KanunDevlet ve hukuk

Bir boşanma çocuklar kimlerdir? Boşandıktan sonra Minör çocuklar

Her iyi şeyin, ne yazık ki, bir şey sona gelince. bazı ailelerde anlayışına gelince çok acı. kavga değil, anne acı zaman özellikle küçük çocukların ortak bir dil bulmak. Sonuçta, onlar inşa ve aile ilişkileri vardı aşk, doğar. birçok nedenden dolayı karı koca artık yakın ve sevgili olduğunda, evlilik bağlarını kırmak için gereklidir. Ama küçük çocuklar için suçlu nedir? Bunlar anne ya baba ya biriyle kavga etmedi. Bu tür durumlarda var gibi?

Bir boşanma çocuklar kimlerdir? Boşandıktan sonra Minör çocuklar

çocuğa psikolojik travmaya yol açmaması için, bu imkansızdır her durumda ebeveynlerin birbirlerine karşı kurmak için denemek için. Mümkünse, bu kim olursa olsun haklı kim haksız, onların yetişkin sorunlarına müdahale gerekmez. Bir boşanma çocuklardır kime ile sonra onlar, yetişkinler aksine olacak çünkü barış ele alınması gereken boşanma davası eşit annemlere seviyorum.

Doğru kararı nasıl

Çoğu durumda, bir boşanma çocuk annesi ile kalır, böylece eski Sovyetler Birliği alışılmış. Eski kocası çocuklara yardım ve eski sıcak ilişkilerle ailesini destekliyorsa İdeal olarak, o çocuklarla çok fazla zaman harcıyor. Ama her zaman işe yaramaz. Yetişkinler kadar sık şampiyonluk mücadelesinde geri adım yok, hangi kesiliyor sonra kızgınlık ile saplantı vardır. Bazen çocuğu işkence, sevdiği ve anne ve baba olduğunu unutarak, aralarında bir seçim yapmak zorunda. Ama ne olursa olsun o karar vermek zordu nasıl bir boşanma çocuklardır kiminle, en doğru kursu barış görüşmelerini yürütecek.

dostane yollardan çözmek için

Karı koca arasında hasarlı ilişkiye rağmen, onlar her türlü çabayı göstermelidir ve kolay çocuk haklarıyla anlamak için. Küçük çocukların boşanma kurbanı olmazlar, böylece bir barış anlaşması gelmek için çok önemlidir.

Bazen kendi çıkarları zararına olabilir, ama bu çocukların normal yetiştirilmesi ve gelişmesinde yapılır. Her iki ebeveyn çocuk boşanmadan sonra kalacak kiminle görüşmek sakıncası yoksa, aşağıdaki soruları ve muhtemelen yazılı bir sözleşme hazırlamalıdır.

  • Kiminle çocuk yaşıyor ve nerede olacak?
  • Malzeme güvenlik, bakım için nafaka ne miktarda diğer ebeveyni ödemeyi taahhüt?
  • anne veya baba ne sıklıkta, çocukla toplantı olacak Nerede? Kolayca hem çocuklara ve velilere karşılamak mümkün olacak belirli bir takvim, hazırlamak için gereklidir.
  • Okulda toplantı ve çok daha fazlası olacak, kupalar bir çocuk sürücü bahçesinden almaya gidiyor: soyut nitelikteki görevleri de tartışma yeri vardır.

küçük çocuklu bir boşanma eski eşlerin her şeye rağmen, iddiada ve olmadığı zaman, başarı ödün birbirlerine güvenmeleri gider ve çocuk yetiştirme hem anne saygı öğretilir zaman harika.

Mahkemeye gitmek tavsiye edilir

sebebi ne olursa olsun, anne ortak anlaşmaya varmak için başarısız, çünkü çocuk kalmak zorunda kiminle, boşanma karar veremediğiniz zaman, mahkemenin yardımına başvurmak gerekir. genellikle ebeveynlerin birinin yetersiz etkilenir, çünkü bu, doğru bir karardır. düzenli nafaka ve çocuk ona bağlı ve uğrar öder rağmen Örneğin, annem, babası çocukla tanışmak izin vermez. Veya, tam tersine, kocası, güç kullanan bir oğlu yaptığında ya da bir kızı kendim, annesi hiçbir şey ortak gövdesinden atar. durum aynı olacak ve boşanma olabilir, tüm farklı ve birçok kişi birinci elden biliyorum.

Mahkeme dikkate ileri çocukların eğitim ve zaten ciddi meydan bir karar için bir dizi faktöre ilişkin tüm argümanları alacaktır. Bazı durumlarda, bu bir çocuğun ebeveyni ile iletişim kurmak için tek yolu olabilir

Bazen çocuk babamla kalmak istiyor

Çocuklar 10 yaşına ulaştıktan sonra kendilerini mahkeme kiminle yaşamak istedikleri, dikkate alır, seçme hakkına sahiptir. Böylece, her iki ebeveyn eğitim çocukların sağdaki aynı ayrıcalıklara sahip. Ama mahkeme hesap durumları içine kendi çıkarlarına nerede çocuğun arzusu aykırı almadı. Bazen bir boşanma çocuk bebek daha anne daha ona bağlı olan, özellikle babası ile kalır.

