BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Batman: Arkham Şövalye. Optimizasyon ve sistem gereksinimleri

2015 yılında yayımlanan, Batman: Arkham Şövalye korkunç Bagan döndü. Sorun bile üreticinin eksiklikleri de değil, ama PC'ye kötü uyum içinde. küçük böcek, frizler ve ciddi gidiş ile güçlü bilgisayarların bile sahipleri karşılaştı. Nasıl durumunu iyileştirmek ve uzun zamandır beklenen başyapıtı zevk verebilir?

yamalar

Hemen hemen tüm eksikliklerin Batman düzeltmeleri güncelleyin: Arkham Şövalye. oyundan sonra birkaç gün şirketin başında tutulan optimize etmek. yama yeni Batman için kullanılabilir hale geldi ilk şey Buhar platformunda satın aldı. Güncelleştirme sadece 68 MB alır gerçeğine rağmen, neredeyse tüm önemli konuları dokundu.

İlk yama uçuş, düzenlenen doku ile ilgili hatalar giderilmiştir, frizler stabilize Batman ek ayarları eklendi: Arkham Knight personel optimizasyonu da yapıldı. Bütün olarak bakıldığında, güncelleme normalde oynamaya izin verdi.

Daha fazla yama küçük kusurları giderir ve düşük güç için PC Arkham Knight, adapte edilmiştir. Ancak, tüm bilgisayarlar oyunun stabil çalışmasını sağlamak mümkün olduğunu unutmayın.

ayarlar

Batman ayarlı Ya: Arkham Şövalye yama optimizasyonu beklenen sonuçları vermemiştir? oyuncu umutsuzluk olmamalıdır ve oyun kurmak için denemek başlar. Büyük olasılıkla, "demir" PC seti parametrelerini sağlamak mümkün değildir. Tüm gereksiz kullanıcı ayarları kaldırılmalıdır: sis, yağmur, toz, güneş ışınları, dikey senkronizasyon, hem de çözünürlüğünü azaltmak için.

Arkham Şövalye: seçenekleri azaltıp gereksiz kapatarak, oyuncu yeterli çalışmayı Batman elde etmek mümkün olacaktır. Bu yöntemin optimizasyonu kullanıcı 30 FPS oynamak için izin verecektir. Bu, normal çalışma için yeterlidir, ancak görüntü kalitesi iyi değil. Hatta minimal yapılandırma için, ekran kartı, en az iki GB olmalıdır unutmayın.

Düşük ayarlar oynamak için izin ancak Frizyalıların oyuncuyu rahatlatmak olmayacaktır. kavgalar ya da hızlı aksiyon sırasında kullanıcı "frenleme" göreceksiniz. bu zor kurtulun ve büyük olasılıkla kabul etmek zorunda kalacak. Biraz daha iyi şeyler orta ölçekli bilgisayarlar sahipleri olacak. ayarların çoğu "normal" olarak ayarlanabilir, ancak sis, yağmur ve diğer önemsiz şeyler devre dışı bırakmalısınız. Böylece, kullanıcı oyunun konsol versiyonu ile benzerliği elde etmek mümkün olacaktır.

Sürücüler ve Yazılım

Arkham Şövalye: yaratıcıları da Batman oynamak isteyenler için öneriler dile getirdi. PC Optimizasyonu - istikrarlı oyunun zorunlu bileşeni. Rocksteady son kullanılabilir sürümünü sürücüsünü denetlemek ve yüklemek için tavsiye. Konsey mantıklı ve gerçekten ürünün optimizasyonu yardımcı olacaktır.

Ayrıca Batman için gereklidir: Arkham Knight ve optimizasyon programları yerine belirli uygulamaları devre dışı bırakın. Şirket NVIDIA'nın Deneyim kullanın ve değil tavsiye ediyor AMD Gaming Evolved. Ancak, kullanışlı uygulamalar vardır. Örneğin, NVIDIA SLI yardımcı olabilir.

ve sürücü ve programlar için önerilere ek olarak daha fazla ipucu vardı. Kullanıcılar, sorunlardan kaçınmak için, size ini dosyaları değiştirmemelisiniz. Bu istikrarlı çalışma ve performans düşüşü bozulmasına yol açabilir.

küçük sorunları

Arkham Şövalye: Oyuncunun en yaygın hataları Batman düzeltmek için bilmeli. Küçük sorunlarla optimizasyonu önemli ölçüde bir bütün olarak çalışmalarını geliştirecektir. Örneğin, ini-dosyasında, kullanıcı FPS ayarlayabilir, UserSystemSetting aradı. Not Defteri'ni kullanarak belgeyi açmak gerekecek Bunu yapmak için, çizgi MaxFPS bulup gereken miktarda reçete.

siyah çerçeve veya ekran çözünürlüğü ayarı ile sorun çözüldü. Oyuncunun bir oyunda aynı özelliklere ayarlayın ve masaüstünde edilmelidir. Buhar kullanıcıları -windowed başlangıç çizgisini reçete sorunu giderebilirsiniz. Bu oyun pencere modunda çalışmasına izin verir.

Birçok kullanıcı kahraman planlamasında gidiş karşı karşıyayız. sorun çözüldü ve bir test çıktısı önbellek Steam üzerinden almaktadır. Ancak bazen, bu tür eylem başka böcek yol açar. Oyuncunun bazı dosyalar bırakabilir. Böyle bir durumda işlemi tekrarlamak gereklidir.

ini dosyasında Field veya Hareket Blur Derinliği kaldırmaya çalışmak yeni böcek yol açabilir. Bunu riske ve sadece FPS böylece ayarlamak için en iyisidir. Oyun çok iyi taşıdık ini dosyaları değiştirmek olmadığından beklenmedik sonuçlara yol açar.

Sistem gereksinimleri

yüklemeden önce bir kullanıcı Batman için minimum gereksinimleri bilmek önemlidir: Arkham Şövalye. düşük seviye PC'ler can için optimize edilmiş olan ancak bilgisayarınız belirtilen özelliklere uygun değilse başarısız olması muhtemeldir. oyuncu kart olup CPU bağlı olarak en az 2 GB 2.7 veya 3.4 GHz kapasitesi ve RAM 6 GB olması gerekir. Arkham Şövalye Windows 7'de çalışmaktadır ve DirectX 11 Kurulum 8.1 boş alan 45 GB gerektirir.

özellikler uyuşmuyorsa, optimizasyon da yararsız olacaktır. Oyun başladığında kullanıcı tarafından gerçekleştirilebilir ki çoğu, kötü bir grafik ve kalıcı frizler olduğunu.

sonuç

Tüm sorunlara rağmen Arkham Şövalye optimizasyon ve ayar çabaları harcanan kesinlikle değer. Bu entegre bir yaklaşım ve sınırlı sadece resim ayarlarını düzenleyerek, ancak sürücüler ve yazılım yamaları kurulumunu uygulamak en iyisidir. Böylece, hatta zayıf bir bilgisayar iyi bir performans ve istikrarlı çalışmasını sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.