İş Fikirler

Olağandışı iş fikri: örnekler. iş Eğitimi

Bir iş kurmak için uygun ve yeterince sıradışı iş fikri seçmek için, en olduklarını ve nerede ne bakalım.

doğan start-up olmak

Ana kaynaklar hobilerini, kendi veya başkalarının ihtiyaçları yanı sıra başkasının fikrini geliştirmek için çabalarıdır. Yani, belirli bir projeyi almak "akla getirmek" ve ihtiyaçlarınıza göre adapte vardır.

Başka kazanan seçenek - iyi unutulmuş eski hatırlamak. fikirlerin arşivde Kazı ve değerli bir şey avlanır, ancak haksız yere unutulmuş, çoğu çağdaşı karlı bir iş daha inşa başardık.

Her başarılı girişimcinin temel prensibi - yapmak ve yüksek karlar elde etmeyi yönetmek için sevdiği şey. Hemen hemen her hobi, onlar tam teşekküllü bir iş haline gelişebilir ciddi hobi sağladı. Bunu yapmak için, başkalarına getirebilir yarar düşün. Bu yakın yönde fikir veya işin bu kadar kolay ayarlanması mümkündür. Bu durumda İş Eğitimi oldukça kolay ve doğal çalışır.

klasik yolu - ortamda ne analiz etmek sizin ya da sevdikleriniz için gerçekten yeterli değildir. Biz her gün mevcut olmayan olmadan yararlı şeyler, çok çeşitli vardı bu yaklaşımla olduğunu. Başka iyi bir seçenek - başkasının iş fikri kopyalamak için. Örneğin, başka bir şehirde akrabaları kalmaya geldi ve aniden kendi yerlerinde olmayan bir şey görüyoruz. Örneğin, alışveriş merkezinde parlak ve neşeli çocuk oyun alanı. Neden yerel süpermarket benzer bir şey düzenlemek değil? Olağandışı küçük iş fikirleri bazen anlamıyla ayaklarınızın altında yatan.

Ne insanların yaşadığı rahatsızlık, artık ne gerek, bunu nasıl kullanabilirsiniz - Yaklaşık bir ay, kendinize şu soruyu sormak? Her zaman ve her yerde bunu düşünün - toplumda olmanın hayatı ve arkadaşlarının ve yabancıların günlük aktivitelerini gözlemleyerek. Bu iş eğitimi başlayan temelidir.

Biz proje hakkında düşünmeye başladım

"Beyin Fırtınası" iki listeyi yaparak başlayın - size yetkili (siz organize edebilir, biliyorum, biliyorum) ve size gerçek sevinç verebilir vaka ve hobiler listesi nedir. bellekte olduğu gibi, dürüst eski eşya olun - tam olarak, bir genç olarak neyi ne gençlik etkileşim kurmayı sevdiği hayal? ilgi ve dikkatini neden tüm sınıfları, düzgünce kağıt üzerinde bir depolama.

Her iki listeleri hazır olduğunda, ilk seçin öğeyi etkinleştirmek ve saniyenin her pozisyona üzerinde deneyin. Dikkatle ve eleştirel elde kombinasyonları göz önünde bulundurun. Ne verebilir? Her bulundu seçeneği işaretlemek için tembel olmayın. Bu durumda, beyin fırtınasının ana prensibi hakkında unutmayın - her şeyi kaydetmek için, başka bir şey analiz yoktur. Şimdi bizim işimiz - akla gelen tüm düşünceleri yakalamak için. Gerekirse arkadaşlar veya iş arkadaşları dahil etmek.

Bir sonraki aşama - kaydedilen bilgilerin analizi ve dikkatli seçimi. Bizim yeni ve alışılmadık iş fikri ne kadar etkin olacağına değerlendirmek için, yani faktörlerin bir bütün kitle düşünmelisin:

Öneri talep olması Will 1.?

o projeyi gerektirecektir kaynakların ne tür 2.?

3. Sendeki bu nedir?

4. seçtiğiniz alanda rekabet durum nedir?

olabildiğince objektif bir şekilde bu sorulara cevap deneyin. Sonuç olarak, ilk fikirlerin çoğu, size tam boşuna için pişmanlık duymadan yaslanmak olabileceğini biliyoruz. Merak etmeyin - bu olmalıdır. Birkaç ulaşılabilir bırakın. Ve acele - seçeneklerin parçası sadece bazı işler, ya da onların karlılık bahsetmek mümkün olacaktır, bundan sonra bazı değişiklik ihtiyacı olabilir.

