SeyahatSeyahat İpuçları

Nasıl yalnız BAE vize almak için. Rusya'da BAE vize merkezi: adres, vize

Rus turistlerin yanı sıra diğer BDT ülkeleri vatandaşları ülkeye giriş izni almak için vize başvuru merkezini ziyaret etmelidir Birleşik Arap Emirlikleri BAE ziyaret etmeden önce. Bu belgenin hazırlanma özellikleri arasında gezinin ülke ucuna, hem de elektronik ortamda belge elde edilmesi olasılığı sayılır altı aylık rezerv pasaport dikkati çekiyor. İster beğenin ister beğenmeyin, bugüne kadar bilimsel ve teknik ve ilerleme BAE turizm kilit noktaların biri olarak kabul edilir.

Bu Birleşik Arap Emirlikleri geçiş yoluyla seyahat insanların bu amaçlar için ayarlayabilir fazlalaştı transit vize bakılmaksızın şirketlerin herhangi hizmetler kullandıkları olsun, ülkenin her havaalanında kadar 96 saate.

evraklar

izin yapmak için öncelikle aşağıdaki belgeleri getirmek için vize başvuru merkezi ve UAE ziyaret etmesi gerekir:

 • pasaportun rengi kopyası;
 • biçimi renkli fotoğraf 4,3h5,5 cm;
 • tam doldurulmuş başvuru formu.

Eğer çocukları ile seyahat etmek istiyorsanız, o zaman ihtiyaç belge ve doğum belgelerinde bir kopyasını yapmak için. Bağımsız seyahat daki Otel Yıldız 2-3 için bu kitaptaki ardından ajans yatırmak gerekecektir evlenmemiş kadınları, göndermek olacak olursa bunun 1.500 $ olduğunu. Bu miktar o zamanında ülkeyi terk durumunda sahibine iade edilir.

belgelerin sunulması, pasaport fotoğrafları kopyalarını kullanmalarına izin gerçeğine dikkat edin olarak onun bu belgenin bir kopyası bir geliş tarihi ile İngilizce adı adı ve turistik adıyla ayrı dosyalarda gönderilecek gerekecektir gibi ülke. Bütün bu belgeler elektronik ortamda turistik operatöre aktarılan veya bir e-posta göndermek edilebilir.

çoğu durumda bir ay için standart bir turist vizesi, herhangi tercihli vize merkezi BAE beş iş günü için hazırlar. Çocukların pasaportlarına girdiyseniz bu durumda ücretsiz olarak izin vermek mümkün olacaktır, ve üzerinde çocuğun kendi belgenin varlığında zaten ayrı ödeme sırasıyla bir yetişkin olarak vize var. Bu Dubai ya da Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dabi vize başvuru merkezinde çözünürlüğü yürütmek durumunda, hatta birinden üç ay olan süre çoklu giriş vizesi, sahip olabileceği dikkati çekiyor.

aslı veya bir kopyası şeklinde hedefe girişte turistler için izin belgelerin işlemi göç hizmeti tarafından gerçekleştirilir ve bunlar verilir. BAE'de vize maliyeti $ 60'dır. Eğer sinek önce turist mutlaka konak otel veya tur operatörü tarafından verilir elleriniz, önceden yazılı onay almak zorundadır.

gerek Özellikler dikkate alınacak

Burada yaş veya cinsiyeti kısıtlamaların hiçbir resmi, BAE Vize Merkezi onlar kocalarıyla ülkede gelirseniz 30 yıldır ve bu yaştaki kadınlar daha genç bekar kadınlar için vize vermeyi reddederse, ama olabilir gerçeğine rağmen onlarla aynı adı yok. Nasıl girip sadece belirli bir havaalanı yoluyla yapılan turist vizesiyle ülkeyi terk etmek. Ayrıca değer belirterek vize İsrail pasaport sahiplerine verilen edilemez bir gerçektir.

vize tipleri

Birleşik Arap Emirlikleri için vize sadece bir kez yapılır ve sürekli takip eden her girişle yeni bir yetki vermek gerekir edilir.

Bunun yerine standart ve her kişiye pasaport birçok etiket tanıdık kimlik numarasıyla özel bir dosya ve giriş elektronik formatta sadece saklanır için gerekli olan tüm bilgileri yayınladı. Numara A4 kağıda yazdırmak ve ülkeyi ziyaret etmek yanınızda gerekir, bundan sonra e-posta, gelir.

