SağlıkMüstahzarlar

"Ultraproct mumlar" - hemoroid için hızlı yardım

nedeniyle bileşim fluokortolon varlığı için "Ultraproct mumlar", anti-enflamatuar, insan ve antipruritik ve antialerjik etkisini ile gösterirler. Bu durumda, kılcal damarların çoğalmasına, kılcal azaltılması dilatasyonu, hem de indirgenmiş doku infiltrasyonu ve ödem engelleme yoktur.

Hazırlık "Ultraproct mumlar" iki ester flüokotolon içerir ve pozitif bir etki hızla elde edilebilir, böylece, farklı zamanlarda işletmek ve bu uzun bir süre daha var demektir. mumlar cinchocaine varlığı önemli ölçüde ağrıyı azaltabilir.

"Ultraproct" - talimatlar

Mumlar kullanımı için tahsis edilmiş zaman hasta proktit, yüzeysel anal fissür ve hemoroid.

Eğer uygulamadan önce bu ilaç dışkılama yapılması gerektiğini ve daha sonra iyice anüs temizleyin. Tedavi "Ultraproct mumlar" iyileştirme sonra en kısa sürede gelir, ama bu kullanımı derhal durdurulması için bir sinyal olmamalıdır. relaps ortaya çıkmasını önlemek için, ilaç, en az bir hafta (günlük veya merhem, günde bir kez olarak uygulanır başına 1 fitil) için sağlık iyileştirilmesi sonra kullanılmalıdır. Ancak, bu tür tedavinin maksimum süresi bir aydan fazla olmamalıdır.

Mumlar içine en derinden her gün tanıtılmış ve anüs. Bir hasta şiddetli ağrı varsa, öncelikle, gündüzleri 2-3 fitiller girmesine izin altındadır. Eğer yaz ve büyük ölçüde yumuşamış mum ilaç alıyorsanız, onların açılıştan önce soğuk suya indirdi süredir önerilir.

ovmak merhem uygularken o anüs yakınında iyi olmalıdır. merhem bir tüp kullanılarak önce, kapalı vida kapağı için gereklidir. Bir kap tarafından idare, ancak şiddetli ağrı parmağınızla bunu yapmak için daha uygun olur edilebilir. güçlü maruz hemoroid varlığında ilk kalın yayma merhem, ve daha sonra, parmak vasıtasıyla, yavaşça geri itmek zorundadır.

"Ultraproct" mumlar veya merhem - kontrendikasyonlar

Ilaç uygulama alanında varlığında veya tüberküloz sifilitik işlemlerde bu tip terkipler, aynı zamanda, viral hastalıkların kullanımı tavsiye edilmez.

yan etkiler

çünkü bir aydan fazla ilaç "Ultraproct mumlar" kullanmalarına izin takdirde Böyle cilt atrofi gibi yerel fenomenler olabilir. Oldukça ender alerjik deri reaksiyonları meydana gelir.

mumlar ve merhemlerin kullanımı için özel talimatlar

mantar enfeksiyonları varsa, ek terapi yapmak için gereklidir. Ayrıca gözlerde bu ilaç kaçınılmalıdır alma.

aşırı doz

Fitiller ve merhemler gibi bir defalık doz aşımı sürdürüldüğü takdirde olumsuz etkiler gözlenmez. Eğer kazara yutulması fitiller veya merhem yaparsanız, ciddi kalp ve solunum sisteminin depresyonu yanı sıra nöbetlere neden olabilir.

Bu ilacın klinik çalışmalar sırasında diğer ilaçlarla veya uyumsuzlukları ile herhangi anlamlı etkileşimler onlarla tespit edildi. Ayrıca, ilaç psikomotor reaksiyonların hızını etkilemez.

"Ultraproct mumlar" - yorum

Hastaların çoğunluğu oldukça hızlı bir şekilde hemoroid mevcudiyetinde ağrıyı azaltır, ancak döner uygulaması sona sözü geçen araçlar, fitiller şeklinde ya da merhem şeklinde olduğunu gösterir. Bir dezavantajı, ilacın kullanımı oldukça uzun bir süre adı zamanda (bir haftadan fazla bir ay) fayda kalıcı üretilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.