BilgisayarlarYazılım

Nasıl Android'de bir uygulamayı yüklemek için?

popüler mobil işletim sistemi ile karşı karşıya ilk kez, birçok kullanıcı hakkında soruyorsunuz yükleme Android'de app. Bu bazen gerçek bile deneyimli bilgisayar kullanıcıları. şey OS Linux tabanlı geliştirilmiş ve hatta en basit eylem sıradışı algoritma yürütülmesine içerir olmasıdır. Doğal olarak, "standart dışı" yaklaşımın yalnızca Windows yürütme eylem mantığına alışık olduğundan bu kişiler tarafından hissedilir.

Önce yükleme Android'deki uygulamayı, tüm çalıştırılabilir programlar uzantısı «.apk» olduğunu bilmelidir. Windows'da benzer ürünlere formatını «.exe» var. Eğer (İnternet üzerinden veya bir bilgisayar kullanarak ya) herhangi uygun bir şekilde telefonunuza yüklemek için bir dosya yüklemeden önce.

yalnızca mobil cihaz ve internet sorusunun cevabı "nasıl yüklemek durumunda Android» daki uygulama çok basittir. Bu durumda en belirgin yolu hem ücretli ve ücretsiz programlar büyük bir seçim sağladı Market, kullanılmasıdır. Enjeksiyon bir tarayıcı üzerinden gerçekleştirildiği takdirde, o zaman indirilen uygulamayı yükleme sunacak. Pazar kullanımı sırasıyla, önce basit ve ücretsiz kayıt geçmesi gerekir, Google Hesabı olmadan üstlenilen edilemez olduğunu belirtmek gerekir.

En yaygın bir USB bağlantısı kullanarak bilgisayarınızdan dosya aktardığınızda. Bu sadece kablo yeterli olmayacak bağlamak bilmeli. Düzgün bir bağlantı kurmak için, öncelikle Android menü öğesi "Uygulama" ve "Debug" cihazı seçmelisiniz. Açılan pencerede, USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek gerekir. Aynı menü "Uygulama" olarak bir başka önemli etkisi gerçekleştirmek için gereken - Android'de bir uygulama bu izin olmadan mümkün değildir yüklemek için yani "Bilinmeyen kaynak" etkinleştirin. Eğer mobil cihazdan hafıza kartına erişmek için PC'ye bağlandığınızda kilitli olduğunu unutmayın.

Yani, PC ile çalışmalarını ayarlama ve elektronik cihazın hafızasında .apk-dosyayı kopyalamak, yükleme izni bulunmaktadır. hafıza kartına Erişim bağlantısını onaylamanız gerekir. Sonra her şey basittir. Sen indirilen dosyayı bulup çalıştırın gerekir. Standart işletim sistemi yeteneklerini kullanmak veya uygun herhangi bir dosya yöneticisini yükleyebilirsiniz.

Bu prosedürler, herhangi bir yürütülebilir dosya için uygundur. Kullanıcı bilmiyorsa nedenle, oyun yükleme Android için, bu oyun anlamak gerekir - bu bir uygulama veya program sırasıyla algoritma değişmez. Karmaşıklık yalnızca zaman ilk karşılaşma oluşabilir "cache". Modern 3D oyunlar normal işlemleri Android ek dosyaları (cache) dayalı mobil cihazlar sahipleri gerektiren gerçeği. Cihaz internete erişimi yer verdi, oyun indirebilir ve bu dosyaları kullanmak isteyecektir. Her şey bir onay kullanıcıdan gerekli olan, otomatik olarak gerçekleşir.

Gördüğünüz gibi, Android uygulamasında kurulum oldukça basittir. Bir kez güvenle ek talimatlar ve ipuçları olmadan gelecekte tüm eylemleri gerçekleştirebilir, prosedür anladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.