveleri - derde girecek, pes. Böyle bir şey kehanet netleştirmelidir herhangi konuda yorumlanabilir. Bu yorumlanması tamamlanmaz. düşmüş kartların onuru üzerine başka mektup. daha somut cevap, o (altı asa kadar) daha yüksek. Örneğin, bizim durumumuzda kupa ası içinde - en yüksek tercih davanızın bir işareti. Aynı takımdan Altı başarı garantili (ancak evrenden hiçbir yardım) söylüyor. Resmi (önleyecektir) size yardımcı olacaktır bir kişi gösterebilir. tahmin ve birçok bilgi verir basit.

Bir kart

Basit olarak kabul edilebilir başka seçenek yoktur. Bu yöntem kullanıldığında oldukça uzun bir zamandır. Eski Tahmin ve doğru olduğuna inanılmaktadır. Yani, soru düşünüyordu, güverte karıştırmak gerekir. Cevap-ipucu elde edecek şekilde bu formüle edilmiştir. Örneğin: "yarın ne olacak" Şimdi, bir kart çekin. O günün ana olaylar hakkında anlatır. Yorumlama daha karmaşıktır. Aslar haberleri bahsediyoruz. Kalpler - tatlı seven. Knave - para. Kulüplerin - iş. Tepe - kötü haber darbe. Resimler belirli bir kişi ile bir görüşme delalet. onunla ilişki derecesi takım tarafından belirlenir. Kalpler - akraba. Tepeler - Rastgele insanlar. Kral - yaşlı bir adam. Jack - Genç tahmin. Onlarca - müreffeh bir iş. Kalpler - Kalp, bir elmas - para, zirve - devlete ait, zirve - Rastgele. Dokuz - Kalbin önemli. En iyisi, ne zaman Kalpler kart takımdan düşer. Sekiz - toplantı. Tepe - gözyaşları. Yedi - konuş. Tepe - bayram. Altı - yol.

Dört as falı gibi

Sorunuza belirli ve kesin bir cevap almak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemi kullanılması önerilir. Bu atalarımızın nesiller tarafından eski bir kehanet, doğru ve test edilmiştir. Otuz altı bir deste kart gerçekleştirmek için tavsiye edilir. sorunu sor, onları karıştır. Şimdi dört yığınlar halinde yayılmış yüz aşağı. Geçen kart koymak yığınlar ile başlayarak sırayla açmanız gerekmektedir. hepsini bir araya getirin ve bir ateş başlar. Eğer Ace (herhangi bir) olsun, o zaman yığın yönünde bir kenara. Yani, diğer üçüyle tekrarlayın. senaryoda yer almaya devam edecektir bu harita,, bir yığın oluşur. iki - O daha sonra üç küme oluşturma yeni baştan tekrarlayın. Bir kez sonucunda bakmak, ekstra kartları kaldıracaktır. Sadece dört as varsa, o zaman cevap - evet. Başka bir durumda - negatif.

antetli Tahmin

güverte kullanarak, gerçekleşmesi gereken bir şeyler ortaya çıkarmak için bir yol yoktur. Prensip olarak, şimdi daha yaygın hale gelmektedir yeni kehanet, birçok seçenek var. Bu en kolay biri. Doğum mesajı formu - sizi gösterecektir bir haritası. Üç kazıkların (bir) içine yayıldı güverte karıştırın. Bazıları bak boş olduğu ortaya çıktı. Arka arkaya yığın düzenleyin. Boşlukları her iki tarafında idi kartlarını inceleyin. Onlar en gelecek etkinlikler (yukarıda verilen yorumlama) bahsediyor. Buna ek olarak, sırayla aşağıdaki kartlara dikkat etmesi gerekir. Onlar olaylar "çekirdek" etkileyen hangi istemi vardır. Resmi orada düşerse, kendilerine ait hizalama sonra ona aynı yapmalıdır. Bu sizin için önemli belli kişi anlamına gelir. Iyi veya kötü hayatınızın girecek görmek gerekir. Ayrıca, yeni kehanet internet kaynaklarına çevrimiçi yapılabilir. bir "olmayan iş" düşünmüyoruz. Aslında numeroloji daha önemli tutum değil yollu el olmasıdır.

Solitaire Hakkında

Yüzyıllar Geçmişte, kadınlar genellikle kehanet başvurmak. Aşırı durumlarda, meşgul "Cadılar" olarak kabul edilir - Spinsters. Ama kehanet tek taş oldukça sık değiştirilmelidir. Bu ikincisi, ilk başta, acil sorulara cevap almak için yolu bir entelektüel eğlence oldu. Solitaires değişik çözündüğü.

Bazı birkaç deste kullanılır. Küçümseme ile onları tedavi etmek gerekli değildir. Mevcut "örümcek" ve "Klondike" Büyük annesi onları bırakmaya başardık alanlar ile karşılaştırıldığında "çocuk oyuncağı" gibi görünüyordu. Solitaire-kehanet açıkça tanımlanmış kurallara bulmacanın bir türüdür. çoğunlukla uyum başarısı gözlem ve tahmin yeteneklerini düşünme bağlıdır. Kesinlikle en karlı hamle seçtiğiniz için kuralları takip etmek gereklidir. Meslek ilginç.

basit Tektaş

Bir dilek (soru) Marka, deste karıştırması. Birer kart birini Kaşık dikkatle analiz. Aynı rütbe veya takımdan gelecek sonbaharda formları ise, bir öncekinin üzerine yerleştirilmelidir. Aynı üçüncü karta ilk ilişkilidir Onlar, aynı şeyi. Solitaire başarılı sayılır, sonuç olan bir açık bir karttır. vuruşlar için seçeneklerini seçebilirsiniz seçenek vardır. Bu durumda, sipariş düzenlenmemiştir. Gad daha faydalı olacağını Tabii karar fırsatı verilir.

kehanet için atmosfer

Çoğu zaman, acemi büyücü sadece kartları çabalarının sonuçlarını belirlemez fark yoktur. Nasıl tedavi edilmezse hissetmek, ama kehanet sonucu sürecine sizin tutum bağlıdır. Doğru cevabı elde etmek için, uygun bir atmosfer oluşturmak için ciddi ayarlamak için tavsiye edilir. Bir "kristal küre" ya da heyecan verici müzik dahil diğer büyü nitelikleri önüne koymak mum yakıp. Bu eylemin gizemi sonra, ruhun gelen doğru bir tahmin almak için emin olmalıdır. Ve başka bir ipucu olduğunu deneyimli büyücüler vermek eminiz. Kaza dikkat edin. bilgi en öngörülemeyen yollarla size gelecektir. Örneğin, damla haritası, sonra onun değerini analiz. Belki de evrenin ana soruya uzun zamandır beklenen cevabın ucu. Benzer bir şekilde, uygulanması gereken rastgele olaylar kehanet sırasında meydana gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.