Gidiyor en ümit verici fikirlerden bazılarını iyi azından mevcut kaynakların tekabül birinde dinlenmeye üzerinde çarpı işareti değildir. Ve en önemlisi - varlığı ya da talep yokluğu hakkında unutma. Aklınızdan ne insanlara ihtiyacımız mı?

kriz içinde bir iş

Bazı insanlar iman herhangi bir iş keşif kriz olduğunu - kârsız ve anlamsız çaba. Ama bu kadar değil. Birçok girişimci "yukarı" sadece zor zamanlarda, iyi durum sıralamak. Ürün veya hizmetlerin zor bir dönem boyunca insanlara yardım varken İşte seçeneklerdir.

1. Alternatif borç verme. kriz parasızlık ek fon kaynakları aramak için insanları zorluyor. güvene sözde krediyi - Eğer krediler gerçek hizmet veren kaynak sağlayabilir ifade etmek istemiyoruz değil ya durumunda. Bu arada borç faizle borç para isteyen borçlulara getiren internet platformu gibi görünüyor. geliri kaynak - onlar ödemiş komisyonu ile.

2. Giyim ikinci el alışveriş. Herkesin gelemez değil yeni şeyler satın alın. Evet ve ikinci el giysi karşı toplumda önyargı zaten neredeyse gitti. Onları bulmak için, toptan depolarda mal alabilirsiniz, özel web siteleri vardır. Bu "ikinci el" oldukça ucuzdur giysiler olmalı ve böyle bir iş çok ciddi yatırım gerektirmez. Konuyu anlamak ve iyi şeyler iyi kalitede aramaya muktedir önemlidir.

3. satış / kullanılan telefonlar organize etmek mümkündür. Yeni akıllı telefon sahibi genellikle daha yeni bir model ve prestijli almaya başlar ve bundan sonra bir buçuk yıl ortalama, tarafından işletilmektedir. Ancak pek çok nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar memnuniyetle satın eski telefon cazip bir fiyata. İstatistikler bu pazar segmentinde sabit bir talep gösteriyor.

4. Oldukça alışılmadık iş fikri - bitmiş evlerin satışı. emlak piyasası kriz içinde. Odaların İç saha ve mobilya düzeni manzara kadar detay tasarımı özenli tam evde hazırlanmış - Zor zamanlarda hızla düşen talebe için iyi bir çözüm, bir "paket" çözümleri olarak satılacak ispatlayabilir. Bu trend uzmanları hizmetler talep her zaman, işin garibi, bir ev steydzhinga üzerinde çalışıyor biçimde görülür.

5. Bir taksi paylaşma. Bu hizmet popülerlik kazanıyor. adam gezginler ile doğru yönde bir gezi organize, para kazanmak ve eğlenmek ve yolda zaman harcamak mümkün olacaktır.

az yatırımla iş için oldukça sıradışı fikirler arasında 6. ucuza mal satışı adanmış özel bir web sitesi atfedilebilir. Zor zamanlarda kaydetmek için Fırsat herhangi alıcı için özellikle önemlidir. indirimler ve satış alanında tüm ilginç önerilerle ziyaretçi tanıtır kaynak, her zaman istikrarlı popülerlik olacak, çünkü öyle. Bu sitenin temel gelir reklam getirecektir.

Uzak bir formatta 7. Hizmetleri. kriz Şirketler kendi personeline azaltır ve rutin sorunları çözmek için uzmanlar dış kaynak alır. Eğer böyle hizmetleri sağlamak mümkün değilse, uzaktan çalışma biçiminde bunların uygulanmasında angaje etmek mümkündür.

8. mümkün bir bilgisayar oyunu yapmak mı. Kullanıcıların kendi eylemleri için para almak, böylece Bazıları tasarlanmıştır. Proje gerekli araçlar bunu mülkiyet bertarafı almak için, ağırlıklı olarak katılımcıların kendi oyun oluşturmak bir platform gerektirir. Ayrıca reklam vererek, oyunun sürecinde eşlik edecek - Gelir yazarı. Bu - tabi biliyorum öğrenciler için iyi bir iş.

9. Ticaret kütle ürünü. Çoğu zaman, kriz zamanlarında özel yenilikçi çözümler sahipsiz kalır. Ev ve aile için kitle (en gerekli) ürünleri için artan talebi. kurtarmak için birçok toplu olarak satın almak için tercih ederler. tüketici mallarının dünyada en çok satan konumunu vurgulamak için ve büyük paketlerin satışını organize etmek mantıklı nedeni budur.

10. kuruluşun kendi borç toplama ajansı. Borç - kriz sonsuz sorun - özellikle alakalı. Onların karşılığında insanların yardım alabilir veya sürecin hukuki inceliklerini tüketicileri tavsiyelerde.

