Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Ilnur Zakarin: biyografi ve fotoğraf

Ilnur Zakarin - bu sporda büyük şeyler elde etti Rus bisikletçi. eşit, o, dünyanın lider sporcular ile rekabet ödüllerle bir yeri vardır. Sonra, onun biyografi, başarısızlıkları, başarıları, hem de hayata dair ilginç gerçekler bak.

genel bilgiler

Naberezhnye Chelny doğumlu Ilnur Zakarin (Eylül 15 1989) ,. 2012 yılına kadar Şose bisikletçi junior club "Premier" için oynadı. Ayrıca mesleki faaliyeti "Katyuşa" ekibi ile bağlantılıdır. Sezon 2013 sporcu profesyonel kıta kulübü "RusVelo" içinde geçirdi. Aynı yılın yazında Rusya Federasyonu şampiyonu oldu ve ayrıca "Adigey Büyük Ödül" kazandı. Ilnur Ana başarılar:

 • Bireysel kesim (2013) üzerine Rusya şampiyonasında liderlik.
 • "Jiro İtalya" konulu ilk aşamasının galibi (2015).
 • O 17-inci aşamaya "Tour de France" (2016) kazandı.

68 kg - Büyüme atlet 1 metre 87 santimetre, ve ağırlığıdır.

Kariyer: pozitif ve negatif

Profesyonel bir etkinlik, kariyerinde birkaç önemli noktaları notları bisiklet kendisi için Ilnur Zakarin. İstenen başarı sporcuya "Giro" ve "Fransa Bisiklet Turu'nu" kazanan düşünüyor. aksiliklere gelince, o Olimpiyatları (Rio de Janeiro) talihsiz bir düşüş, ve non-katılımdır.

bisikletçi geçmiş sezonda Olimpiyat Oyunları'nda gerçekleştiremedi beri yetmişli onun potansiyel ilgiyi fark etti. Bu rakam kendi deyimiyle alınır. Ilnur Zakarin düşüşü çok çabuk iyileşti sonra. atlet olarak, bu ana itici güç Rio Olimpiyat Oyunları için iyi hazırlanmak arzusu idi. Bisikletçi koçluk personel ve onunla bir zor anda içinde bulunduğumuz arkadaşlar teşekkür ederim.

Olimpiyat Oyunları başarısız gezi hakkında gerçekler

Olimpiyatlarda olmayan katılımı konusunda çok endişeli Ilnur Zakarin. Bu rüya uğruna, pek çok bağışlanan:

 • Sert eğitilmiş;
 • "Giro" sporcu tekrar bisikletine bindi turnuvanın düşmesinin ardından on gün içinde;
 • ağrı ve post-travmatik durumun içinden neredeyse iki hafta bisikletçi eğitimi.

kendisi notları bir atlet, Ilnur Zakarin Olimpiyatları için gitmiyorum haber olarak bir balta başı gibi çarptı. Adam oyunlara başvurdu umuduyla son dakikaya kadar liderleri ile sürekli temas halinde idi. Olimpiyatlar Ilnur başlamadan önce iki gün o hareket edebilir söylendi. Ancak, o kabul etmedi. Bu Brezilya'ya uçuş çok zaman alır ve kalite eğitimi neredeyse kalmaz gerçeği ile kanıtlanır.

pek çok uzman Zakarin kendilerini yer almadı yüzde yüz katılım göstermeye muktedir olduğuna ikna edildi rağmen.

ayrıca planları

Rider zaten planları ve 2017 için takvimi vardır. İki prestijli aşamalarında yer alacak tam olarak ne biliyor: "Giro d'Italia" ve "ispanya bisiklet turu". sporcu bir bisikletle iniş, o yüksek aerodinamik performansın seçti söyledi. Ilnur Zakarin her iki yarışta lider pozisyon almak umuyor.

bisikletçi ayrıca Norveç'te Dünya Şampiyonasında gerçekleştirmek için ümit, daha fazla sorumluluk ve motivasyon hisseder. Başka sporcunun rüyası - Tokyo'da Olimpiyat Oyunları'nda başarılı bir performans.

