SeyahatSeyahat İpuçları

Ben Şubat ayında Tayland gitmeli: gezginler tavsiye

Tayland turistler arasında çok popüler. Sezon istediği zaman tatile buraya gelebilir, "yuvarlak" dir. Avrupa turlarına popülerlik zirve biraz sakinleştirir zaman, hiç "devreye girer" Tayland olduğunu. Birçok Şubat ayında Tayland'a gitmek istiyorum. Bu çok sıcak havalarda sevmiyorum olanlar için en başarılıdır. Sıcak yeterince ve rahat yoktur. Orada Şubat - yoğun sezonunda.

ülke hakkında Biraz

Şaşırtıcı Tayland, Çin ve Hindistan, Güneydoğu Asya arasında yer almaktadır. buradaki herkesin cennette gibi hissediyor çünkü binlerce turist tüm yıl boyunca bu bölgeye akın ediyor. Yumuşak, sıcak iklimi, egzotik, güzel kızlar - Tayland bütün. Burada sakinleri onlar ekstra para kazanmak için bir fırsat olarak onlar turist gibi, yeterince iyi huylu bulunmaktadır. Ülkenin başkenti - Bangkok. Birçok Doğu milletlerden yaşadığı toprakları, ancak ana birinde Thais ve Laotians olduğunu.

Hint ve Pasifik - Tayland iki okyanuslar tarafından yıkanır. Ülkenin adalar Yüzlerce birçoğu ancak son zamanlarda bir turist çare olarak geliştirmeye başladı, yeterince gergin. Aktif kentsel alışveriş veya partiye yalnızlığından Kayıp Isles tarih: tatil her zevke uygun seçebilir nedeni budur. Tayland'da istirahat Şubat ayında, Ruslar arasında çok popüler. Soğuk şiddetli sıcak yazlar geri dönmek arasında çok güzel.

Tayland'ın iklimi

hepsi kendi adalarında Tayland özelliği farklı iklim bölgelerinde yer almaktadır. Sırasıyla, ve tüm noktalarda hava farklıdır. Eğer, örneğin, kuzeyde parlayabilir güneşin güneyindeki aynı sürede, yağmur duşları vardır. adalar ve nem seviyeleri farklı. Böylece, bir ekvatoral iklimin hüküm sürdüğü Malay Yarımadası, diğer adaların en oysa yağmur Mousson vardır. Yağışlı serin ve sıcak olmak üzere üç ana mevsim ayrılmıştır.

Eğer Şubat ayında Tayland'a gitmek istiyorsanız, bir şey geziden beklediğiniz karar vermesi gerektiğini, turist tavsiye edilir oldu orada. Bu kez serin sezon denir, ancak şu anda burada düzenlenen 30 derecelik bize Ruslar sıcaklığı için, yılın soğuk bir süre ile ilişkili değildir.

Sıcak sezonu Mart ayında başlayıp Mayıs ayında sona erer. Buradaki tüm Nisan ortalama sıcaklık 38 derecedir. Yerel Yılbaşı - ısı zirvesinde Thais Songkran kutluyoruz. dökme su - kalpten Eğlence akımları, birçok işletme, çeşitli festivaller, en eğlenceli kapalı.

Yağmur mevsimi ülkede tuhaf. O Ekim sonundan ilkbahar dan sürer. Tayland böylece adaların her biri üzerinde farklı aylarda bu sezon çalıştırır, iki bin kilometre boyunca uzanıyor. Ve örneğin, kuzeydeki sağanak yağışlar olup, eğer, kasırgalar gece boyunca güneydeki aynı anda, korkunç olur sağanak geçer ve sabah güneş parlıyor.

Şubat ayında Tayland. hava

Birçok ziyarete en uygun zamanı serin sezon olarak kabul edilir inanıyoruz. Şubat düşüyor bitirin. Ancak, şu anda en yüksek sayıda turist olduğu akılda tutulmalıdır. Hava herhangi bir Avrupa 30 derece sıcaklığı için optimum olduğu için turistler, ısı yorucu rahatsız edilmez, bir plaj tatili keyfini çıkarmanızı sağlar. okyanusta su çok sıcak: 25 ... + 27 derece. Bir deniz tatili çoğu taraftar çocuklu bu kez ailelere buraya gel.

Eğer Şubat ayında Tayland'da geliyor ise, bu dönemde fiyatların etkileyici artış olduğunu unutmayınız. daha sen adaları geri kalanından almak istiyorum karar verin. Bir tur seçerken turist ziyaretlerinin aktivitesinin yüksek zirvesi için geldiğinde, hatırlıyorum.

Yüksek turizm sezonu

Çok popüler Tay ada Ekimden Mayısa kadar turistler tarafından zevk. Bu sadece hafif bir ılık iklimli ülkelerde kaynaklanmaktadır. Aslında, Tayland yağmur mevsimi çok kötü değil, birçok kişi bu yeri ve şu anda ziyaret severim. Açıkçası yüksek turizm sezonu açıklanması. güz biter Avrupa tatil ve çoğu tur operatörleri Plaj tatil turist Tayland gibi egzotik ülkelere seyahat sunan Asya yönünü gevşemeye başlıyor.