Sadece birkaç verilen vizelerin aynı türden:

 • Misafir - 90 güne kadar ülkede kalmak için bir fırsat sunar. Bu izin iki aşamada olacaktır: Birincisi, başvuru böyle dönem için seyahatin amacını teyit edecek belgelerin tam bir paket sunması gerekmektedir. BAE'de vize için bizzat getirilen ya da sadece resmi bir e-posta vize merkezini göndermek edilebilir. Bundan sonra, durumunuzu izah belgelerin kopyalarını içine ve iletişim iletişim verileri için izin verir. Sonra Göç Servisi tarafından teyit ya da reddine beklemek gerekecektir. Başvurunuz kabul edilmişse, o zaman gerekli belgelerin paketin kalanını getirmek gerekecektir.
 • Tur - uzatılma ihtimali olmadan 30 gün boyunca ülkede kalmak için fırsat sağlar. arkadaşlar Emirlikleri turu ziyarete gelmek, hem de onların yakınları veya ortakları ile tanışmak isteyen turistler için ideal. Böyle bir izin tescili için, öncelikle ödemek zorundadır vize ücreti, yanı sıra BAE vize geliştiği vize merkezinin bir komisyon ödemek için. Bu durumda, komisyon tutarı, doğrudan seçtiğiniz şirket, hem de aciliyet ve belgelere bireysel ihtiyaçlarına bağlı olacaktır. Bir gezi için bir sponsor olarak, bir otel, havayolu veya seyahat acentesi seçebilirsiniz.
 • Fayda - 14 gün yayınladı. herhangi bir iş gezileri için veya iş yapan insanlar için en iyi seçenek. Çoğu zaman satış yöneticileri, şirket temsilcileri ve diğer uzmanlar için yapılmış.
 • ile genişletilerek Birleşik Arap Emirlikleri olmanın 30 güne kadar, - davetiye anda. Genellikle bu tür izinler akrabalarına ziyaretleri için verilir, ancak bunu elde etmek için, kesinlikle yakın akrabası şeklinde bir sponsor olması gerekir.
 • Transit - 4 gece kalmak için verilir. Havaalanında nakli için ihtiyaca ek olarak, kısa iş toplantıları için vize bu tür sağlayabilir. oldukça basit servis ve konsolosluk ücreti ödemek böyle bir vize almak, ancak yalnızca havaalanında geçerlidir belirleyin.
 • Seyir - ziyaret insanlar için yapılır Emirlikleri tur gemisinde. Böyle bir vize yapma birçok limanlarında dikilecek gerekecektir herhangi yolculukları seyahat sırasında gerçekleştirilir. Bu tek veya çoklu ve 10-15 gün şeklinde olabilir.
 • Resident - üç yıl ülkede kalma olasılığı yapılır. kişiden bu izni almak için yerel şirketlerin bazıları belli bir özelliği veya işin resmi yer olmalıdır. Böyle bir belgesi için uygulama yalnızca işveren hizmet etmeli ve kişinin fazla altı ay süreyle BAE bırakırsa, vize tamamen iptal edilir.

Vize herhangi türleri onu BAE vize merkezini verdi andan itibaren 59 gün süreyle verilir. Petersburg, Moskova ve diğer büyük şehirler söz konusu yetkilendirme (türüne bağlı olarak) yayınlanan ve daha sonra bir süre aktif hale getirilebilir ki birden fazla merkeze sahip. Bu sizin ayrılış tarihinden önce erken iki aydan daha vize kaydı ile uğraşmak gerekir bu nedenle içindir.

finansal sağlamlığına kanıtı

o bir davet mali durum aktif gezgin olduğunu doğrulamak veya almak için izin almak gerekli olacaktır.

Aktif gezginler son beş yılda, İngiltere, Avustralya, ABD ve diğer bazı Schengen ülkeleri ziyaret etmiş olanlar olarak kabul edilir. Bunu doğrulamak için, pasaport kopyasını yanı sıra bu ülkelerden birine vize listelenen bir sayfa göndermek için yeterlidir. Eğer başka bir ülkeye gitmek, ama son beş yıl içinde en az iki kez onları ziyaret ederse, o da size olan izin verme için bir fırsat olabilir, ama yine de son iki yılda gelirlerini onaylamak için olmalıdır.

