ModaGiysi

Bezelye Elbise - şık, zarif

Küçük bir kız dan büyükanneye, ortalama üniversite royals için öğrencinin - O bezelye şeklinde basit baskı sıkıca adil seks tamamen farklı yaş ve sosyal statü ve dolap yerleşmeye başlamasıyla birlikte olması şaşırtıcıdır. "Prenses fasulye" tekrar tekrar bezelye bir elbise içinde halkın önüne göründü Keyt Middlton, çağrılabilir. Tabii ki, herhangi bir durumda böyle bir şeyin alaka doku dokusuna doğrudan ilişkilidir. Sonra modeli elbise pamuk veya keten malzemeden yapılmış ise arkası açık olan bezelye, "köylü tarzı" olarak sınıflandırılabilir. ipek veya aynı stil saten versiyonu tartışmasız silah ölümcül seductress olacak olsa.

Klasik görünüşüdür baskılar - zıt bir arka plan üzerinde simetrik bezelye. O ilk On sekizinci yüzyıl sonlarında Fransa'da ortaya çıktı ve üst sınıfların ayrıcalıklı olmuştur. Zamanla, desen kumaşlar ve renkler üzerinde bulunan formda birkaç kez değiştirilmiş, ancak bezelye geleneksel elbise her zaman güncel olduğunu. Bu durumda doğrultusunda bir stil seçerek, sosyal etkinlikler, sinemada ya da sadece bir yürüyüşe, ofiste üzerine konabilir. Bu modelin kendisi çok aktif olduğu için, aksesuar aşırı yalnızca görüntü zarar verebilir. Düz ayakkabı ve çanta incelikle görüntüyü dengelemek. Resmi olarak görünüş donatılmış bir ceket ve romantizm ve hafiflik verecek - geniş kenarlı şapka. bezelye içinde elbise "retro" tarzında çok yakın ise, bağbozumu peşinde yakalanan. Bu filmin tarzında geçmişin ve ayakkabı eldiven komik bir görünüm verir, ama aynı zamanda sahibinin yaş eklemek sadece 50-ler yıldızlar anlamına gelir.

dönüştürülmüş bezelye gelince, tehlikesi yoktur. daha bir soyutlama gibi asimetrik bir baskı tercih kadın, o onu klasik pompaları veya inci kolye giymek mümkün değildir. Ama resmin dinamiklerine daha fazla dikkat vurgulamak cüretkar ayakkabı, her zamanki gibi uygun. bezelye şeklinde raznosortnyh desenli giysiler birleştiren oldukça kabul edilebilir, ancak stil doğal anlamda burada yeterli değildir. hatalardan kaçınmak için, onun kendine renkli şeyler yenerek bir "şaşkın" parça dolap seçmek daha iyidir.

Karanlık bir arka plan üzerinde nohut tercih edecektir eğer ince olacağı şişman kadını hatırlamakta. Bu bilinen bir yasa istihdam - büyük rakam görsel hacmini artırır. Stroynyashkoy şans - hepsi gider. Deri ve göze rengiyle uyum içinde olduğu renkler çok önemlidir. O bir bezelye ve aynı çizim için onun dikkatini geçemedi kokteyl elbiseleri. Herhangi dükkanın Kataloğu saydam malzemeden bir model gibi dekore edilmiştir, her hasta için uygundur.

bezelye içinde elbise hala vitrininizi değil, gardrobunu süsleyen Ve eğer bu adaletsizliği düzeltmek için zamanı. Sonuçta, gerçek bir prenses gibi hissetmek için en az satın almak değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.