Tepe turist turları Aralık, Ocak, Şubat bulunmaktadır. Birçok Noel tatili, yılbaşı tatilinde Buraya talip. Çok egzotik, yeni yıl toplantı yerine her zamanki elbise bir Noel ağacı güney hurma ağacı içinde, sıcak kum keyfini, bir kadeh şampanya yükseltmek. O da öyle - Tayland. Şubat ayında Puket - en popüler adalarından biri, o son turistleri alıyordu olmasına rağmen.

Genelde birçok kişi gitmek şu anda Phi Phi, Lanta, Krabi Phuket ek olarak, Andaman sahili. Popüler ve ülkenin doğu - Mack Chang, Kood. Nazik güneş, sıcak deniz, egzotik bitkiler, bazı gizlilik adalarda fantastik bir atmosfer yaratır.

düşük sezon

Düşük sezon mayıs ayında başlar ve Ekim burada dek sürer. yağmur mevsiminde hakim geniş bir alana üzerinde. Ama kimse korkutmadı birçok turist bu zamanda tesisi için gitmek önerir. Bu dönemin Avantajı fiyatlarındaki düşüş çağrılabilir. Şubat ayında Tayland turları, çok daha pahalı ise, yağışlı sezonda bu bir gezi egzotik ülkede birçok gelemez.

Şu anda istirahat farklıdır. Aslında bu yağmur sezonu büyük ölçüde kuzey Tayland'da, sahil uzakta, ülkenin derinliklerinde gerçekleşmesidir. Ama ada Pattaya, Koh Samui, Koh Phangan yumuşak bir iklime sahiptir. Burada Rains akşam veya gece çoğunlukla vardır ve bunlar bir saatten fazla sürmez. Sadece çok fazla nem artar olduğunu, anında tüm çevresinde kurur.

Başka hangi avantajları düşük sezonda mevcut? Birçok insan aklimatizasyonuna hissetmiyorum, çünkü şubat ayında Tayland'da geliyorsa, hem temel nedeni yerine eksi 20 pozitif sıcaklık gelip, bu dönemi tercih etmektedir.

Yağmur mevsiminde, doğa canlanır ve geziye gönderilen egzotik tüm aşıklar tazeliğini ve yeşil ormanlar taşan şelaleler hayran. Ve tabii ki, kıyısında şu anda tüm dünyada sörfçü olacak. Bu mevsimde, burada rekabeti toplantı harcama olduğunu. ferahlatıcı iklim bu amaç için uygundur.

Tay mutfak

Ne olursa olsun sen geç Şubat ayında veya herhangi bir başka sezonunda Tayland ziyaret olsun, Tayland mutfağı çeşitliliği ve egzotizm ile sizi şaşırtacak. Hepiniz Ancak, unutmamak gerekir Tay gıda çok baharatlı. Eğer biber beğenmezseniz, garson uyarmak için bir restoranda sipariş etmeyi unutmayın. Genellikle, gezi değil çok pahalı gıda. Hatta bir aile ile 5 $ iyi bir akşam yemeği olabilir. lezzetli taze meyve suyu Bir bardak sadece yarım dolar için satın alınabilir.

egzotik meyveler tercih edenler için, Tayland muhteşem bir yer gibi görünüyor. Nestle bütün tatma yerel meyvedir. At ne zaman ülkede olmak olur, egzotik meyveler mutlaka burada. Onlar yıl boyunca olgunlaşır. Tek seferde herkes. Eğer Ocak-Mayıs döneminde olsaydı yapabilirsiniz mango deneyin. Nisan ayından Haziran ayına kadar, lychee olgunlaşan. May, temposu mangotan, Durian, mangosten longan tutmaya başlar. Hazirandan - gül ve şeker elma, carambola. İşte yuvarlak bir ananas, papaya, dragonfrut, jackfruit olduğunu.

Tayland (Şubat) Tur: yorumlar

Tayland - muhteşem bir yer. Burada ziyaret etmiş tüm turistler, kendi deneyimlerine dayanarak olumlu geri bildirim ve tavsiyeler çok bırakın. Onlar Şubat ayında burada olanlar olduğunu vurgulamak:

  • Rahat sıcaklık, ılıman iklim. Hiçbir Bunaltıcı sıcak, ılık deniz.
  • o güneşli bir sonbahar cennet birkaç saat içinde karlı bir kış gerçeğinin merak yaşanıyor. rüya gerçekdışılık duygusu.
  • Tayland'da Şu anda böyle Çin Yeni Yılı toplantı olarak ilginç festivaller vardır.
  • egzotik meyvelerin soğuk bir kış bolluk sonra özellikle çocuklara enthralls.

gezginler İpuçları

Ama Tayland'da ilk kez seyahat eden kişiler için seyahat gelen bir tavsiye. Yani yerli şok etmemek için, davranış hakkında bilmek gereklidir:

  • bağırma ya da sesinizi yükseltmek asla. Sadece göz ardı edilecektir. Thais bir kişinin bir not kaybolur inanıyoruz.
  • Sadece plajlarda Soyun. Tüm Taylandlılar uzun kollu gömlek gidin şehir. elbiseli bile temel nezaket gözlemleyin.
  • Birçok Tay kızlar genelde egzotik seks ile ilişkili olmasına rağmen oldukça iffetli insanlardır. Sokaklarda öpmek yapılmaz.
  • yetkilileri eleştirmek burada çalışmayın. Kral Thais için kutsaldır. ona hakaret dikkate alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.