IlişkilerKarşılamak

Bunun için bir kız sevebilirim?

Aşk - büyük geçmişin erkek ve bu kahramanlık yapmak mevcut zorladığı bir duygu. Ve gelecekte muhtemelen çok az değişecek! kelimenin tam anlamıyla "dağlar kapatmak böylece Bunun için bir kız sevebilir?

Puşkin'in şiirlerini adanmış olan herkes tanıdık Anna Kern, kız arkadaşı Pamela Courson ithaf Jim Morrison ( "Kapılar" lideri), sözleri. Hiçbir az bilinen ve Rodin heykeller, yaratılış hangi Kamilla Klodel esinlenmiş. Ve Salvador Dali'nin resimlerinde? Bunların çoğu basitçe olmuştur onun ömür boyu Gala görünmüyor olmaz. Ne bu kadınların bu kadar özel? Bunun için böyle bir güçle bir kızı sevebilir? Ve bu olabilir , kızlar olmak ve kadın, bu en yaygın idi? Ama erkekler özel bir şey onları bulmak mümkün? Büyük olasılıkla, bu sorulara cevap kimseyi veremez. Ancak günümüzde birçok erkek, erkek ve erkek kendilerine aynı soruyu soruyor: "Eğer kız sevebilirim ne". Ve en yanıtlamaya çalışalım! Gerçek, biz muhtemelen tanımlamak olmaz. Ama neden denemiyorsunuz ki?

Biri o güzellik için onun kız seven söylüyor. Ama muhtemelen, şefkati sadece sempati aşk değil. Güzellik ne zaman "kaynama" duygusu, ilk başta enchant. Ama daha fazla güzellik "ladylove" diğer özellikleri için güzel bir ek olabilir. Ama kızlar Ancak, güzel olma eğilimi ne olursa. Burada, güzelliği çoğunlukla model ve film aktris benzerliğini fark. Ama en güzel adam kız "vurgulamak" kabul edilmez görünebilir. Örneğin, kalkık burun yanak ya da girinti.

Bazı bir kız sevebilirim sorusunu yanıtlayan, demek ki aşklarının nedeni - ruhların ilişkisi. Ve böylece gerçeğe daha yakındır. Ancak, "akrabalık" kavramı tüm farklı anlamda koydu. Bazıları için öyle - ortak çıkar. Diğerleri için - birbirlerini bir inanç ve istek sevinç ve üzüntüyü korumak için.

Bazıları onun cinsellik bir kız aşık nedenini çağırır. Ama önemli değil, aynı zamanda muhtemeldir. Sonuçta, kaç inanılmaz seksi kadın yalnız kalır?

Yukarıdaki nedenlerden hiç doğru değil Ama eğer, o zaman ne sen gerçek bir kızı sevebilir?

Evet, muhtemelen, değil belirli bir şey için. Bütün sevgi sonra - duygu tamamen mantıksız olduğunu. Ve, belki de hiç şaşırtıcı bir kişi ne seviyor biliyorsa, o zaman sevgi değildir, ama bir şey bambaşka söylüyorlar.

Kızı seviyorum için çok sıkı bir fark budur, ve o? Önemli olan duygular olmasıdır!

"Kız nasıl kontrol sevmek?": Ama sonra birçok erkek yeni bir soru daha güçlüydüler. Çoğu zaman, bu sorun her nedense duygular sevgilim samimiyetinden şüphe etmeye, o adamları ile ilgilidir. Bazıları düşünüyorum parasını veya toplumda pozisyonunun "aşk" söyledi. Ve birisi sadece patolojik olarak emin değil. Bu durumda ne yapmalı?

kız hayatı boyunca araştırmalar yapan özel dedektif arkadaşlarınızla flört etme veya işe podsylaya Sen, kontroller için ayarlayabilir. Ve sadece sakin olabilirim. Ve kendinizi ve ilişkiyi anlamak için. senin evde beslenen hayvan ilgilenir eğer hasta olduğunda Aslında, sen görüşünüzü (sadece görünüm için değil, gerçekten) ve de ona ilgi dinler yaşam değerlerinin mümkün olduğunca sizinle yürütmek ve kararlıdır - Onun duyguları, olasılıkla doğrudur. Bu nedenle, sizin aşırı titiz denetimi sadece derinden ona zarar verebilir. Ve o seninle bir ilişkiye ihtiyacınız olup olmadığını şüphe etmeye olun.

"Nasıl kızla ilişkisini korumak için?": Sonra size bir soru daha rahatsız. Ve burada o kadar kontrol etmez! Ama rahatsız kız onun için aşağılayıcı, çek affedemem!

Aşk birbirleriyle ve birlikte geçirdiği her anın tadını çıkarın! Ve hayat onun yerine her şeyi koyacağız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.