Sorunlu Ne iyi zamanlar

bir kez daha kriz dönemlerinde kendi işini kurmak ayılar faydaları netleştirin.

mülkün makul bir fiyata ilişkin olarak 1..

2. piyasanın yeniden dağıtım teorik olasılık.

(Bazen oldukça dramatik) rekabet 3. azaltılması.

4. Yielding tedarikçiler ve istekli ihtiyaçlarınızı karşılamak için.

5. Birçok satış birinde ucuz malzeme ve ekipman satın yeteneği.

Yani, yaratıcı iş fikirleri ne okuyucunun dikkatini hak?

1. Biz eski lastikler çevirmek

bir depolama içinde yalnız Moskova'da her yıl eski lastiklerin az 70 000 ton değil. Diğer şehirlerde, onlara bol vardır. toplamın beşte birinden fazla işlenmesi. gerisi çöpe veya yanmış gider. Bugün inşaat sektöründe kullanılabilecek özel cips üretmek için kurtarma ve geri dönüşüm için teknolojiler vardır - Makina beton, yollar, üretmek için ...

ekipman setinin Alım yaklaşık 7 milyon ruble mal olacak. Tabii ki, bir acemi girişimci, bu fiyatın engelleyici yüksek görünebilir. Ama yaklaşık yarım milyon rublelik bir özel makine yarı değerine alma, yarım otobüsün başlangıç malzemesi, örneğin, bölünmenin başlayan işleme yapmak mümkündür. Bundan başka boşlukları aşınma prosedürüdür. tamamen ödemek ve iyi bir kar getirecek toptan miktarları yol inşaatçılar ve tamircileri işinde kırıntı kauçuk tedarik anlaşmasının başarıyla sonuçlanması durumunda.

baskı 2. Sabit kiosk

Instagram modern cihazların yardımıyla alınır ve yerleştirilen Resimler, yüksek kaliteli prim kağıda basılmış, yüksek hızlı Japon yazıcıya başvurdu ve hemen müşteri teklif edilebilir. Bu işin organizasyon için bir şirket böyle büfeler sağlayan bir sözleşme olmalıdır. "Anahtar teslim" Bu bakış açısı yaklaşık 370 000 ruble mal olacak. alışveriş merkezinde kiralama alanı maliyetini ekleyin ve sarf bakımı, yani yüksek kaliteli ambalaj kağıdı almak unutmayın. 2.8 bin için tasarlanmış paketlerinin her biri. Fotoğraflar, az 70,000 den ruble geliri getirecek. Eğer 25 ruble baskılar satıyorsanız. Hisse başına, en az 60.000 den ruble net kar.

3. Taksomaty

Bu nedir? Bu - kalıcı yenilikçi terminalleri yüklü. Bu "kutuları" Sen taşıyan birçok hizmetin arasında seçmek için izin verir. Bu düğmeye basmak, sen taksi çağırmak vb bir pizza veya çiçekler, çekici, Kurye hizmetleri, kitap bir otel odasında ve sipariş için ücretsiz yapabilirsiniz. senin taksomate kişilerinizi koyacağız size kar kuruluşlarını getirecek. Tasarlanan ünite, genellikle 25 hücreleri.

Sorunun fiyatı nedir? Terminal 5 satın almak ve yapılandırmak için, yaklaşık 175 000 ruble gerekiyor. Bir miktar müşteri çekmek için reklam yatırım gereklidir. Size 17-20000 ruble mal olacak. Daha yaklaşık 10 000 taksomaty yerleştirileceği yeri tutmaya gerektiriyordu. haberleşme ve elektrik ve onlara hizmet edecek çalışanlarının maaşları maliyetini ekleyin.

Eğer 3000 yılında sürersin, bir ay boyunca bir reklam alanı için istemci sözleşmelerinin her değerlendirin. Böylece, cihazlarınızda beşi ile, yaklaşık 370 000 ruble kar edebilecektir. aylık.

tatil için 4. Parlayan toplar

Bu nedir? Standart şişme balon pilde LED yerleştirilir. Geleneksel kıyasla yeterince yakın bir lateks gibi toplar, üretir. Tüm parlayan küre sonra büyük tıkanıklık yaşanıyor. Her LED'in maliyet fiyatı - yaklaşık 15 ruble, aynı sayıda -. Standart bir lambanın fiyatı. toplu olarak satın alma, daha fazla maliyetlerini azaltmak. 50 top size 500 rubleye mal olacak. 100 ruble onları Satıldı. Birim başına, 5000 ruble maaş bekleyebilirsiniz. Bir ziyafette hangi müşteri ürünlerinizin en az 50 adet satın alacak. Bildiğimiz gibi bizimle bir tatil, düzenli vardır.

