BilgisayarlarYazılım

Müzik işleme programı: iyi bir listesi. Ses editörler

süreç resmini geri yüklemek için daha kolay gelmiyor çünkü modern ses editörü, gerçekten etkileyici. Sorun karmaşıktır ve her ne kadar Ama, onun karar için basit araçlar geliştirmek. Ancak, fotoğraf işleme eğer, çoğu kullanıcı Photoshop tercih ve lideri daha sonra ses editörü çok daha zordur seçmek zorunda değildir şüpheliyim. Bu bölümde, rakip ürün yelpazesi çok daha geniştir. makale bugüne kadar en iyi genel bir bakış sağlar.

Sound Forge

Ürün sunumu geliştirir Sony Corp, çok güçlü uygulanan ama aynı zamanda, profesyonel ve yeni başlayanlar için uygundur basit bir araç olarak. temellerini öğrendikten sonra karıştırma ve mastering o kayıt stüdyosu ayırt olamaz böylece ses düzenleyebilir Sound Forge kullanarak.

diğer birçok düzenleyicileri gibi, işleme müzik için yazılım çalışması frekans şeması olarak, devam etmektedir hangi parçayı gösterir. tecrübesi ile, hatta hatalar ve hata olduğunda nerede olduğunu görmek için parçaya dinleyemem.

Kozu Sound Forge

Sound Forge ses restorasyonu için çok güçlü araçlar sunar. frekans özelliklerinin Recovery çeşitli yerleşik ekolayzır kullanarak mümkündür. Program kayıtlarından gürültüyü kaldırmak için muhtemelen en güçlü eklentileri onun cephanelik vardır. gürültü karakterine bağlı olarak uygulama sadece onu değil ve interpolates drowns. teknoloji komşu alanları ve diğer ses örnek kanalları tarar ve sonra orijinal ses kaydını geri çalışır.

interpolasyon istenilen sonucu getirmedi ise, müzik işlemek için bir program eklentisi Gürültü Azaltma içerir. Başlangıçta gürültüden dört algoritmaları parçası arıtma için inşa edilmiştir. gürültü karakteri ampirik belirlenir. Yani, sadece gürültü duyuluyor yere kullanıcı puandır. Eklenti dinler ve ortalama tepki hesaplar.

işitme

Adobe şirketten Audition eskiden Cool Edit olarak da bilinir. sürümünü başlayarak hemen ödenmesi ürünün kaliteli ses yönetmenlik taraftarların dikkat çekti. $ 16 milyon - geliştirme Adobe medya devi satıldı zaman haber sadece muhteşem işlem tutarını açıklandı.

Araçlar çok mükemmel Audition pakete dahil ve arayüz kodunda küçük değişiklikler yaparak tekrar tekrar, geliştiriciler nadiren radikal değişiklikler üzerinde çözülür bunları kullanmak kolaydır.

müzik kayıt ve işlem aracı için bir program girişim kaydederek güçlü saflaştırılmasını sahiptir. ses bölümü siklik gürültü (parazit sinyalleri) bozulmuş Bununla birlikte, genel olarak uygundur. girişim daha net duyulabilir yerlerde, tahsisi algoritması Başlamak için izin verir. Bunlar otomatik olarak yanıt hesaplamak ve sorunun en iyi çözümü sunuyoruz. Bazen Audition amacına ile başa çıkamaz söylemeliyim. Kullanıcının görevini kolaylaştırmak için, programın üçüncü taraf VST-eklenti bağlamak yeteneğine sahiptir.

arayüzey

rakipleri karşısında bir ses editörü sunmuştur büyük avantajı, - esnek ayarları ile onun arayüzü. Buna ek olarak, pencerelerin görüş ve pozisyon otomatik olarak belli bir görevin tarafından değiştirilir. Örneğin, gerekli bilgiler birkaç girdileri ise, uygulama çok kanallı ekran içerecek. Bir bilgisayara ikinci bir monitör bağlandığında, program daha kolaylık olması için üzerinde bazı işlevleri ve diyagramlar taşır. Audition tablo ve grafikler, ayarların sette anda ekrana çizebilirsiniz.

Programın müzik aynı anda parçalarını sınırsız sayıda indirmek işlemek mümkün olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle, editör DJ'ler ve profesyonel müzisyenler tarafından kullanıldığı için öyle.

küstahlık

diğer programlar Audacity'den ana değil, tek fark - çapraz platform. Buna ek olarak, uygulama tamamen ücretsizdir. Ve bazı profesyoneller bu programı tercih ederim. Ne platformda bir girdi düzenlemek istediğiniz olsun, uygulama başlar ve Mac ve Linux üzerinde ve Windows. Audacity, sen, ses tesviye kayıt pürüzsüz zayıflatılmasına veya herhangi iz noktasının görüntüsünü ekleyin sessizlik otomatik bir şarkı ve daha vokal kaldırmak kesebilir.

Uygulama 24 bit bit ve 96 kHz'lik bir örnekleme frekansında ses maddeleri destekler. Rusça müziğin işleme programı herhangi bir harici cihazdan ses kaydı yapabilirsiniz. Ve ille Rec, Audacity düğmesi otomatik sinyal seviyesindeki artış tespit edecektir basın ve istediğiniz seçeneği dahil etmek.

Gerek farklı depolama alanından dosyaları kullanmak, çoğu zaman, onların içindeki kayıp veya gerekirse ses bilgilerden bazılarını kaybetmek daha kolaydır. Böyle bir senaryoyu dışlamak için, editör o tek dizindeki tüm proje dosyalarını yükler şekilde yapılandırılabilir.

bu osilatör frekansı yanıt olarak bir araç ile ilgilenen bilenler sıkıştırılmamış biçimleri (ALAC, APE, FLAC, OGG). grafiği gözden geçirdikten sonra ses örnek kaynak kodu gerçek kalitesini anlamak zor değildir.

ilk çalışmadan sonra Audacity PC'nizin performansını test ediyor. Aynı anda kaç parça gösterecek kısa bir analizini tamamladıktan sonra, işleme gecikmeler sırasında minimal olduğunu indirebilirsiniz.

müzik kalitesi işlemek için bir program üçüncü taraf eklentilerden yüklemesini geliştirilebilir. Bu çözüm işlevselliği bir dizi standart yetersiz görünüyordu olanlar için uygundur. Tek olumsuz - bir üçüncü taraf eklentileri genellikle ödemek zorunda sayıda eklentiden için anlamı ticari şirketler, tarafından geliştirilmektedir.

programcılar kod optimize mükemmel bir iş yapmış. Program istikrarlı ve hatta yavaş bilgisayarlarda "sinekler" çok nadirdir. uygulamanın her tamamlanmasından sonra, biraz zaman, tüm geçici dosyaları silmek için herhangi bir kullanıcı veya yazılım gerekmez "çöp" için sisteminizi tarar.

Sonuç

Mastering karıştırma, kayıt ve ses içeriğinin restorasyon en basit - bir program seçme. profesyonelce Bunu yapmak için, uzun ve zahmetli bir eğitim gerekir. bilgi olmadan hiçbir yazılım bir başyapıt oluşturmanıza yardımcı olacaktır. ustanın ellerinde, hatta en basit bir araçtır tüm gücünü göstermek yapabiliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.