Vize Başvuru Merkezi'nin finansal kapasitesi 400'den fazla 000 ruble yıllık kazançlara göre belirlenir, ancak altı ay sonra altında olmalıdır Form 2-PIT, bir belgesini sunması için böyle gelir ihtiyacını teyit etmek. Banka veya istihdam belgesi sertifika göndermek de mümkündür.

Vize çocuklar

ek olarak, çocuk için izin vermek için aşağıdaki belgeleri sunmaları gerekir:

 • Doğum belgesi;
 • onlar eşlik yoksa izin, ailelerinden seyahat etmek.

Bir çocuk ebeveynlerinin pasaportlarına kayıtlı ve bu nedenle sadece birlikte onun resmini, daha sonra yolculuk yapıştırılır onlar hazırlamak ve ayrı bir pasaport göndermenize gerek, ama aynı zamanda ücretlerin ödenmesi tamamen muaftır.

Dubai Merkezi aracılığıyla yapma

Birçok kişi Birleşik Arap Emirlikleri vize başvurusu için Emirlikleri ulusal şirketin hizmetlerini kullanmayı tercih. Dubai münhasıran şirketin müşterilerine hitap Moskova, kendi merkezi vardır ve aynı zamanda turistler için pek çok yarar sağlar.

vize merkezine belgeleri teslim etmeden önce, başvuranın veriler tamamen Aşağıdaki kriterlerden birinin uygun olduğundan emin olmak için önerilir:

 • Başvuru sahibi vize veya son beş yıl içinde şu ülkeleri ziyaret sahiptir: İngiltere, ABD, Schengen ülkeleri, Kanada, Japonya, Yeni Zelanda;
 • Başvuran gelir geçen yıl belirten bir sertifika 400 bin ruble olarak gerçekleşti sunabilir veya son altı aydır onun aylık maaş fazla 33 000 ruble oldu.

Hem de yetişkin başvuru olarak, çocukların belirli kriterler vize karşılaması gerekir. kişi bu kriterlerden en az biri ile uyumlu olmadığı takdirde, onlar için vize başvuru merkezi aracılığıyla evrak kullanılamaz ve bu nedenle olur, bu yüzden Emirlikleri alınamıyor. Dubai, Rusya vize merkezleri ile diğer şehirlerde gibi, herkes için aynı kurallar ortaya koydu.

vize yetkisinin verildiği kaydı 30 gün boyunca yürütülür sonra aynı anda 58 gün size bu belgenin verildiği tarihten itibaren bir süreye sahip giriş için sözde koridor vardır. Burada yapılabilir gibi acil BAE vize uygun nedenlerle,.

merkez adresi: Moskova, Renk Blvd., 2, birinci kat; Petersburg, Nevsky Prospect, 55, ikinci katta.

Abu Dabi Merkezi aracılığıyla yapma

Eğer Etihad Airways hizmetlerini kullanmak için seyahat karar verirseniz, bu durumda, Moskova'da bulunan vize başvuru merkezini ziyaret edebilirler. belgeler öğrencilerin, 21 yaşından küçük öğrencilerin yanı sıra yaşlılar standart pakete ek olarak 60 yaşın üzerinde sunmaları gerekecek zorunludur sponsorluk mektubu sponsor yakınları yanı sıra ilişkinizi kanıtlamak çeşitli gazetelerden (bütün belgeler tamamen İngilizce'ye tercüme edilmelidir ).

Orada BAE vize sunduğu yürütülen, ve bu izin 40 gün Göçmenlik Bürosu'na sonrasına kadar, 30 gün içinde ülkede bu yetkinin uzatılması olasılığını kalmaya olanak tanır.

Merkezi Adres: Ul. Çoğu Molchanovka 30/7.

Asya Merkezi'nin karşısında Yapımı

Ayrıca da Moskova topraklarında bulunan Asya'da vize başvuru merkezi aracılığıyla vize için gerekli tüm belgeleri dosyalama imkanı sağlar. Hemen o merkezi tamamen Vatandaşlık ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin Göç Bürosu ortağı yetkili olduğunu belirtmek gerekir.

Bu durumda bir turist vizesi sadece bir kere okunur verilebilir ve bunun süresi 29 gündür. Birleşik Arap Emirlikleri'ne seyahat etmek isteyenler için, bir turist vizesi türü ve uzatılma ihtimali olmadan 60 gün boyunca üzerinde giriş için bir koridor gerekir.

