IlişkilerKarşılamak

Ne kadar farklı durumlarda bir kızla davranmaya?

erkekler ve kadınlar o basmakalıp kavramı - Farklı biyolojik alt tipi, en hafif deyimiyle, doğru değil. Ama dünya ve karşı cinsle içinde birçok şeyin anlayış algısı gerçekten çok farklı olması, iddia edemez. adam gerçekten onun kelimeleri ve eylemleri nasıl, ne düşündüğünü insanlığın güzel yarısı, bir temsilcisini istediğini anlamak çoğu zaman çok zordur. Ve bazen zor onun eylemler için düşünün ve gerçek düşünce ve arzularını ifadeleri için.

Kadın psikolojisi genç ve tecrübesiz gençler inceliklerini anlamak özellikle zordur. Hatta daha zor sevmek ...

sorudan önce her genç erkek, nasıl bir bayanla davranmaya doğar Bir zaman gelir? Biz yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Nasıl bunu anlamak için?

Mystique ve gizem hatta zayıf seks o doğal davranıyor ve "oynamak" zaman zaman hemen dışarı bulmak çok zor olmasından kaynaklanmaktadır. doğası gereği, kız koşullara ve ortama bağlı olarak farklı davranır ki habersiz Bir anlamda çoğunlukla düz ilerler ve duygunun tezahürü adamlar.

bilgisine genç bayan çoğu kamu oynayacağı ve gençlerin bir kadına nasıl davranması sorusuna güvenmek gerektiğini. psikoloji zayıf seks olmasıdır temsilcileri istisna, erkekler olmadan, herkesi memnun etmek, ancak o zaman tercih edilir bunlardan hangisinin anlamak için istekli. Genç adam kız açıkça onu memnun etmeye çalışıyor fark, bu mutlaka ona baktığım anlamına gelmez. insanlığın güzel yarısı temsilcileri her zaman kendilerini üzerinde açma edilir kendilerini göstermek iyi ışıkta. Ve sadece beğendikleri erkeklere.

Kızlar genellikle kendi hataları ve başarısızlıkları adamlar göstermek olarak neşeli ve mutlu davranma. Ama bu her zaman böyle değildir. Aşık çeşitli durumlarda genç bayan izlemek ve o doğal ne olduğunu anlamaya çalışmalısınız. Bu güzellik fetih taktiklerini seçebilir ya da ne yapmak değmez anlamak için ona yardımcı olacaktır.

Nasıl bir kızla davranmaya? zayıf seks Psikoloji

Doğal olmayan davranışlara kadınların arzusu kendine göre, o ve onun davranış gizli anlamlarda da çünkü bir adam zarar görebilir. çoğu durumda sadece orada olmasa da.

adam gerçekten samimi değilse Ancak, by-pass kesinlikle değil. Sonuçta, zayıf seks kuvvetli Önseziniz, kızlar fark ve hatta erkekler dikkat etmezler küçük şeyleri hafızada kalır uzun. Tabii bazen bu özelliği dişi ruh olayları veya uygun başkalarının eylemlerini değerlendirmek için adil seks engel olabilir. Ama en önemlisi yardımcı olur! Bu ince hareketleri, jestler, ton tonları ünlü kadın sezgi kurdu bu özel haber üzerindedir. Da kendi sözsüz davranışları için erkeklere takip etmeleri önerilir, ama yine de işe yaramaz onlar için büyük olasılıkla olacaktır. Nedeniyle doğal doğruluk için.

Internet üzerinde kızla yazışmaları korumak için nasıl

Birçok erkek ve Modern dünyada kızlar tanıttı ve internette iletişim başlarlar. Böyle sanal "toplantısı" sadece yazışmalar, özellikle, gerçek çok daha kolay harcarlar.

Nasıl kızla bir diyalog başlatmak Net? Sevimli kız onlara ilgi şımarık. Bu nedenle, biz gerçekten onun kişiye dikkat çekmek için denemek gerekir. hakkında zor bir soru önünde duran adam nasıl kızla yazışmaları korumak için? örnekler Bu sanal iletişim, "banal olarak Hi! Ne yapıyorsun?", Güzellik ilginizi olası mı. Bir adam gerçekten hoşlandığı bir kızla tanışmak istiyorsa, standart cümleleri unutup özgün olmalıdır. Ama tamamen yabancı yazmak için? Ne sormak? Sosyal ağlarda potansiyel erkek arkadaşları durumunu incelemek için tavsiye edilebilir, bunlar onun iç dünyası hakkında çok şey söyleyebilir.

