Ev ve AileÇocuklar

Şirinler Oyuncak: Mavi komik cüceler

Bugün, oyuncak üreticileri giderek, bir masal karakterleri benzer olan ürünler üretmek için onlar çocuklar gibi ve çocuk halk arasında çok popüler olan çizgi film uygulanmaktadır. oyuncak seçimi çocuğun ve ebeveynlerin mali yeteneği, hem de ürünün kalitesi tercihlerine bağlıdır.

Neredeyse insan

Komik oyuncaklar Çocuklarda tanınabilir Şirinler ve harika bir hediye olabilir çocuklar için ve yetişkinler. hayatın zor anlarında birbirlerine yardımcı, küfür aşık: komik vahşi ailelerde yaşayan ve farklı durumlara düşmek erkeklerimiz - Neredeyse her çocuk Şirinler bilir. Onlar hakkında televizyonda yayınlandı dünyaca seri karikatür, söyle. Belçikalı sanatçı Pierre Kyullifor - beyaz kıyafetler giymiş mavi gnomes - Ve Şirinlerin çizgi roman ile geldi.

kızım ya oğlum için

tasarımcı parlak boyama kitaplara: çocuk mağazalarında sizi oyuncaklar Şirinlerin çeşitli satın alabilirsiniz. Eğer tatlı küçük kızı yapmak istiyorsunuz - ona bir bebek Şirine'yi, orman yaratıkları erkek nüfusu arasında tek bayan satın. Herhangi modası takipçisi gibi, o mutlaka kullanmak dikim kızı tat ve doğru ve güzel giyinmiş sanatını gerekenden daha giyinip "seviyor". Ve şaşırtıcı mavi bayanlar aksesuar ve takı için oluşturabilir. Böylece, küçük bir dikişçi güzel küçük şeyler müdahalesi öğrenmek ve anne yarattıklarına eklem gurur.

Ya da belki oğlun uzun tüm ekip Şirinler hayalini kurduğu? Şirinler oyuncak çeşitlidir ve bir neşeli çizgi film karakterleri bir koleksiyon oluşturun lütfen. oğlan hemen birkaç multigeroyami ile oynamak için eğlenceli olacak: her biri kendi karakter ve belirli yetenekleri ile donatılmış, için "mücadele" ve diğer barışsever karakterini seven biri.

Eğitim po- "smurfinomu"

Bu arada, oyuncak Şirinler - bu çocuklar için sadece eğlenceli değil: Onlar eğitici ve bilgilendirici amaçlarla kullanılabilir. Onları açıklayan ve tavsiyeler verirken Örneğin, bir oyun olarak veliler, Çocuğunuza durumların çeşitli sunabilir. Plot-rol yapma oyunları ve bebek dünyayı ve toplumda davranış kurallarını anlamaya başlar o kadar iyi.

Şirinler (yumuşak oyuncaklar, kitaplar, inşaat setleri, bebek) çevrimiçi mağazalar ve çocuk süpermarketler aralığındadır: Bunlar bir hediye veya uygun bir fiyata bir hatıra olarak satın alınabilir. Bu yapıcı mutlaka sahip olarak ayarlanırsa ürün açıklaması ve montaj talimatları. renklendirme ise - o kullanabilir ve her erkek ya da kız keyfini kolaydır. Bir tamamlayıcı anne ve baba boya kalemleri, boyalar ya da "Şirinler" serisinin işaretleri satın gibi.

Komik Mavi adamlar figürler büyük bir sevgi ve hayal gücü ile yapılır. Bunlar yüksek kalitede yapılmış ve çocuklar için güvenli olan. peluş oyuncaklar ve dokunmaya çok hoş - yumuşak Şirinler. Çocuk, böyle bir oyuncağa ayrılmak istiyorum yanına onu koyarak ve tatlı onun yanında uyudu etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.