5. tuğla "Lego"

Harici olarak, bu tuğlalar çocuk tasarımcısı anımsatmaktadır. Bunların her biri, - deliklerin çifti ve uç yüzeyi üzerinde çıkıntı yapan. Bunun bir sonucu olarak, tuğla birbirine eklenen ve özel bir yapıştırıcı olarak, çimento harcı ile tutturulmuş değildir. üretimlerini organize etmek, kendi mini fabrika açmayı gerekecektir. Başlangıç için 50 metrekarelik yeterli alan olacaktır. ekipman alımı yaklaşık 600 000 ruble harcamak zorunda kalacaklar. Birim yaklaşık 15 ruble mal olsa bile. ve her vardiya sırasında tuğla bazı 2.500 adet salma 800 000 ruble aşan aydan (22 iş günü) gelire başına alabilir. yaklaşık iki ay - Böyle işletmenin geri ödeme süresi.

6. Bar sağlıklı içecekler

Her zamanki dondurma standı bugün bir alternatif dondurulmuş yoğurt ve tatlar yararlı doğal çeşitli içecekler - tatlılar ve kahve çeşitlerinin çok çeşitli protein kokteyller. 6 metrekarelik bir alan olabilir bir bar ekleyin. 180 000 ruble sorunu fiyatını - ekipman dondurulmuş yoğurt yönlendirici satın almanız gerekir. Nokta bar, sandalyeler, çöp kabı donatmak gerekir. Bu vermeye ihtiyaç onay belgeleri ve başlangıçta en az 250-300 bin ruble yatırım yaparak hammadde satın alın. başlangıç yatırımı olarak ihtiyaç duyulan miktarı,. yaklaşık 600 000 ruble eşit olacağını, Ve büyük bir alışveriş merkezinin topraklarında koşulu ayarı yoğurt çubuğunda beklenen getiri az 120 000 ruble olacak. aylık.

7. Hayvanat otel

ili için öyle - oldukça sıradışı iş fikri. Birçok aile hamster, kobay ve daha egzotik hayvan türleri yerine, köpek ve kedileri tutar. Bazen sahipleri iş seyahatlerinde veya tatillerde gitmek ve bir sorun cihaz hayvan var. hayvanlar böyle tutucu Otel çok yardımcı olacaktır. Teklif hedef kitleye hizmet dizi sağlanmaktadır veteriner hizmetleri, şoförü, kuaför köpek ve diğer profesyonellerin pahasına uzatılabilir. personel için uygun bir bina ve maaş kiralama yaklaşık 100 000 ruble başlatmak için sağlanmalıdır. Bu etkinlik gerektirir Lisans.

Biz (tip ve hayvanın içeriğine bağlı olarak) 300 ruble eşit miktarda günde hizmetin maliyetini tahmin ediyorsanız, o zaman her 1000 ruble gelen müşteriler getirecektir. Bu işin geri ödeme süresi - bir buçuk ya da iki ay, özellikle rağbet, bu hizmetlerin yaz tatillerinde sağlanmaktadır.

8. Yetiştirme kerevit

Bu - iş fikirleri sıradışı üretim biri. Büyümek kanserler havuz veya gölet olabilir. Önemli olan - damızlık sitesinde canlı yumurtalı dişilerin arzını ayarlamak için. Ne zaman 100 ruble satın alma fiyatı. Malların yaklaşık 80 kilo çıkışı için kilogram başına, yaklaşık 8000 ruble bir ilk yatırım yapması gerekecektir. Araba havuz 50 000 ruble, rezervuar mal olacak -. Işletmenin yaklaşık 180 000. telafi çok yüksektir. Kerevit bir kilo piyasada az 400 ruble üzerinde görüldükten sonra. Yetişkin kanserlerinin Ağırlık - 300 civarında çocuk getirecek 500 kadın, Kazanılması, sen yarım milyon ruble bölgedeki (bütün masraflar düşüldükten sonra) kâr üzerinde gidebilir.

