OtomobilArabalar

Şanzıman DSG - sürücüler yorumlar

Kural olarak, DSG şu anda geri besleme iyi topluyor. Ayrıca yabancı otomobillerin sahipleri, CAT DSG araba yüklediği eleştiriler olmasına rağmen, kazadan bahsetmek mağazaları ve yanıp sönen yazılım döndü. Ama bu sorunlar kutusunun kalitesi ile ilişkilidir ve düzensiz çalışmasına verilmez. Sonuçta, kışın bazen ısınmak için unutmak. Şüpheciler da DSG periyodik çok karmaşık bir yazılım sahip olduğuna dikkat "uçar."

DSG şanzıman, senkronize bir geçiş sahip Volkswagen bir şirket geliştirdi ve bu araçların birçok marka için bir kontrol noktası koymak. Bu eserinde mekaniği ve otomasyon içinde birleştirir. Bu nedenle, onun cihaza zor ama pratiktir. Bu iletim 2 kavrama diski ilk kullanıldığı, bu şekilde gerizekalı olmadan hızını anahtarlama ve klasik daha hızlı çalışır otomatik şanzıman. Şanzıman DSG geri bildirim, olumlu ve eleştirel hem aldı. onların ayrıntılı incelemeyi Ancak bundan önce, daha iyi anlaşmazlık konusunu anlamak için gereklidir.

Transmisyon, bir baypas mekanizması meydana getirmektedir inşa Alman uzmanlar, beş milleri vardır. hız değişikliğinin işlem elektroniği tarafından değil, aynı zamanda bir hidrolik amplifikatör ile sadece kontrol edilir. Bu nedenle özellikle tasarım, şanzıman hızla hızlanmaya araba yardımcı olur. O bilerek mitinge katılan spor arabaları, kullanmak vermedi. Nedeniyle ikilik, vites kutusu için DSG yorumlar bazen çelişkili nedir, bu manuel şanzıman için karakteristik kayması doğrusal manuel vites uygulamasını sağlar. Tiptronic yönetim kolu DSG kutuyu değil, aynı zamanda otomobil direksiyon üzerinde ibaret değildir.

Yorumlar sürücülerin CAT DSG

Alman üreticilerin otomotiv sektöründe kralları olarak kabul edilir ve bunların yeniliklerin diğer birçok ülkeden uzmanlar benimsiyor. Aynı şey DSG şanzıman, Japonya'da yayımlanan bir analog ile oldu.

arabasında DSG vites değiştirmeyi yüklemiş Rus sürücüler, okuma değerlendirmeleri bırakın. kutunuz mekanik olmak büyük bir itirazı yükseltir unutmayın. Sorunlar genellikle vites değiştirme mastürbasyon veya titreşim gözlenen gerçeği ile ilişkili. Bazı küçük karıştırmayın ömrünü yaklaşık yüz bin kilometre - PPC. Ama CAT ile iz makinede DSG mükemmel davranır ve şikayetler ortaya çıkar. Sürücüler genellikle başlık altında garip bir gürültü görünümü hakkında şikayetçi ama resmi web sitesi bu cihazın normal bir işlemdir ve vites kutusuna gürültü hasardan kaynaklanan rahatsızlık bağlı olmaması gerektiğini bildirdi.

Bu nedenle, DSG yorum yeterli çelişkili toplar. Birisi açıkçası, onun işleyişi memnun tersine birisi, bu şanzıman satın almak tavsiye yok. CPT aracın hızlanması düzgün ve belli belirsiz anahtarlama geçer. Ama gerizekalı var fren yaparken. Çok spesifik araç ve çalışma koşullarına bağlıdır. Örneğin, ekonomik olmayan yakıt tüketimi belirli bir kontrol noktasında değil, aynı zamanda araç sahibine yapışır sürüş ve hız limitleri tarzı ile sadece büyük ölçüde kaynaklanmaktadır.

Bütün olarak bakıldığında, DSG hakkında yanıtları analiz ettikten sonra, Alman üreticilerin gelişimini temin pek çok olumlu özelliklere rağmen, bir iletim çalışması sırasında tespit edilen bazı eksiklikler hala var, belirtmek gerekir. Ama bütün araç sahipleri körü körüne eleştirmek isteyen değil "Alman mucizesi". her şeyde var iki taraf vardır ve negatif ve pozitif. Aynı şey, sürüş, konfor ve güvenlik rahatlığını yaşamaya ve belki en sonunda manuel şanzıman yerine sağlar DSG şanzıman hakkında söylenebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.