Merkezi Adres: Ul. Bina 3 Pyatnitskaya, 43, ofis 5.

Sharjah merkezi aracılığıyla Gümrükleme

Bu merkez Air Arabia taşımacılık şirketinin resmi ortağı olmakla giriş ihracı örgütün müşterileri olan bu kişilere sadece gerçekleştirilir BAE'ye izin verir. içeren belgelerin asgari seti, uygularken Şarja temsilini kullanarak BAE Vize verilir:

 • Gerekli tüm verileri ve müşteri imzası görünür olacaktır pasaport, renk kopyası;
 • tamamen kuruluşun resmi internet sitesinde yer alan elektronik form tamamlandı;
 • açık zemin üzerine yakalanan renk müşteri fotoğraflar;
 • bilet veya her iki taraf içinde bilet rezervasyonu.

Ayrıca Moskova'da vize merkezi, Sharjah gösteriminden Birleşik Arap Emirlikleri turist seyahat ve 30 ve 90 gün boyunca üç aylık izni ve multivisa çekmesine izin verdiğini belirtmek gerekir. İstenirse, acil vize konusunda ve varsa prosedüre zorlayıcı nedeni, bir veya iki gün içinde yapılabilir.

Merkezi Adres: Ul. Maroseyka, d. 7/8, ve. 206.

havaalanlarında içinden Açıklık

Ne belirli hizmetler hiçbir fark varken Emirlikleri geçiş yoluyla seyahat etmek zorunda kalan turistler, istenirse her zaman, herhangi bir havaalanında kadar 96 saat süreyle transit vize sorunu varış noktasında doğrudan ardından Moskova'dan Birleşik Arap Emirlikleri ya da başka bir şehre gitmeyi ve edebilirsiniz nakliye şirketi kullanmaya karar. Bu bekleme süresi bağlayan uçuş en az sekiz saat olmalı ve gelecekteki yönü ayrılış yerden farklı olmak dikkati çekiyor. Buna ek olarak, Emirates otelde herhangi bir odada rezervasyonu olmak zorunda, ama aynı zamanda vardıklarında zaten yapmaya izin verilir.

kendi kendine kayıt

BDT vatandaşları herhangi göçmen örgütü hizmetlerini kullanmak için bu nedenle izin, seyahat veya şirkete özel bilet satın almak zorunda kalmadan çevrimiçi vize alabilirler. Ayrıca, uygulamak istediğiniz ve kağıt şeklinde, ancak büyük şehirlerde birinin kayıtlı ofisinde doğrudan yapılmalıdır olabilir.

Kayıttan sonra o anket doldurun ve sonra yani gerekli belgelerin Birleşik Arap Emirlikleri'nin Büyükelçiliği'ne tam bir paket getirmek için yeterli ayrıntı olacaktır:

 • Fotoğraf veya renk kaliteli (hayır flaş ve ışık yok) Pasaport ile ve fotoğraf ve kişisel bilgiler içeren sayfaya yapılan tarama. Sınır çözünürlüğü Dosya damgası için en az bir serbest sayfa olmalıdır 900h1200 vardır.
 • Renk fotoğraf bir açık zemin üzerine çekilen ve jpg formatında kaydedilmiş. İzin verilen dosya 200h257 400h514 gelen izni, ancak 60 KB aşmamalıdır hacmi. belgeler kağıt üzerinde hepinizle gönderildiği takdirde, fotoğraflar 3x4 veya 4x5 cm boyutlarında olabilir.
 • Bir dosyanın kopyalama veya bilet satın teyit.
 • Finansal garantiler (banka belgesi, işe giriş belgesi veya diğer ülkelere vizelerin).
 • Tamamen başvuru formunu veya anket yapıldı.

Sonra, sadece servis ve konsolosluk ücretleri için ödeyecek. Turist vizesi 4-5 gün süreyle yapılır ve geçiş sadece 2-3 gün içinde yapılır. belgelerin hazırlık durumu her zaman kişisel bir belge göz atabilirsiniz.

Böylece, bir başvuru tamamen zor olmayacaktır elde etmenin bütün prosedür geçmesi, veren vize kriterlerini karşılayıp. Uzmanlar tüm kağıtları ve verilmesi izninizi ilgili kararını kontrol meşgul olacak iken, sadece Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği veya yolculuk ajana gerekli tüm belgeleri getirmek ve sonra belirli bir süre beklemek yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.