9. Tahkim trafik kazanın

Bu - net gelir elde etmek önemli yollarından biri. Normal bir mağazadan gibi çalışır - ucuz al, daha fazla satmak. terfi blog, web sitesi veya forum - bu durumda Emtia trafik ve site dükkanı. Trafik belirli bir kaynağa satın alınan ve daha sonra örneğin web sitenizde, mevcut, içeriksel reklamcılık yönlendirilir. Parça ziyaretçi kaynak sahibi oldukça önemli bir kârdır sağlayan reklamları tıklar.

barış en sıradışı iş fikri

iş fikirleri bir çok yurtdışında neler olduğu konusunda okuyarak toplanabilir. Almanya'da, başarılı bir işadamı ödenen tenha disko dansçılar işe alır. ineklerle bir çiftlikte bir meditasyon gibi bir hizmeti yoktur. Onun dinlenmek için teklif ve sakin ofis çalışanları ve iş adamları için karmaşık sorunları çözmek. psikolojik hizmetlerin kategorisine bir ücret karşılığında size özel işe adam ile istenmeyen bir ortakla mola raporlama, stres kurtulmak ayrılık hizmetini içerir.

talep üzerine harflerin uzun süreli depolama servisleri vardır. Japonya'da, sen 7 yıl zaten muhatap için mektup göndererek sipariş edebilirsiniz. Ve yine, bugünün Rusya'da bu iş fikirleri sıradışı hizmetlerin en egzotik için, daha doğrusu, ifade eder. Birkaç hayatta kalma kriz koşullarında ülkemizde böyle bir şey organize etmek cesaret.

Bu da Ruslar daha yakın

iş öğrencileri, okul çocukları ve ev hanımları için söz değil ciddi girişimciler - Çok daha popüler fikirler bir girişimci yurttaşlarımızın çeşitli uygulanabilir. Bu anahtar teslim web sitesi, organizasyon solaryum, evde yapı Köpüklü blokların imalatı, saç modeli tasarımı, iç tasarım alanında ihale, özel okullar ve çocuk yuvaları, hizmetlerin şartları altında özel temizlik şirketleri, eğitim, tedarik organizasyonu gelişmesi ile ilgili.

Girişimciler, (yurtdışında dahil) olağandışı durumlarda bile en egzotik, düğün toptan herhangi bir mal sunuyoruz. Bir ev inşa bireysel bir proje üzerinde, mücevher parçası yapmak, veya yazarın oyuncak deniz veya nehir gezisi düzenlemek, bu tür geleceğin tahminlerle bisküvi gibi eğlenceli ve kullanışlı öğeleri bir sürü sunacak. Birisi atar kediler elit ırkları, ve birisi (Skype için) çevrimiçi dahil olmak üzere yabancı dil kursları, düzenleyecek. Birçok her şeyi toptan ticaret yapan - meyve yapı malzemelerinden.

İş seyahat sektörü veya hamile kadınlar için yararlı örneğin sağlık alanında ürünler, yastıkların üretiminde çok yaygındır. Boş ve otomobil satışları gibi bu nişler, koşmak zaten hediyelik eşya ve handmaiden her türlü üretimini sahip değil. onarım, organizasyon ve video gözlemi sistemlerin montajı dev seçim günümüzde her türlü. en modern fitness ekipmanları ile donatılmış kutlamalar ve açılış spor kulüplerinin kurulmasını talep ettiler. Yaygın açık internet reklam ajansı, hayvanlar, bahçe loggias ve balkon, bahçe, tatil için suni yılbaşı ağaçları üretim muhasebe, bakım ve tedavide hizmetleri sunmaktadır.

Diğer ilginç (sıradışı) iş fikirleri

yazarın eğitici oyuncaklara ahşap mobilya gelen - tüm ustaları sipariş etmek. En rafine tasarım perdeleri dikmek için teklif etti. şan, resim ve dans becerilerini - Gerekirse, herhangi bir ders bulabilirsiniz. Talep uzman ekipman hizmetlerinde de çok, şantiye kulübe kiralık. Eğitimli ve girişimci insanlar yasal acentası açmak veya açık hava reklam yapan. kuvvet altında Birisi bütün turist ağı organize veya tanıtım videoları üretmek. Sanatçılar, ustalar dikkat çekici takı veya Sanat dövme öğeleri üretti.

Organize kira şey - mopedler, büyük boy çocuk oyuncakları, ev aletleri. Hiç sorun değil, asfalt üzerinde 3D modellerin üretimi veya 3D reklam için hizmet bulabilirsiniz. kimin uzmanlık çok popüler etkinlik ajansları, - bayramların organizasyonu ve olayların her türlü. İnternette, insanların içeriksel reklamcılık üzerinde kazanmak ve kendi çevrimiçi mağazalar düzenlemektedir. sipariş üzerine modern teknoloji, dikiş ile çok kolay değildir olanlar, bakıcılar hizmet vermek ve çocuklara baktı.

Kısacası, iş fikirleri günümüzde (olağandışı değil, olduğu gibi çok fazla, ama iyi çalıştı) - bir kuruş bir düzine. Önemli olan - yere oturup yaratıcı dahil ve azim göstermezler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.