Nedeniyle bir sürü iş, babalar çocuk yetiştirme ödemek genellikle az zaman olmasından. Ama bu sonuncu onlarla iletişim için daha fazla zaman ayırmaya teşvik edilir böylece oğlunuz veya kızınız, bir baba olmak istiyor anlamına gelmez. ona doğurdu ve büyüdü kim o yaşından beri onun günlük bakım anne her zaman çocuğa daha yakın bulunmaktadır. Yasa ebeveynlerin aynı haklara sahip olduğunu belirtmektedir rağmen nedenle, yargı için tercihi annenin tarafında genellikle kalır.

eski eşi kötü bir anne olsaydı

Ama bazen "ve yaşlı kadın proruha" dedi. Onların ebeveyn sorumluluklarını kaçmasına kadınlar böyle gerçekler çok Ülkemizde vardır. Boşanmadan sonra olması gerektiği gibi, anne, güvenilen çocukları ile başa çıkamaz, ve daha da kötüsü, alkol ve ahlaksızca davrandığını kötüye başlar olur. Eski kocası o da eski eşi kötü bir anne olduğunu, yürütme hizmete delil sunan, çocuklara kendilerini alma hakkına sahiptir, bu gibi olmayabilir. Mahkeme de çocuğun ikamet yeri belirlemek için dava babasını araya gelebilirler.

Bu amaçla, bir iddia ile mahkemeye ek olarak en yakın okul yerini, ebeveynlik hakkında gerekli bilginin varlığına, konut verileri sağlamak için gereklidir.

Nasıl yasa yapar? kalan çocuklarla Bir boşanma?

dikkate mahkeme alır Karar verirken öncelikle ölçüde çocuk her ebeveyne takılır. Biz diğer çocukların varlığını düşünün ve çocuklar arasındaki sevgi varsa, her iki ebeveyn, medeni durum, yaşam koşulları ve diğer koşullar kişisel özellikleri Bütün resmi ortaya çıkarmak için. Bu doğru karar verme için gereklidir.

her iki taraf da çocuğun ebeveyn daha rahat olacak olan o olduğu kadar kanıt temin etmek için mahkemelere müracaat için gereklidir. Veriler, komşular gözden, işverenden bir küçüğün kalmak için yaşam koşullarının varlığı hakkında bilgi talep edilecektir. Evde ailesiyle yaşayan kim belirtmek gerekecektir. Ama yaşam sadece maddi koşullar mahkemede dikkate alınır. Onlar doğru gerçekten çocuğunu değerleri birinin yanında, her zaman baş değildir.

güdümlü işitme

Mahkeme çocuğun hak ve küçüklerin menfaatlerini korur. Bunu yapmak dikkatle artıları ve eksileri tartmak için, hangi ebeveyn ile çocuk daha rahat olacak belirlenir. Tüm kriterlerin değerlendirilmesi sadece toplamda olduğunu.

Çocukların yaş grubu düşünün ve beş yıla kadar bir bebek veya çocuk olan bir kadın boşanma başlatıcı ise, bu mahkeme çocuklarıyla yaşama annenin hakkını bırakacaktır, muhtemeldir. boşanma süresi on yaşını gelmiştir de çocuk durumda, ancak makul sınırlar içinde, veliler biriyle arzusuyla sorumluydu edilecektir. 16 yaş arası gençler için mahkeme onlar oldukça bağımsız ve doğru karar edebiliyoruz olarak daha dinliyor. velilere Eklenti bu seçiminde önemli bir rol oynar.

Çocukların ahlaki gelişim her ebeveynin ahlaki nitelikleri bağlıdır. Bu nedenle, mahkeme de dikkate yaşam tarzı ve hem eski eşlerin kötü alışkanlıklar sürer. Sabıka kaydı, işsizler, istismar alkol, ebeveynler kendi lehinde duruşma yerleştirilemez, bir karar olasılıkla onların yanında olmayacaktır.

önemlidir çünkü Ancak mahkeme de oğlu veya kızı ile geçirebilirsiniz ne kadar zaman, dikkate çalışma ve ebeveyn istihdam zamanlamasını alır. İnsanların nedeniyle yüksek istihdam ve çocuklara gerekli ilginin edememe hiçbir şey bırakılabilir malzeme açısından zengin olduğunu.

Eski çocuk olmaz

Ne olursa olsun sebebi boşanma, Hiçbir şart skandallar çocuklarda halletmemgerektiğini altında, eski eşler arasında herhangi bir anlaşmazlık kaynama noktasına ulaşacağını hangi. O bebeği ile hakkı için mücadele etmek gereklidir, ama aynı zamanda size eski ikinci yarısı için çocuğunuzun saygı göstermek gerekir.

Çocukların boşanma içinde olunan kişi umurumda değil ebeveynlerin böyle bir kategori yoktur. Onlar yıllar kendi eğitim ilgilenmiyor genellikle bitti. Babaların, istatistiklere göre, annelerden daha fazlası. Şaşmamak dedikleri o sürece baba annesi, önemli ve çocukları sevdi ve varken başka bir aile çocukla eğitim ve iletişim ilgisini kaybetti olarak. Ülkemizde ebeveyn görev ve nafaka ödemek başarısızlık kaçırma ciddi cezalar sağlamak, ama bu başka bir konu değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.