Ne ve nasıl kız yazmak için

En sevdiğiniz kız ilgilenen sosyal ağlarda mesaj, onun olumlu duyguları neden olmalıdır. adam onu neşelendirmeye çalışın, ya da en azından bir gülümseme getirmelidir. Genç bayan etkilemek edebilmek için iyi olurdu.

mesajın sonunda bir soru sormak - Sence kesinlikle sanal muhatap bir yanıt gönderir hangi basit bir yöntem kullanabilirsiniz. Ve böylece kesinlikle ona cevap, soru açık ve anlaşılır olmalıdır. Felsefi ilk başta uzun olması muhtemeldir yanıt bekleyin başka istemelisiniz veya daha iyi değil. Tercih etmek gerekli değildir ve tek kelimeyle (veya hayır evet) 'de yanıtlanabilir sorular, bu durumda konuşma başlatmak mümkün değildir.

Çocuklar kızlar için bu aklın bir kanıtı ve onlar için çok önemlidir muhatap, eğitim, çünkü sanal mektuplar, okuma yazma olması gerektiğini unutmamalıyız.

Bu gerçek iletişimin geçmek zamanı

Genç bayan sanal erkek arkadaş harfler göz ardı ederse, o, başka bir rakip yazmak daha iyi değil umutsuzluk gerekir.

sempati tepkisi, her iki ilgilendiren konuları bulmak için, ortak bir zemin arayışına başarısını pekiştirmek gerekir.

Ve en önemlisi, konuşma gecikme değil ve nasıl kısa sürede gerçek dünyada karşılamak için. Bu iki ay içinde bunun olmaması halinde istatistiklere göre, gerçekliğe ilişkilerini koymak için şans neredeyse sıfıra düştü.

Sanal bir arkadaşı ile ilk gerçek buluşma - derece önemli bir an, hayatta etkilemek çok daha karmaşık Internet üzerinde daha uzun olmasıydı.

İlk canlı sohbet

Basit bir yazışma ve reel toplantılar arasında "internetten" kız ile iletişimin Orta nokta telefon veya Skype üzerinden bir görüşme olabilir. Sanal muhatap Skype adamın telefon numarasını veya paylaşılan giriş verdiyse - bu iyi bir işaret ve gerçek bir ilişki için ilk adım bu.

Ve bir şans kaçırılmaması gereken. Adam ne diyeceğini konusunda önceden düşünmek gerekir.

Konuşma Skype planlanan ise, çerçeve içinde iyi görünüyorsun, ama aynı zamanda görüntü ve arka plan utanmamıştı emin olmak için de önemlidir.

Erkek arkadaşı ona iltifat ilk görüntülü konuşma başlatın eğer O takdir edecektir. Haberleşme pozitif ve ilgilenen bir olmalıdır. Adam kendi akışı içinde anlayacaktır eğer, ben seçiminde yanlış değildi, o gerçek tarihe bir kız davet fırsatını alabilir.

ilk buluşma

Nasıl ilk buluşmada bir kızla davranmaya? Bir ilk tarihten önemini abartmak zordur. Nasıl aynı anda kızla ilişkiyi sürdürmek için?

adam önündeki başlıca görevi - potansiyel bir kız arkadaşı yine onunla görüşmek istediğini çok iyi izlenim üretirler. Ve her şeyden önce, çok iyi görünüyorsun ve koku gerekir .... o kuaförlük araçları ile tanışmadım soyulmamış ayakkabılar düzensiz giyim ya da saç onu görmeye gelirse bile çok güzel ve esprili adam, kız soğutmak.

koku sağlar. Çok iyi bir kolonya serpin önemlidir, ancak yeterli değildir. Adam kendini temizlemek olmalıdır ve giysileri de aklanıyor ve naglazhena bulundu.

Ama kıyafet, bildiğiniz gibi, sadece karşılar. iletişim yeteneği - Bir kadına nasıl davranması ana bileşeni. konuşmanın sadece 20 dakika içinde katlanmış adam hakkında ilk izlenim. Kadınların her küçük şey fark olduğunu hatırlayın. Nedenle genellikle adıyla adlandırılan gözlerinin içine bakmak çok önemlidir. Bu basit tekniklerin yardımıyla muhataplarına ihmal edilmemelidir bilinçaltı iletişim, arasında kurulur.

Tartışmalar

Nasıl bir kız ile bir görüşme yapmak üzere? arzu konular önceden dikkate almak ve şansa bu önemli bileşeni veda izin vermeyin. Bu bilgi, sanal iletişimin panoda kendi çıkarları doğrultusunda yardımcı olacaktır. Doğal olarak ve kolayca konuşabilmek için çok önemlidir.

gençlerin birbirleri hakkında hiçbir şey bilmiyorum hala gerçek dünyada bir araya gelerek, literatürden, spor ve nasıl onların boş vakit geçirmek istiyorum bahsetmek birbirinden müzikal tatları tartışmak için nötr konular ile bir görüşme başlatmak daha iyidir.

