Sanat ve EğlenceTV

Makeyev Maria. Biyografi kişisel yaşam.

Çok ciddi ve iddialı kadın ve girişken ve esprili aşinalık tutum, tahammül etmez - o meslektaşları Maria Makeeva karakterizedir.

biyografi

Maria Igorevna Makeyev Rus Devlet Beşeri Üniversitesi'nde daha sonra doğmuş ve burada incelenen sermaye 25 Ağustos 1974, büyüdü, ilk başta, bu okulda olması gerektiği gibi edildi ve sanat uzmanlık seçmiştir. Mezun olduktan sonra üç Kolomenskoye Müze-Reserve uygulama aylar ve gazete paralel bir küçük bir bölümü oldu. Yayınevi tamamen harap daha az orada ödendi. Makeyev Maria hızla iş aramaya başladı.

radyo ile ilk tanışma

O, yerel bir DJ Marcel Gonzalez iletişim kurar ve hala kiminle çok iyi bir arkadaşım vardı. Çalıştığı yeni açılan radyo istasyonuna bir istek göndermek - Bu Mary'e bir fikir verdi oydu. O da öyle yaptı ve ardından yine tüm personel katıldı partisi için diğer Marsilya çabaları sayesinde davet edildi.

Görüşme ayarlamak daha kolay ve enformasyon hizmetinin kendisinin müdürü rahat bir ortamda ona onlarla staj sundu. O zaman, Makeeva Mariya bu mesleği hakkında bir şey biliyor, ama şaşırtıcı hepsi çok hızlı bir şekilde öğretmek değil. kızın asıl sorun sesi, eter için dolgun ve çok ince sondaj, o uygun bir katı yumuşaklık vermek için eğitmek için uzun bir süre vardı.

Başarılı bir kariyerin başlangıcı

1995 yılında, kız yer "Rus Radyo" yol açan ve o heyecanla kabul eder sundu. Rus müzik özellikle Maria sadece gazetecilere diye patlıyor değil sonucu nedir, hiç sevmedim, ama radyoda takım sorumlusu, bir dost ve hizmette onun bilgilerin ilk baş en önemli öğretmen ve diğer kızlar oldu. geliştirmek ve sadece rahat bir ortamda oldu mükemmel. Yakında Makeeva Maria "Rus haber servisi" olarak adlandırılan kendi bilgi istasyonunu var.

meslek Özellikleri

"Ekranı. Sadece profesyonellik değerlidir bu mesleğin (TV ve radyo) olarak, cinsiyetten hiçbir ayrım ve diğer bazı kriterler vardır. Belli bir gerginlik her zaman vardır. Eğer için çalışmış kaç yıl You olursa olsun zor ve olmayacak ya da kötü çalışmak ya "iyi, - Maria Makeeva diyor.

o Mary Üniversitesi'nde eğitim başından itibaren, daha sonra ortaya çıktı olarak atanan özel "müzeci" için Biyografi kız puan, ama o bu meslekte daha fazla gider biliyordu. Gazetede o sadece on beş yaşında iken var ve çünkü medyada ilerletmeye çalışacağını karar verdi. İyi bir liberal sanat eğitimi, her zamankinden daha fazla olmaz ben gelecek kurşun verdi.

Kişisel yaşam

Makeyev Maria yıllardır ünlü bir gazeteci Leonid Ragozin evli. Onlar harika bir aile var ve güçlü ilişkinin ana sırrı birbirlerine tolerans düşünün. Ayrılık hızlı hepsini yok etmek zaman var, ama yaratmak için değil, sadece uzun bir süre inşa etmek her zaman mümkündür. Evlilik - sadece iki ele alınmalıdır günlük ve sıkı çalışma, - eşi mutlu hissediyorum. genellikle de Leonid yaptığı meslekte gurusu ve ev işleri atar ve Maria hâlâ kek pişirmek için öğrenmedi bu çünkü onu affetmesi ve nadiren mutfakta zaman geçiriyor. çiftin yeteneklerini doğru düzlemde harcamak ve saygı ile bu başvurmak zorunda, bunlar anlamsız soran karşılıklı hoşnutsuzluk harcayacak zaman yok fark etti.

"Yağmur"

2005 yılında, Marina bir proje, tartışmalı ve bu nedenle hızlı bir şekilde kazanılan popülerlik lider "adlı Konuşalım" olur, ancak iki yıl sonra kapatma kararı. Ardından, 2007 yılında, o ünlü şirket "Gümüş yağmur" ile işbirliği yapmak karar verir. İşte birlikte transferi yayınevi yayında radyo istasyonunda serbest bırakıldı: "İş Ortamı", "Kommersant" ve bilgi-analitik projeyi katılımı ile "Günün olayları".

2010 yılından bu yana, o zaten bir televizyon formatında, transferlerin sayısı artık Makeeva Maria önde onun seyirci önünde belirir. "Yağmur" - bir çok sorumlu, geçmiş zaman içinde olanları konuşmak gerekir sadece lider radyo ve çalışma değil, aynı zamanda pozitifliği not ekleyerek, düzgün sunmak. Maria kendini öylesine depresyon ve karamsarlık nadiren müsait, düzenlenir. Ve bu nedenle ambiyans ışıklandırması ve eğlence paylaşır. Mariey Makeevoy ile "Yuvarlak masa" havada her Perşembe devam ediyor. Burada, herkes onun heyecanlı ve stüdyo soruya farklı açılardan insanları davet söylüyor. Bu nedenle, bundan hep keskin çıkıyor ve meraklandırıyor.

Genel olarak, televizyon çok daha zor radyoda daha ziyade gerçek bir tiyatro vardır. hava önce her alışılmadık görünüyor, içinde melodi, çek sesini, elleri, birisi homurtu olabilen biri dalgalarını ısınmaya başlar. "Eğer kendiniz göreceksiniz tüm bir tura gelebilir eğer Meslektaşlarım, genellikle çok ilginç insanlar" - Mary genellikle bir görüşme sonrasında gazetecilere davet eder. Sonbahar 2016 yılında bu makalenin kahraman yayın bırakmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.