SeyahatSeyahat İpuçları

Nasıl Rusya'dan Dominik Cumhuriyeti uçmak?

Clear sıcak ve berrak denizi, beyaz kum, parlak güneş, güzel manzara ve eğlence bol - tüm bu Dominik Cumhuriyeti bulunabilir. Bu gerçekten her gün sorunlardan kaçmak ve bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatacaktır bir cennet. güzel sahne, hoş iklimi, sıcakkanlı insanları - İşte her şey rahatlama ve uygun dinlenme vesile olur.

Tüm bunları gerçekleştirirken olumlu, ama çok önemli "ama" bir tane: Bazı turistlere bu muhteşem adaya ulaşmak için aşılması gereken uzun bir yol korkutmak. Birçok gezginler sadece ılık sulara atılmak için, Dominik Cumhuriyeti uçmayı çok fazla önemsemiyorum Karayip ve güzel doğasıyla yalnız olmak, ama gezi planı, gezi süresi hakkında önceden öğrenmek için yine de değer.

İki uçuşun varyantları ve seçilecek bunlardan hangisinin, bu Dominik Cumhuriyeti uçmak için ne kadar bağlıdır vardır. Moskova ile tesis transferleri ve doğrudan charter uçuşlarıyla ulaşılabilir. Her durumda, uzun bir şekilde ve en az 11 saat harcamak zorunda. Moskova'dan Dominik Cumhuriyeti uçmak için ne kadar üzerinde havayolu şirketinin seçimi etkiler. 12 saat ve 40 dakika boyunca - Örneğin, uçak Transaero 11 saat ve 55 dakika, ve Aeroflot için süzüldü. , Zaman yaklaşık Belirtilen çünkü hava koşulları, uçağın tipi, havaalanı tıkanıklığı etkilenen uçuş süresi.

en kolay yolu Punta Cana Rusya'nın başkenti direkt uçuş kullanmak. Bu Dominik Cumhuriyeti için en kısa yoldur. Charter uçuşlar da Puerto Plata ve Santo Domingo verilmektedir, bu nedenle bu şehirlerden birine almak istiyorsanız, doğrudan bir uçuşta bir bilet almak daha iyidir. Bu mümkün değilse, sen transferleri ile uçmak zorunda.

bağlayan uçuş Dominik Cumhuriyeti uçmak nasıl tam olarak bir cevap veremem. Genellikle bu durumda, gökyüzünde, 13 ila 16 saat geçirmek için gerekli olan ve aynı zamanda bir uçuş yanaşma dikkate zaman ayırın, yol bir günden fazla sürebilir. Ama böyle fedakarlıklar arasında ılık deniz kıyısında unutulmaz bir tatil önünde olarak, cömertçe ödedi güzel sahne, Dominik Cumhuriyeti öylesine zengindir. Nasıl nakli sitenin seçimine bağlı, çare uçmak.

Dominik Cumhuriyeti - Bir vizesiz ülke nakli Avrupa kentinde planlanan eğer öyleyse, vize gerekmemektedir. ABD'de kalmak varsa, tasarım bakmak gerek transit vize Amerikan şehirlerinden biri topraklarında değil, birden fazla gün kalmak vizesiz mümkündür çünkü, veya Yeşil Kart taraftan var. Eğer Avrupa ülkelerinde bir değişiklikle uçuş seçerseniz, Zürih, Paris, Madrid, Viyana, Brüksel, Londra, Frankfurt, Düsseldorf ve Berlin'de bir durak olabilir. ABD nakli ise New York, Boston ya da Miami'de mümkündür. Sen Meksika, Kanada veya Küba aracılığıyla uçuş ve seçebilir, ancak vize başvurusunda gerekir.

yeryüzünde bir cennet gerçekten çünkü turistlerin çoğu, Dominik Cumhuriyeti uçmak çok önemli değil. bu güzel adada tatil için uçuş kaç saat zaman harcamak yazık değildir. Her durumda, Dominik Cumhuriyeti gezisi en ilginç ve unutulmaz olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.