Kadın ondan hayvanları sever, ister bayan sorabilirsiniz. Ortak tutku köpek veya diğer evcil sonradan daha ciddi bir ilişkisi içine geliştirmek için daha iyi bir şansa sahip ilginç bir diyalog başlangıcı olabilir.

O kesinlikle ona süpriz bir şey ya da ne öğretmek zorunda olduğu bir erkekle ilgi duyacaklardır. Genç hanım arkadaşı ilginç olacak, o ilişkiyi sürdürmek isteyecektir.

kurallar iletişim

Onu korkutmak için değil, böylece nasıl kızla diyaloğa girme? Benzer şekilde, bir ilk buluşma sorgulama bir kız düzenlemek için gerekli değildir. o kendiniz hakkında söylemek isteyen Ama eğer, uydu, dikkatle dinlemek soru sormak, her şekilde ilgi göstermek zorundadır. genç bayan ve Man ilgi gibi sadece bir biyografi, ama onun hayallerini ve düşüncelerini.

Kesinlikle üzücü tema etkileyemez. Bu hastalık ve arızaları, okulda veya iş yerinde problemler, geçmiş deneyim aşktan söz ilk randevuda yasak.

Nasıl bir kadın eğer davranmaya Adam konuşma kız arkadaşı veya ona ilgi değil ağırlığında olduğunu hissedecek? Bu en kısa sürede başka bir konuya geçmek için olmalıdır.

kafe

Bir kafede bir kadına nasıl davranması öğrenmek ister misiniz? Bir adam bir kafede bir tarihte bir kız neden karar verdi, o kurumda davranış temel kuralları bilmeli.

Kafede doğrudan randevu atamak değil tavsiye edilir, önceden buluşup birlikte restorana gitmek daha iyidir. adam girişinde kendisine eşlik kapısını açmalıdır.

kampanya soğuk mevsim ve dış giysileri çıkarmak için ihtiyacı olan bir kafede meydana gelirse, ilk başta adam arkadaşı için yapmak yararlı olur, sonra da undresses.

tablo Yaklaşıyor, beyefendi bir bayan için bir sandalye iter ve otur onu sorar. o o kapıya bakan oturuyordu olması arzu edilir - kızlar için yer daha prestijli seçmek daha iyidir. Böylece, insanın arkadaşı olan saygısını ifade eder. Ancak o zaman oturur ve o yaptı. görgü adam bir arkadaşının önünde ya da onu sola oturmak gerekiyordu.

Garson salladı veya salladı edilebilir masaya çağırın. yüksek sesli bir çığlık ile yapın, parmaklarını çıtlatmak veya uygunsuz tak.

Tabloda adam bazı arkadaşları gelseydi, onun arkadaşı göndermektir emin olmalıdır.

Ve tabii ki, yiyecek için ödeme ve sarhoş adam olmalıdır.

eski

Bir erkek olarak eski kız arkadaşı ile düzgün davranmaya? onunla tanışın - değil iyi bir fikir. Bu önlenemiyorsa Ama eğer, o belirli kurallara ile uğraşırken uyması gereklidir.

Bu toplantıda günü, adam onun için gerçekten önemliyse, onun şimdiki kız arkadaşı bilgilendirmek zorundadır. erkek arkadaşının eski kız arkadaşı ile toplantı yer ve zaman konusunda önceden bilerek, bugün kıskanç tutku olmayacaktır.

Eski ile bir görüşmede bir adam onun kişisel hayatında ilginizi ve ayrıntılarını paylaşmak gerekir. işin, karşılıklı arkadaşlar hakkında iyi konuşun.

Ama geçmiş ilişkileri hakkında düşünmek tavsiye edilmez. Hiçbir şey olmamış gibi davranmak daha iyidir. Kesinlikle eski kız arkadaşı benimsemesi gerektiğini ve hatta dokunma. Sonuçta, cari ilişkiyi hatırlamak ve onları takdir etmek her şeyden gerekli ilkidir. Yarın ve bugün eski sevmedi ...

erkek ve kadınların psikolojisi yakın ilişkiler adam kurulması için, farklı olmasına rağmen, kadınların algı ve davranış özellikleri hakkında bilgi sahibi, ama sadece sevgilim mutlu etmek için denemek için o kadar önemli değildir. Nasıl - aşkı söyle.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.