GüzellikTırnakların

Gazete ile manikür nasıl oluşturulur

Yeni teknik gazete tasarımı daha popüler hale gelmektedir. Çeşitli el tedaviler binlerce yıldır popüler olmuştur. İlk defa Mısırlı kadınlar heybetini ve gücünü göstermek için ellerini bakmak zorunda. Her gün gelmeyip çivi işlenmesi yeni metotlar. Son zamanlarda kullanılmış olan gazete ile güncel manikür için en popüler biri. Bu eylem yürütülmesinde çok basittir, ancak her kız bir birey olmak ve herkesi etkilemek için izin verir.
Birçok merak manikür nasıl gazete ile? Bu çok basit ve uygun fiyatlı. birkaç temel adımı yapmaya yeter.

One adım
İlk olarak, cila uygulamak için geniş bir oda bulmak için önemlidir. İçinde bazı kimyasallar zararlı olabilir. Bu yüzden zaman, açık havada kalmak, henüz sırayla kendi ellerini getirmek için daha iyidir! Sessiz bir yer seçin, işlem sırasında dikkatini bir şey yok arzu edilir.

ikinci adım
Sen yazıtlar ile manikür için gerekli tüm araçları hazırlamak gerekir. Yani, bir boya altında baz, vernik, sertleştirici, kağıt, alkol, alkol kase renkli. Sen aseton tırnak cilası çıkarıcı fazlasının dahil pişirmek gerekir. Daha sonra tırnağın hazırlanmasına devam edebilirsiniz. dekorasyon çivi testereyle edilmelidir önce, tırnak etlerini geri itmek ve onlara şekil vermek. Kullanım araçları önlemek için dikkatli ve doğru olmalıdır parmak zarar ve tırnak yatağı.

üçüncü adımı
Uygun bir oje rengi seçin. açıkça kağıdın etkisini göstermek için, açık renk seçmek gerekir. Eğer tonunu seçtikten sonra, ilk tabanını boya ve sonra seçtiğiniz rengin iki kat uygulanmaya devam.

adım dört
Sen boya tamamen kuruyana kadar beklemek zorunda. Bir gazete ile manikür doğrudan kullanımını içerdiğinden, on şeritler kesmek gerekir. böylece sonunda ortaya çıktı, bantlar oldukça küçük olduğunu, aynı zamanda emin yapma bir gazete basım parmakları üzerinde her zaman değil olması. Ama bu bant çivi tüm yüzeyi kapsamalıdır.

beşinci adımı
Şimdi sihirli başlar! Eski kapta alkol az miktarda dökün gerekir. o tüm parmak ucu karşılamak için yeterli olduğundan emin olun. Çiviler ıslak olmalıdır, yani her şey çalıştı.

adım altı
yüzey üzerinde bir kaplama temin eden bir alkol içinde çivi alt biri. Beş saniye boyunca alkol ihtiyacı ile parmağınızı tutun.

adım yedi
Şimdi, bir gazete ile manikür yapmak için, alkolden çivi kaldırmak ve hatta yüzeyinde bir kağıt şerit koymak gerekir. 20 saniye boyunca tutun. Bu ilk değil tüm karlı olabilir. Çok uzun bırakırsanız, ancak, açık olmayabilir resim tutmak çok az ise, kağıt sopa ve tekrar tüm süreci başlatmak gerekebilir.

son aşama
Eğer kağıdı çıkardıktan sonra, her şeyi düzeltmek için bir üst katman uygulamak gerekir. Çoğu zaman, üst katman olarak net vernik ve özel sertleştirici değil, sadece kullanılır. Bu son adım oldu. senin kalemler hazır kurutulduktan sonra.

Bir gazete ile Manikür olaylar ve kişilerin çeşitli adapte edilebilir, böylece nötr renkler ve rasgele kelime sopa gerek yok. Kolayca adınızın, kendinizle alakalı olan belirli kelimeleri seçerek, bu prosedürü kişiselleştirebilirsiniz. Eğer ilgi alanlarını ifade edecek bir tasarım yapabilirsiniz. Sen renklerle denemeler yapabilirsiniz. Sadece siyah kullanmak gerekli değildir. Parlak tonları bir parti için idealdir! Yeni ve fantastik tasarım, böyle gazete ile bir manikür olarak, benzersiz bir görüntü oluşturun. Bakım, yenilikleri ve yeni fikirleri uygulamak her zaman en üstte olmak alınmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.