SeyahatSeyahat İpuçları

"Beaver Günlüğü" - Krasnoyarsk bölgesindeki eğlence parkı. kış ve yaz Özellikleri

Fan Park "Beaver Günlüğü" bağımsız sezon veya hava veren bir bütün kompleksidir. İdare bütün gereksinimleri dikkate almak başarısız oldu ve dünya çapında standartları. Bu Devlet Rezerv sınırıdır rekreasyon alanında, Krasnoyarsk pitoresk köyünde yer almaktadır. Aktif bir yaz tatili ve dinlenme için bütün koşullar vardır. Ama kışın, yamaçlarda şansınızı deneyebilirsiniz.

yer kesinlikle benzersiz ve evrensel çağrılabilir. Burada resmi ve gayri resmi toplantılar, kurumsal, aile ve kitlesel kutlamalar her türlü gerçekleştirebilir.

genel bilgiler

"Beaver Günlüğü" - Krasnoyarsk bölgesindeki eğlence parkı - çok güzel bir bölgede yer almaktadır, korunan alana yakın arazinin 40 hektar. Burada ise her zaman serin suda banyo yapabilir miyim nehir Bazaikha ki. Burada doğa tektir ve hava temiz. Kurum, birleştirilmiş sınıf olarak bir noktadadır. İnşaat, turizm alanındaki en son küresel eğilimler ile gerçekleştirildi. Kışın kayaklar donatmak ve yürüyüşler tadını çıkarabilir. paten öğrenmek fırsatına sahip herkes için. kayıtsız kimseyi bırakmayacak parkta kış tatilleri hakkında bekletilen kitle kutlamaları. Yaz aylarında, eğlence geniş bir yelpazesi sunmaktadır. Sen, aktif spor yapmak bütün aile ve daha fazlası için etkinlikler düzenleyebilir.

"Beaver Günlüğü" fan parkında yaz sezonu

yıl eğlence parkı "Beaver Günlüğü" (Krasnoyarsk) zamanına bağlı olarak hizmet ve eğlence sunar.

Yaz aylarında açık hava geniş kumsal su sporları her türlü ile donatılmıştır vardır. Bu çocuklar ve yetişkinler için konumlar çok sayıda çalışıyor. Modern bir temizleme sistemi ve sıcak su ile büyük bir yüzme havuzu olduğunu ve nehirde yüzebilir. Yapay bir rezervuar sıcaklık 26-27 derece içinde tutulur. Ve su kendisi sürekli temizlenmeli ve dezenfekte edilir.

misafirler özel geziler, kısa yürüyüşler ve geziler organize etmek için. En ilginç yerlerden biri bir asansör olduğunu. Üst kısımdaki güçlü dürbünle detay tüm şehri yapabilir misin. keyifli ve ödüllendirici takipçiliği için yürüyüş yer almaktadır. Turistler en ilginç yerleri ziyaret edebileceği bir bütün program oluşmaktadır.

Asansör ve kaya Takmak üst kısmında eğlence için gereken her şeye sahiptir piknik için çeşitli pavyonlar vardır. ziyaretçilerden gelen tepkiler, burası sık biri olarak kabul edilir. Nerede bursu ve çevresindeki güzellik zevk arkadaşlarıyla bir büyük bir zaman olabilir.

daha aşırı dinlenme sağlanan sürmek hayranları için. İşte onlar daha vardır. ipe bir heyecan verici uçuş, herkesi değil cesaret - Örneğin, "Ziprayder" gibi bir cazibe vardır. Karmaşık Rusya tırmanma duvarının topraklarının tamamı üzerinde büyük sunar. deneyimlerini paylaşmak isteyen eğitim bile profesyonel dağcılar vardır.

Özellikle dikkat çocuk eğlence ödenir. Genç misafirler İhtiyaçları tam olarak dikkate alınması. "Beaver Günlüğü" (Krasnoyarsk bölgesindeki eğlence parkı) en iyi çocukları eğlence sunmaktadır. Çocukların mutluyuz hangi bir sanal gerçeklik binmek bile yoktur. Sen, bisiklet veya elektrikli araç kiralamak bir salıncak ya atlıkarınca binebilirsiniz.

kış mevsiminin Açıklaması

kışın sürmek çoğu, tabii ki, çalışmıyor. Bu 6 ay için de aynen geçerlidir kayak sezonu, zamanı. Uygun kapak İtalya'dan getirilen özel birimler tarafından desteklenmektedir. Kendi görev - kar nesil. Kayak gündüz, ama akşamları sadece mümkün değil. Donanımlı özel spor kapsama.

"Beaver Günlüğü" (eğlence parkı) 14 kadar pistine sahiptir. Onlar herkesin uygun olanı seçmesine olanak tanır karmaşıklık açısından, farklılık gösterir. kesinlikle güvenlidir bile çocuk parçayı, sağlanmıştır. Ayrıca, özel bir kulüp, onlar eğlenmek nerede ve çocuklara açıkça açık zaman harcamak. Çocukların profesyonel eğitimcilerin bakım altında olduğundan ebeveynlerin varlığı gerekli değildir.

kompleksinde Yemek

doldurma ve lezzetli bir yemek var kurumlarının daha fazla sayıda, donatılmış. Eğer herhangi bir kafe veya restoran sevdim seçebilmesi yemekler dahil değildir. Tüm organizasyonlar benzersiz ve farklı özel iç vardır.

hizmet

Personelin çok sayıda çalışan topraklarında kim her misafir için çok özenli. Gerekirse ek hizmetler sunulacaktır. İşçiler tüm sorularla yardımcı olmak ve her zaman bir araya gelecek.

"Beaver Günlüğü" - eğlence parkı mümkünse sen, Krasnoyarsk şehrinin tüm misafirler ve sakinleri ziyaret etmelisiniz, (fotoğraf maalesef kompleksin tüm boyutlarını göstermek olamaz).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.