Rusya'da bisiklet Gelişimi

ulusal gelişmesi üzerinde bisiklet aşağıda sunulmuştur fotoğraf hangi Ilnur Zakarin, çok şüpheci konuşur. yer BİSİKLET açtı baştan rağmen, ilerleme aramak zordur. Ne yazık ki, yetenekli gençlerin Avrupa'da yetiştirmek daha iyidir. Bu zayıf fon, uygun olmayan iklim ve uygun yollarının yeterli sayıda olmaması nedeniyle.

Geçen sezon atlet erken bitirdi ve uzun bir tatil girdi. Bu karar lazer göz ameliyatı lehine yapıldı. Aslında o lensi vardı sonra "Tour de France" bisiklet yarışçısı üzerinde yolda koordinasyon kaybetti olmasıdır. Şimdi her şey gayet iyi, atlet herhangi seviyenin şampiyonasında üst onur için rekabet hazırdır.

Şimdi ekibi "Katyuşa" Rus vatandaşlığına sahip beş binici bulunmaktadır. Birlikte kulüp üyeleri ile "RusVelo" Rus milli takımı için büyük bir potansiyel olduğunu. Atlet binici çok güçlü bir ekibi var "Tinkoff" projesi, kapatılmasını üzüntüyle karşılamaktadır. O yeni yapıda kulübün hızlı bir dönüş için umut ediyor.

Bisiklet Federasyonu Zakarin başkanı ne yapıyor?

Üç kez Olimpiyat şampiyonu ve Rusya Federasyonu'nun Bisiklet Federasyonu Başkanı Vyacheslav Ekimov, şunları kaydetti:

 1. Ilnur sadece bir "Giro d'Italia" lider ve onur podyumda en üst nokta için mücadele ettiği konusunda önemlidir. talihsiz bir düşüş olmasaydı, sürücü birincilik için ilk üç yarışmacının olması gereklidir. Bu, gerçekten onun yaralanma kurtarıldı değil dikkat çekicidir, atlet zor pist "Tour de France" katıldı.
 2. Zakarin - ama spor ve yarışmalarda mütevazı adam, güvenle sürekli kültivatörler davranırlar. Bazı zamana kadar o İngilizce anlama ve şimdi serbestçe yabancı gazetecilere röportajlar verir vermedi.
 3. Rio Olimpiyatlarında birçok ümit atanmıştır. siyasi entrika değilse, bir şey layık performans Ilnur sağlanacağını açıkladı.

Yani bisikletçi Viatcheslav Ekimov hakkında birkaç kelime Görüşmelerden birinde konuştu nasıl.

Tüm spor başarısı

Aşağıda bisikletçi elde edilir:

 • 2007 - anda bireysel klasmanda gençler arasında Avrupa şampiyonası.
 • 2012 - Adigey Grand Prix'de birincilik, sınıflandırma ve 2 ve 4 aşamalı turu "Alsace" Noktaları. "Dzhirobo" in Dokuzuncu yer ITT beşinci sahnede ilk konum.
 • 2013 - ırkının Adigey Grand Prix Rus şampiyonluk ve üçüncü sırada lider.
 • 2014 - Soçi, Azerbaycan, Adigey ilk pozisyonlar.
 • 2015 - Tour de Romandie liderlik.
 • 2016 - Norveç'te Dünya Şampiyonaları Murcia, Polonya, Paris, turlar layık kısmen dördüncü pozisyonda üçüncü sırayı Bask ait San Luis, Katalonya, Alarvi.

Sonuç olarak

kimin biyografisi yakından bisiklet bağlantılıdır, enerji dolu ve kazanmak için hazır Ilnur Zakarin. Tüm siyasi zorluklara rağmen, Rus ekibi Dünya Şampiyonası, Avrupa ve Olimpiyat Oyunları'nda yerini alacaktır emindir. Bu yetenekli sporcuya şans dinlemek için sadece kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.